Září 2013

Syn Vondráčkové roste jako z vody: podobu po rodičích nezapře

22. září 2013 v 11:34 | Péťule
Syn zpěvačky Lucie Vondráčkové a hokejisty Tomáše Plekance roste jako z vody. Malý Matyáš oslavil v prosinci první narozeniny a z fotografie je patrné, že podobu po rodičích nezapře, zvláště po slavném otci.
Poslední snímky Matyáše Plekance vznikly před několika týdny, kdy Lucie Vondráčková oznámila, že pro své fanoušky připravila svůj vůbec první kalendář.

První, kdo si fotografie prohlédl, byl právě Matyáš. "Je to po více než dvaceti letech v branži můj první opravdový kalendář. Dala jsem si trošku na čas," vtipkuje zpěvačka. "Matyášovi je to všechno celkem šumafuk, ale určitě má nejradši záři, tedy fotku, které jsme pracovně začali říkat maková panenka. Tu naprosto nejvíc zapatlal," usmívá Vondráčková.
O klasické stylizace ale v kalendáři nejde. Zpěvačka sestavila výběr snímků různých fotografů a ke každému z nich připsala osobní vzkaz nebo citát. O sexy pózy a odhalené stylizace prý nestála.

Český slavík 2012 - Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec

"Úsměv je světlo, které v oknu tvé duše naznačuje, že srdce je doma," stojí například u dubnové fotky.
"Přátelé jsou jako andělé, kteří nám pomohou, když naše polámaná křídla už nemohou létat," píše zase zpěvačka v měsíci listopadu.

"Věřím, že se každý nemusí hned svlékat jako had, aby v životě dosáhl svých snů a cílů. Neříkám, že je ta cesta jednodušší a kratší, ale existuje," míní hlavní aktérka.
Osobitý kalendář Lucie Vondráčkové je k mání za 389 korun. Část výtěžku z prodeje získá desetiletý Šimon, který trpí svalovou atrofií, a část poputuje na podporu zvířecího útulku v Bohnicích.


Tomáš učí hrát Matyáše hokej!

21. září 2013 v 15:21 | Péťule
Zpěvačka Lucie Vondráčková (33) se dme pýchou. Její manžel, hokejista Tomáš Plekanec (30), už hokejovému umění učí i šikovného synka Matyáše. Hokejový národní tým se tak nemusí bát, že mu nevyrostou zdatní nástupci.
Matyášovi budou v prosinci teprve dva roky, ale s tatínkem už hrdě zapózoval na ledě. "Malý a velký Pleky," pochlubila se na sociální síti pyšná zpěvačka.
Matyáš ve svém věku samozřejmě ještě nenazul brusle, ale jen sportovní botičky, přesto vypadal v teplákovce Plekancova týmu Montreal Canadiens jako tatínek. Jablko, zdá se, opět nepadlo daleko od stromu.

Tomáš Plekanec zapózoval se synem Matyášem na ledě. V prosinci mu budou dva roky, ale už z něj roste hokejista.

Tomáš Plekanec se s malým Plekym rád vyfotí.

Lucie Vondráčková s manželem Tomášem Plekancem


Opravdu se snaží o druhé dítě?

20. září 2013 v 20:08 | Péťule
První večírek v rámci Prague Fashion Week se stal pro Lucii Vondráčkovou (33) na dlouhou dobu posledním. Zpěvačka se vrací do Kanady a místo večírků se teď bude se svým manželem Tomášem Plekancem (30) snažit, aby jejich syn Matyáš (21 měsíců) měl brzy bratříčka, nebo sestřičku.
Na párty přišla Lucie sice bez manžela, ale i tak zářila jako kometa. Nemohly za to ani tak nepřehlédnutelné náušnice jako spíše zpěvaččina radost z toho, že odlétá z Česka.
"Odjezd do Kanady je pro mě vysvobození z pracovního maratonu," svěřila se zpěvačka pro Aha! s tím, že za mořem bude mít konečně čas pracovat na druhém dítěti. "Když jsme v Praze, tak je toho času méně. Oba jsme s Tomášem hodně vytížení," uculovala se natěšená Lucka.
Lucie Vondráčková

Bulvár

20. září 2013 v 19:58 | Péťule
Právě vychází nové číslo bulvárního plátku Pestrý svět, kde je článek o Lucce a její rodině. Titulek říká, že místo oslavy výročí se Lucie s Tomášem topí v slzách.

Plekanec s Vondráčkovou

Čím se zabývá tisk

20. září 2013 v 19:55 | Péťule
Zpěvačka Lucie Vondráčková (33) si jako vytížená matka s oblečením moc hlavu neláme. Na křest kočičího útulku totiž vyběhla v kraťáskách a tričku s džínovou bundou. Jenže byla zima, Lucka bez podprsenky…

Na rozdíl od celebrit, kterým stále záměrně prsa vypadávají z výstřihu nebo se rovnou vystrojí tak jako třeba nedávno Petra Faltýnová, byla Lucka rafinovaně přikrytá menší šálou. Našemu fotografovi ale záběr na její hrudník neutekl.

Vondráčková s sebou měla syna Matyáše, kterého má s hokejistou Tomášem Plekancem (30). Tomu se ale blesky fotoaparátů příliš nelíbily, a tak se Lucie po absolvování křtu co nejrychleji vytratila domů.

Lucie si vyšla bez spodního prádla. Tedy alespoň bez podprsenky.

Zpěvačka křtila kočičí útulek.

Syna Matyáše nechtěla nechat fotografovat.


Letos naposledy v Česku!

11. září 2013 v 19:43 | Péťule
Zřejmě poslední letošní večer v Česku strávila Lucie Vondráčková (33) na luxusní párty, kde se zahajoval pražský týden módy. Teď už s rodinkou sedí v letadle do Kanady, možná zrovna přestupuje v Curychu. Návrat do Prahy plánuje na červen.

Lucie se začala výrazněji líčit.
"Letos jsem toho tady díky stávce v NHL stihla opravdu hodně. Natočila jsem film Babovřesky 2, zvládla velké turné, nahrála novou desku Oheň a k ní spoustu videoklipů, které se budou postupně objevovat, i když už tady nebudu. Ještě uvažuju o tom, že bych přijela na otočku na Českého slavíka, ale to nevím jistě," svěřila Super.cz zpěvačka.

Když jsme se jí na večírku zeptali, zda už má sbaleno, trochu se vyděsila. "Balit teprve budu, musím odejít dřív. Já toho moc nepotřebuju, stačí mi velký batoh. Protože jsme v Kanadě v zimě a v Česku v létě, tak si moc věcí nepřevážíme. Jen ty Matyášovy, protože by z nich vyrostl," vysvětlila.
V rámci turné pracovala Lucie i na svojí image. "Začala mne díky tomu víc zajímat móda, která mi nikdy moc neříkala. Ale sama to ještě nezvládám. Jsem jako Andy v Ďábel nosí Pradu, nechám si poradit. V tuhle chvíli od kamarádky Libky Safr, které tímto moc děkuju. Snad to za dvacet let jednou zvládnu sama," přiznala.

Zatím jí ale outfity sestavuje kamarádka.

Zdroj: Super.cz

Malý Pleky. Tátu rozhodně nezapře!

2. září 2013 v 12:44 | Péťule
Zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková tráví poslední dny v Praze, zanedlouho už zase odlétá za svým mužem, hokejistou Tomášem Plekancem, do kanadského Montrealu. Lucie před odletem stihla ještě pokřtít nový kočičí útulek v Klecanech a vzala s sebou svého syna Matyáše.
Malý Pleky je neuvěřitelně roztomilý. Zatím je to celý táta, Tomáši Plekancovi jako by z oka vypadl. A možná z něj bude malý hokejista, na led už ho jeho tatínek s bruslemi a hokejkou vzal.
Lucie je velkou milovnicí koček. Od dětství měla kocoura jménem Mlíko, v útulku v Kanadě našla kocoura Barta. Není tedy divu, že se stala společně s Martou Kubišovou a Bárou Hrzánovou kmotrou útulku pro opuštěné kočičky.

Lucka se synem Matyášem

Malému Matyášovi je stále nejlépe u maminky v náručí.

Lucku na akci doprovodila její kamarádka a manažerka Marta Říhová.

Lucka má rok a půl po porodu ukázkovou postavičku.

Lucka pokřtila kočičí útulek.