Listopad 2013

Je to vůbec možné? Lucka se nikdy nedotkla alkoholu!

25. listopadu 2013 v 14:22 | Péťule
Zdroj: Super.cz

Zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková (33) má recept na to, aby zvládala kolotoč mezi prací a péčí o syna Matyáše, kterého s manželem Tomášem Plekancem (31) vychovávají v kanadském Montrealu.

Vondráčková přiletěla na pouhé tři dny do Prahy, aby stihla řadu svých pracovních aktivit. A neměla ani chvilku volnou. Syna proto nechala manželovi v Kanadě. "Zvládla jsem nafocení šperků, převzala jsem platinovou desku, Janek Ledecký mi pokřtil nový kalendář, premiéru měla dárková kolekce pro fanoušky a nemohla jsem chybět na Českém slavíkovi. Za pár hodin musím být na letišti. Nevím, jestli půjdu vůbec spát," řekla Super.cz Lucie a prozradila svůj tajný recept, jak být fit.

"Zatím to zvládám a myslím si, že to je tím, že jsem nikdy nepila alkohol. Mám pocit, že když má člověk celoživotní životosprávu, tak se tyhle věci zvládají líp. Jsem taková protialkoholní léčebna tady, absolutně nepiju," upřesnila Vondráčková, která si odnesla stříbrného slavíka.

"Lucka Bílá pracuje tolik, je zpěvačkou na plný úvazek, že si vítězství zaslouží. Slavík je ve správných rukou," dodala.

Budu se vracet až s Tomášem, až skončí hokejová sezóna. Víc mě baví být v letadle s celou rodinou než sama. To je mi smutno.

Obě Lucie na Českém slavíkovi

Lucie v šatech od Beaty Rajské

Lucie se na afterpárty převlékla do podivného stříbrného modelu. Je také od Beaty.

Lucka si přebírá stříbrného slavíka

24. listopadu 2013 v 18:42 | Péťule

Lucka obhájila 2. místo v anketě Český slavík 2013

24. listopadu 2013 v 18:37 | Péťule
Včera jste měli možnost sledovat udílení cen Český slavík. Lucka opět obhájila 2. místo v kategorii zpěvačka.

Český slavík Mattoni 2012 - 3

Výsledky ankety Český slavík

  • Absolutní slavík: Karel Gott
  • Zpěvák: Karel Gott
  • Zpěvačka: Lucie Bílá
  • Hudební skupina: Kryštof
  • Skokan roku: Kapela Abba Stars
  • Objev roku: Adam Mišík
  • Český slavík Mattoni, Hvězda internetu: Rapper Machette
  • MTV videoklip roku: Cesta, Tomáš Klus
  • Nejoblíbenější píseň posluchačů Rádia Impuls: Cesta, Tomáš Klus


autor: Kateřina Šulová, zdroj: ČTK
Zlatá a stříbrná slavice Lucie Bílá a Lucie Vondráčková
Zlatá a stříbrná slavice Lucie Bílá a Lucie Vondráčková

Nejspíš momentka - Lucka se "ztratila" ve výstřihu Farné

23. listopadu 2013 v 11:48 | Péťule
Stříbrná Slavice Lucie Vondráčková (33) hodně dlouho neviděla svou mnohem mladší kolegyni Ewu Farnou (20). Na slavnostním galavečeru Českého slavíka byla proto velmi překvapená, jak se teenagerka Farna proměnila v sexy ženskou.
Vondráčková dokonce neváhala zkontrolovat její přednosti a závistivě Ewě zírala přímo do jejího výstřihu.
"Ta nám ale vyrostla, nemůžu uvěřit svým očím," napsala Vondráčková na sociální síti pod svou fotku s Ewou Farnou. Zpěvačka, která momentálně většinu roku tráví v Polsku, kde studuje práva, předvedla na Slavících plnější ženské křivky, než jsme u ní byli dosud zvyklí. Na kráse jí to však rozhodně neubralo, ba naopak.
A co na to manžel Lucie Vondráčkové Tomáš Plekanec(31)? Ten stál celou dobu stranou a dekolt Ewy Farne ho vůbec nezajímal. Měl oči jen pro Lucku, která aspoň neměla sebemenší důvod k žárlivosti.

Ewa Farna, Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec na Českém slavíkovi.Ohozy a styl

22. listopadu 2013 v 14:44 | Péťule
Lucie Vondráčková (33) je dnes úspěšnou zpěvačkou, vdanou paní a hlavně pyšnou maminkou syna Matyáše. Zatímco dnes se ráda obléká do elegantních šatů a okouzluje svými půvaby, ještě před několika lety připomínal její styl módní peklo.
Vondráčková si dávala hodně záležet na svých účesech, které se nebála měnit jako chameleon a jimž nikdy nechyběla notná dávka extravagance.
Zato s oblékáním si hlavu nikdy nedělala a pokaždé upřednostňovala spíše pohodlnost bez špetky vkusu než módní diktát. Ležérní džíny, kožené bundičky a prapodivné hábity nesměly v jejím šatníku chybět.
Jakmile však překročila třicítku, prošla ve svém životě radikální proměnou a dnes už ji v žádném bizarním oblečku nejspíš neuvidíme. Na módní úlety Lucie Vondráčkové se podívejte do naší fotogalerie.

Takhle se Lucie Vondráčková oblékala před osmi lety.

Lucie Vondráčková nosila před pár lety ulítlý účes á la "vrabčák".

Zpěvačka se nejlépe cítila v pohodlných džínách...

...které si oblékla snad na každou společenskou akci.

V oblibě měla i kožené bundičky.

Lucie Vondráčková během křtu DVD Snowboarďáci.

Lucie Vondráčková roku 2005 na vyhlášení Českého lva.

Tento outfit si Lucie oblékla na Silvestrovskou show.Jako rocková hvězda

21. listopadu 2013 v 10:35 | Péťule
Hodná holčička je pryč. Ať žije rokenrol! Tak působil na návštěvníky pražský koncert zpěvačky Lucie Vondráčkové (33). Společné vystupování s Michalem Davidem (53) si Lucka vyloženě užívala. A návštěvníci, mezi nimiž nechyběl její manžel Tomáš Plekanec (31) nebo herec Martin Kraus s přítelkyní, rovněž.
Tohle že je maminka ročního syna Matyáše? Zatímco módní policisté se vyžívají v tom, jak zpěvačka chodí oblečená na společenské akce a vytýkají jí nevkus, na její pódiové image by hledal chyby jen velký šťoural.
Bohatou hřívou vlasů házela tak, že by jí záviděly i hvězdy heavy metalu, na nožky navlékla ultra krátké šortky a poté, co sundala rudou koženou vestičku, jí top svůdně padal z ramen. Show v O2 aréně byla jaksepatří. Jen ti, kteří mají Lucku pořád spojenou s dívenkou z Marmelády, mohli být trochu zklamaní, že zpěvačka opravdu dospěla.

Lucka vypadala jako rockerka.
Její vlasy žily svým životem.

Lucka měla společní turné s Michalem Davidem.

V zákulisí se schovával Lucčin manžel Tomáš Plekanec.

Zdroj: super.cz


První natáčecí den k písni Stůj

20. listopadu 2013 v 15:29 | Péťule
Zpěvačka Lucie Vondráčková v Česku rozhodně nelení. Vypadá to, jako by si na pár měsíců, které tady se synem Matyášem tráví, když její manžel Tomáš Plekanec nemusí hrát hokej v Kanadě, naplánovala práci, již by normální člověk zvládl tak za rok.
Poté, co odjela turné, natočila film a jen tak bokem si střihla pár dabingů, se pustila do natáčení videoklipů k songům ze svého posledního alba Oheň. Super.cz byl hned u prvního natáčecího dne, který byl z valné části věnován klipu ke skladbě Stůj, i když se předtáčelo ještě několik dalších scén k druhému videu.
A v prostorách na pražském Žižkově Lucka předvedla, že ani operace nohou, kvůli které nemůže nosit podpatky, jí nebrání v brilantním tanečním umění. Se snědým tanečníkem předváděla neuvěřitelné kreace a úžasně jí to seklo. Až manžel Tomáš klip uvidí, možná bude ale trochu žárlit, jak se k tmavovlasému krasavci měla.

Zpěvačka při natáčení

Lucce to v kratinkých šortkách, které jí vybrala, stejně jako celý model, návrhářka Libka Safr, slušelo.

Vlasový styling měla na starosti její dvorní kadeřnice Lenka Šourková.

Vondráčková za mřížemi? Proč? To se dozvíme v klipu.


Protahování nohou před tanečním výkonem

Lucie nesmí nosit podpatky,ale stejně ráda tančí.
Ke snědému tanečníkovi se něžně vinula.


A skončila v jeho náruči.

Kdo se to k Tomášovi tulí? Lucka to není!

19. listopadu 2013 v 11:24 | Péťule
Tak pusu na tvář si od takového tvora vyslouží jen málokdo. Hokejista Tomáš Plekanec, manžel Lucie Vondráčkov), měl tu možnost pomazlit se v zoo s lachtanem a vzniklo z toho tohle roztomilé a velmi komentované foto.
Lucie se milou momentkou svého vysmátého muže, k níž dodala, že zvíře má dobrý vkus, pochlubila na sociální síti a reakce zpěvaččiných fanoušků na sebe nenechaly dlouho čekat. Zvlášť ženy a dívky si neodpustily Lucii jejího urostlého manžela pochválit. 'Tak která z nás by mu pusu nedala, že', píše jedna a další přitakávají: 'Moc mu to sluší, buď pyšná, že ho máš' či 'Já si to s tím lachtanem klidně vyměním'.
Není se co divit, že ženy z Lucčina fanklubu nešetří slovy chvály, Tomáš patří mezi nejhezčí české sportovce, a když před pár lety vyšlo najevo, že jeho srdce patří jen Lucii, nejedna jeho příznivkyně zaskřípala zuby.

Tomáš Plekanec

Tohle že je máma od rodiny?

18. listopadu 2013 v 15:08 | Péťule
Zpěvačka Lucie Vondráčková se nedávno pochlubila novým účesem v podobě krátké ofinky, která ji vrací do jejích krásných pubertálních let. A nejen to. Sympatická zpěvačka odhalila v kraťáskách svá tancem vypracovaná stehna, z nichž jistě nemohou spustit oči nejen její manžel Tomáš Plekanec, ale i tisíce nadšených fanoušků.
Lucie však na sociální síti zveřejnila i další snímek, na němž je zvěčněna tak, jak ji většinou nevídáme - v legínách a sportovní mikině. Na fotce z focení kampaně pro jednu sportovní značku vypadá zpěvačka jako rozverná dívčina, jíž by snad nikdo nehádal, že už dávno překročila třicítku a je pyšnou maminkou syna Matyáše.
"Čas je relativní. Taky žijete v předstihu?" zeptala se řečnicky svých fanoušků zpěvačka, jež je neustále v jednom kole, a jak je vidno, zvládá dokonale skloubit pracovní povinnosti s péčí o syna.

Lucie Vondráčková se předvedla netradičně v legínách.

Zapózovala také v kovbojském klobouku a sexy kraťáskách.
Zdroj: super.cz