Válka Vondráčkových: Helena se chce s Luckou usmířit, manžel Michal ale podává žalobu na jejího tátu!

17. března 2013 v 22:43 | Péťule
Válečná sekyra mezi rodinami Vondráčkových není stále zakopána. Helena Vondráčková (65) by ráda vyhrocené vztahy v rodině urovnala, ale její manžel Martin Michal (52) se do usmíření zrovna nehrne. Na jejího bratra Jiřího (62) podal dokonce žalobu.
Teta Helena by se s Lucií Vondráčkovou ráda usmířila, manžel Martina Michal má ale jiný názor.
Heleně jsou špatné vztahy v rodině velmi líto, a ráda by se se svou neteří Lucií Vondráčkovou (33) a jejím bratrem Davidem začala znovu bavit. "Lucka s Davidem ke mně jezdili na prázdniny, setkávali jsme se na Vánoce, na svátky. Obě děti jsem hrozně moc milovala. O to je to bolestnější," říká smutně Helena.
Přiznává, že ji celá situace přijde zbytečná a zároveň doufá, že jednoho dne Lucie pochopí, že všechno zlé, co se mezi jejich rodinami stalo, bylo špatně.

Žaloba na švagra

Jenže Lucie Vondráčková-Plekancová stojí na straně svého otce Jiřího, který v minulosti nazval manžela Heleny sukničkářem. Od té doby jsou jejich vztahy pochroumané. Martin Michal si stěžuje, že Jiří Vondráček neustále lže a podal na něj za to žalobu.
"Usmíření není bohužel na pořadu dne. Na Lucčina otce Jiřího jsme podali žalobu za jeho neustále lži, které nemůžeme nechat bez odezvy. Nebude o mě tvrdit, že stojím za krachem Martina Dejdara, a podobné hlouposti. Dal jsem mu šanci, ale výzvu, aby se omluvil bez soudu, si an nevyzvedl," svěřil se Martin Michal, který souhlasí s psychiatrem Cimický, že jde o syndrom neúspěšného bratra.

Helena hájí manžela

Vondráčková se naopak zastává svého manžela. "Jsem člověk, který si vždycky stál za svým, a nenechala jsem si do ničeho hovořit. A tak tomu bude i nadále, jsem dospělá a šťastná, že mám báječného muže," vysvětlila zpěvačka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama