Bude mít s Vondráčkovou další dítě? Plekanec se culil

24. května 2013 v 0:01 | Péťule
Přijel zachraňovat českou reprezentaci před pohromou. Do čtvrtfinále sice Tomáš Plekanec svým kamarádům pomohl, dál už se národní tým ale nedostal. Jeden z nejlepších českých hokejistů se chystá užít si léto doma.

S manželkou Lucií Vondráčkovou a rok a půl starým synem Matyášem jinak během roku žije spokojeně v Montrealu, kde hraje za tamní Canadiens. Při dnešním chatu se čtenáři iSport.cz se Plekanec pousmál při otázce, zda plánují pořídit jeden a půl roku starému Matyášovi sourozence. "Lucko?" culil se hokejista.

V Česku po sezoně hvězdný pár nějakou dobu zůstane. Lucii začíná za týden velké koncertní turné s Michalem Davidem, do toho startuje natáčení filmu Babovřesky 2. "Na Babovřesky se určitě přijedu podívat," potvrdil Plekanec.

A nejen kvůli své manželce. Ve filmu si totiž zahraje i jeho pět dobrých známých z reprezentace či Kladna. Zdeněk Troška plánuje do pokračování nejúspěšnější české komedie za poslední desetiletí obsadit Jakuba Voráčka, Jakuba Kováře, Ondřeje Pavelce, Radka Smoleňáka a Jiřího Tlustého. "Já hrát nebudu," ubezpečil Plekanec.

Čtenáře zajímala i další čistě mimohokejová témata. Jedna z čtenářek se vyptávala, kde je možné se seznámit s hokejisty z NHL nebo reprezentace. Plekanec neváhal a fanynce odpověděl: "Z doslechu jsem slyšel o Kozičce:)." Bar v blízkosti pražského Staroměstského náměstí je oblíbeném podnikem, kde se schází úspěšní sportovci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama