Jak šel čas...

27. března 2013 v 11:30 | Péťule
Neteř Heleny Vondráčkové a sportovec uzavřeli sňatek v červnu 2011, o měsíc později potvrdili, že očekávají narození prvního potomka. Pár bydlí v Montrealu, kde nejproduktivnější český hráč zámořské NHL působí od roku 2003.

Lucie Vondráčková má na kontě přes deset vydaných alb a hrála v několika filmech (Hrad z písku, Nejasná zpráva o konci světa, Snowboarďáci a nyní je k vidění film Babovřesky). Ztvárnila řadu divadelních rolí a kromě toho se věnuje muzikálové tvorbě, moderování a dabingu. V anketě Český slavík loni obsadila druhé místo.

Zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková má na kontě 12 vydaných alb a hrála v několika filmech (Hrad z písku, Nejasná zpráva o konci světa, Snowboarďáci a další). Ztvárnila řadu divadelních rolí a kromě toho se věnuje muzikálové tvorbě, moderování a dabingu. V anketě Český slavík letos obsadila druhé místo.

Vondráčková navštívila před několika dny Prahu, aby dotočila svůj nový videoklip k písni Zombie. Do hlavní metropole přijela bez syna i manžela. Znovu se do Čech vrátí v květnu, aby započala přípravu na turné s Michalem Davidem a měla by začít natáčení pokračování filmu Babovřesky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama