Květen 2013

Bude mít s Vondráčkovou další dítě? Plekanec se culil

24. května 2013 v 0:01 | Péťule
Přijel zachraňovat českou reprezentaci před pohromou. Do čtvrtfinále sice Tomáš Plekanec svým kamarádům pomohl, dál už se národní tým ale nedostal. Jeden z nejlepších českých hokejistů se chystá užít si léto doma.

S manželkou Lucií Vondráčkovou a rok a půl starým synem Matyášem jinak během roku žije spokojeně v Montrealu, kde hraje za tamní Canadiens. Při dnešním chatu se čtenáři iSport.cz se Plekanec pousmál při otázce, zda plánují pořídit jeden a půl roku starému Matyášovi sourozence. "Lucko?" culil se hokejista.

V Česku po sezoně hvězdný pár nějakou dobu zůstane. Lucii začíná za týden velké koncertní turné s Michalem Davidem, do toho startuje natáčení filmu Babovřesky 2. "Na Babovřesky se určitě přijedu podívat," potvrdil Plekanec.

A nejen kvůli své manželce. Ve filmu si totiž zahraje i jeho pět dobrých známých z reprezentace či Kladna. Zdeněk Troška plánuje do pokračování nejúspěšnější české komedie za poslední desetiletí obsadit Jakuba Voráčka, Jakuba Kováře, Ondřeje Pavelce, Radka Smoleňáka a Jiřího Tlustého. "Já hrát nebudu," ubezpečil Plekanec.

Čtenáře zajímala i další čistě mimohokejová témata. Jedna z čtenářek se vyptávala, kde je možné se seznámit s hokejisty z NHL nebo reprezentace. Plekanec neváhal a fanynce odpověděl: "Z doslechu jsem slyšel o Kozičce:)." Bar v blízkosti pražského Staroměstského náměstí je oblíbeném podnikem, kde se schází úspěšní sportovci.

Připadá si ošklivá

16. května 2013 v 15:29 | Péťule
Zpěvačka Lucie Vondráčková (33) má spoustu fanoušků, a to i mezi mladými kluky, kterým se hodně líbí. Ona sama si ale myslí, že moc krásy nepobrala.
S Luckou jsme si popovídali ve středu na tiskovce k ohlášenému turné s Michalem Davidem (52) Hit Tour 2013 (seznam štací zde), kde navíc křtila svou desku Oheň, za niž už dostala Zlatou desku. Navíc na akci obdržela po dvou letech i zrcátko TýTý.
Lucka nám už v emailu svěřila, že se po náročných tanečních trénincích na turné s Michalem Davidem cítí jako zombie, čímž narážela i na svůj aktuální hit a na to, že zkouší až na doraz. "Bolí mě ruce, protože jsme dělali zvedačky, na které nejsem zvyklá. Měla bych je posilovat," myslí si.
Ptali jsme se jí i na to, že fanoušci hokeje ji zvolili jako nejsympatičtější ze všech manželek či přítelkyň hokejistů v našem národním týmu, který právě bojuje na mistrovství světa. "Nerada bych někomu fušovala do krásného vzhledu. Jsem taková spíš jako… Nikdy jsem nebyla úplně krásná," překvapila nás Lucie. Kdyby se prý ale vyhlašoval titul Nejhezčí zombie republiky, měla by podle svého názoru docela šanci. Stejně by však údajně nevyhrála. "Mezi zombie bych mohla být v první padesátce," prozradila s úsměvem.
A jak se vůbec dostala ke spolupráci s Míšou Davidem? "Před dvěma lety jsme spolu udělali písničku, která už má na internetu tři milióny zhlédnutí, zároveň jsme tehdy oba dostali TýTý. Tak nás napadlo propojit oba naše světy. Jeden víc diskotékový, druhý folkový a přitom taneční. Začali jsme na tom pracovat a diváci teď uvidí výsledek," dodala Lucka Vondráčková.

Lucie Vondráčková s Michalem Davidem.

Prý by nevyhrála ani Miss Zombie.

Lucie Vondráčková získala s dvouletým zpožděním cenu TýTý.

Trochu facebooku

15. května 2013 v 16:56 | Péťule
Tak tohle je skvěl! Ještě, že máme tu Lucku! :)

Lucka nechce vidět svého manžela!

13. května 2013 v 12:39 | Péťule
Děje se snad něco ve vztahu manželů Lucie Vondráčkové (33) a Tomáše Plekance (30)? Zpěvačka se totiž nechala slyšet, že prý jejího muže nemá ani napadnout vracet se v nejbližší době do Česka, kde teď sama bude trávit řadu týdnů. Prý to není dobrý nápad. Co se mezi těmi dvěma stalo?
Jak se nám podařilo zjistit, Lucka skutečně něco podobného prohlásila, ale žádnou krizi za tím prý v žádném případě hledat nemáme. Právě naopak. "Zkrátka jsem doufala, že během našeho turné s Michalem Davidem (52) bude Montreal bojovat o Stanley Cup. Ale karty se zamíchaly a Tomáš s týmem bohužel vypadl," vysvětlila nám Vondráčková. Ani teď si ale nepřeje, aby se její milovaný muž vracel. Až s medailí. "Jel hrát na mistrovství světa. Pokud nějaký koncert stihne, bude to fajn, pokud ne, bude to medaile," směje se Lucka. Česko bylo ale v neděli v podvečer na pokraji vyřazení, takže je otázkou, zda Plekanec přání své ženy bude mít šanci splnit.
Vondráčkovou po návratu do Čech čeká velmi náročný program. Kromě mimořádného turné s Michalem Davidem si má vyzvednout zrcátko TýTý a Zlatou desku za cédéčo Oheň, navíc ji čeká natáčení dvojky Babovřesk.

A co můžeme čekat na turné dvou velkých hvězd českého popu, které se sejdou poprvé na jednom pódiu? Michal David s Lucií Vondráčkovou na koncertech na zimácích po celé republice představí největší pecky svých kariér, společné duety (například klip k Času vítězství už na internetu zhlédly tři milióny diváků), Michal David navíc kolegyni doprovodí při některých písních svým hraním. Show to bude asi velkolepá. Nechybí tanec, sboristky, různí muzikanti a navíc tři LED stěny, na nichž se bude promítat u každé písně pečlivě připravená unikátní vizuální show plná animací, ukázek z videoklipů i nově natočených záběrů.

Hit Tour 2013 začíná 29. května v Ostravě v ČEZ Aréně, den na to se na dvojici hudebníků mohou těšit v Olomouci. Třetího června uvítají turné v ČEZ Aréně v Pardubicích, o dva dny později na zimáku v Uherském Hradišti, následující den pak v Brně v Kajot Aréně. Turné dále pokračuje v těchto místech: Tábor (10. 6.), Plzeň (11. 6., ČEZ Aréna), Jihlava (19. 6.), Liberec (20. 6., Tipsport Aréna) a Praha (26. 6., O2 Aréna).

Za Tomášem bych šla na Aljašku!

10. května 2013 v 20:00 | Péťule

Večery chci trávit doma s rodinou

8. května 2013 v 12:13 | Péťule

33 věcí, které o mě nevíte

6. května 2013 v 12:01 | Péťule