Říjen 2013

Ukázala svoji ženskost

30. října 2013 v 16:54 | Péťule
Lucie Vondráčková (33) byla celá léta považována za holku, ke které nejlépe sedělo přízvisko 'sportovní'. Časy se ale mění a s nimi i Luciina vizáž. Sportovní prvky z jejího šatníku vzhledem k životnímu stylu nezmizí nikdy, ale poslední dobou fanoušky překvapuje výběrem také elegantnějšího oblečení a celkově ženštějšího stylingu. A velmi mile, nutno dodat, neboť ten dává vyniknout mnohem jemnějšímu a zároveň sexy Lucčinu 'já'.
Lucie Vondráčková
Protože je Lucka krásná nejen zvenku, často se zapojuje do projektů, které pomáhají tam, kde je třeba. I z Kanady, která je jejím druhým domovem, své jméno spojila, a to doslovně, s říjnovým Pinktoberem, který podporuje boj proti rakovině prsu. Stala se patronkou jedné z kabelek, které (limitovaná kolekce čítá celkem 11 kousků) pro tuto příležitost navrhla Alice Abraham. Kabelky se draží a celý výtěžek bude věnován na Avon konto proti rakovině prsu.
Svými podpisy kabelky dotvořily také další dámy, jmenovitě Simona Stašová, Mahulena Bočanová, Iva Pazderková, Iva Frühlingová, Monika Bagárová, Olga Šípková, Tonya Graves, Monika Absolonová, Ivana Gottová a Gábina Partyšová.

Lucie Vondráčková jen kvete.

Vypadá skvěle.
Zdroj: Super.cz

Co s tou touhou trochu jinak

3. října 2013 v 17:45 | Péťule
Zdroj: Super.cz

Mohlo by se zdát, že když Lucie Vondráčková (33) odjela s rodinou do Kanady, tak se vzdává práce a pouze odpočívá, ale opak je pravdou. Zpěvačka připravila ještě před odjezdem pro své fanoušky nový klip, který skvěle zachycuje atmosféru jejího turné, jež proběhlo v červnu. Lucčini fanoušci, kteří neměli možnost vyrazit na její koncert s Michalem Davidem (53), si tak díky tomuto klipu přiblíží atmosféru velké show.

Vondráčková dováděla s tanečníkem Radkem Fišerem

Popová princezna se vrátila ke své oblíbené písni 'Co s tou touhou' z alba Oheň a přidala k již existujícímu oficiálnímu klipu ještě jeden bonusový, který je sestřihem záběrů z koncertu v kombinaci se zcela novými exkluzivními záběry z nového natáčení ve studiu. Zde s tanečníkem Radkem Fišerem předvádí svůj taneční talent a hlavně nadhled a ironii, která je v popovém světě vzácná. Tak vzniklo video, které má atmosféru koncertu, ale nabízí i bonusy, jež fanoušky potěší.
"Před vydáním živého dvd z koncertního turné Hittour jsme ještě před mým odletem sestříhali menší lahůdku. Je pro všechny, kteří na koncertě byli, i pro ty, kteří jít chtěli, ale nestihli. Chtěla jsem zachytit atmosféru koncertu i tanečního zákulisí. Mám totiž na jevišti nejradši momenty, kdy se něco nepodaří a nastupuje improvizace. Teprve tam pro mě všechno začíná," říká Lucka.

Ve studiu

Zde najdete článek i video Co s tou touhou (bonusová verze)