Matyáš mi vlil do žil novou energii!

26. března 2013 v 22:10 | Péťule
Zpěvačka Lucie Vondráčková se rozhodla vyhovět svým fanouškům a k písni Ty jsi ten nej, kterou v originále zpívá Tina Turnerová, natočila videoklip. "Vzhledem k tomu, ze mám od této slavné zpěvačky k úpravě téhle písně souhlas, cítila jsem se zavázána a chtěla jsem pro tuto novou verzi udělat maximum," řekla maminka pětiměsíčního Matyáše.

"Píseň je tanečnější a pro ty, kterým je méně než dvacet pět a originál už si moc nepamatují, to bude možná novinka," prozradila zpěvačka a herečka, která se synem a manželem Tomášem Plekancem žije momentálně v Kanadě.

A zatímco Lucie Vondráčková natáčela svůj nový videoklip, o hlídání Matyáše se starala babička. "Matyáše hlídala babička a byl s námi na place. Vždycky jsem se mu přišla ukázat v jiném oblečení. Ovšem když mě viděl v černé paruce, tak asi myslel, ze přišel bubák, a začal brečet. A je fakt, že v ní vypadám jak čert," směje se.

"Mohla jsem si po dlouhé době zase pořádně zatancovat. Měla jsem pocit, že mi někdo vlil novou energii do žil. Matyáš mi dal v tanci křídla," dodává Lucie k tomu, jak mateřství ovlivňuje její práci.

Na zpěvaččině klipu pracovali v Kanadě dva týmy. Jeden se staral o natáčení, druhý o 3D animace. "V první fázi jsem samozřejmě trávila čas ve střižně a byla tím pádem ve svém živlu, ale druhé, animátorské fázi naprosto nerozumím, tak jsem to nechala na profících," dodává.

Videoklip vznikl pod taktovkou režiséra Jacka Hackela. "Byla radost s nimi pracovat. Mají tu dost tvrdé odbory a musejí se dodržovat pauzy na oběd a přesná doba natáčení, ale šli do toho se mnou a přetahovali i po konci. Na place se totiž vytvořila naprosto neopakovatelná atmosféra. Nikdy jsem asi nic podobného nezažila. Jack umí lidi parádně motivovat a všechno pak jde jako po másle," popisuje zpěvačka svou kanadskou zkušenost.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama