Fanynka hokeje

11. března 2014 v 13:56 | Péťule
Lucie Vondráčková bude na olympijských hrách v Soči jednou z nejvěrnějších fanynek českého hokejového týmu. Jak by také ne, když její láska Tomáš Plekanec je reprezentačním kapitánem.

Lucie Vondráčková - 1

Lucie Vondráčková se stala novou tváří značky šperků pro Českou republiku a Slovensko, se kterými ji spojuje hlavně její ženskost a hravost. V průběhu roku se představí v kampaních pro jednotlivá roční období, stejně jako na dalších společných akcích.

Lucie Vondráčková - 1

Focení proběhlo při Lucčině návštěvě u příležitosti vyhlášení Slavíků spolu s fotografem Janem Tůmou a pod taktovkou stylisty Stana Steinera. Kreativní tým završovala vizážistka a kadeřnice Marta Santorová.

Kampaň šperků je zaměřena na něžnou romantiku doplněnou Lucčinou až neskutečnou energií. Vznikla tak velice moderní, mladistvá a zároveň ženská kombinace, kterou si zamilují ženy všech věkových skupin.

Lucie Vondráčková - 1

X by Trollbeads, neboli "Céčka 21. Století," jsou světovou novinkou mezi šperky a jejich kampaň je pojata v městském klubovém stylu, v kombinaci s černou kůží a dalším party oblečením. Lucka těmto šperkům vtiskla elán a svého muzikálního a hereckého ducha.

"Všechno se vrací. Céčka nabrala druhý dech a z barevné radosti se stal skvělý módní doplněk. Fandila jsem jim tehdy a držím jim palce i dnes," uvedla Lucka během aranžování šperků pro focení.

Lucie Vondráčková - 1

Lucie Vondráčková - 1

Lucie Vondráčková - 1

Lucie Vondráčková - 1
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama