Březen 2013

Lucka křtila svatební katalog

28. března 2013 v 12:38 | Péťule
Zpěvačka a manželka hokejisty Tomáše Plekance Lucie Vondráčková míří opět do Kanady, ale ještě předtím stihla v pátek v pražské restauraci Bastion pokřtít svatební katalog Wedding Collection, ve kterém najdete i její fotografie. Křestu se zúčastnila i herečka Jana Stryková nebo zpěvačka Kateřina Mátlová. Podívejte se sami.

Vondráčková ukazuje vlastní fotografii ve svatebním katalogu. Podle zpěvačky se vše nafotilo během jediného dne.

Jak šel čas...

27. března 2013 v 11:30 | Péťule
Neteř Heleny Vondráčkové a sportovec uzavřeli sňatek v červnu 2011, o měsíc později potvrdili, že očekávají narození prvního potomka. Pár bydlí v Montrealu, kde nejproduktivnější český hráč zámořské NHL působí od roku 2003.

Lucie Vondráčková má na kontě přes deset vydaných alb a hrála v několika filmech (Hrad z písku, Nejasná zpráva o konci světa, Snowboarďáci a nyní je k vidění film Babovřesky). Ztvárnila řadu divadelních rolí a kromě toho se věnuje muzikálové tvorbě, moderování a dabingu. V anketě Český slavík loni obsadila druhé místo.

Zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková má na kontě 12 vydaných alb a hrála v několika filmech (Hrad z písku, Nejasná zpráva o konci světa, Snowboarďáci a další). Ztvárnila řadu divadelních rolí a kromě toho se věnuje muzikálové tvorbě, moderování a dabingu. V anketě Český slavík letos obsadila druhé místo.

Vondráčková navštívila před několika dny Prahu, aby dotočila svůj nový videoklip k písni Zombie. Do hlavní metropole přijela bez syna i manžela. Znovu se do Čech vrátí v květnu, aby započala přípravu na turné s Michalem Davidem a měla by začít natáčení pokračování filmu Babovřesky.

Matyáš mi vlil do žil novou energii!

26. března 2013 v 22:10 | Péťule
Zpěvačka Lucie Vondráčková se rozhodla vyhovět svým fanouškům a k písni Ty jsi ten nej, kterou v originále zpívá Tina Turnerová, natočila videoklip. "Vzhledem k tomu, ze mám od této slavné zpěvačky k úpravě téhle písně souhlas, cítila jsem se zavázána a chtěla jsem pro tuto novou verzi udělat maximum," řekla maminka pětiměsíčního Matyáše.

"Píseň je tanečnější a pro ty, kterým je méně než dvacet pět a originál už si moc nepamatují, to bude možná novinka," prozradila zpěvačka a herečka, která se synem a manželem Tomášem Plekancem žije momentálně v Kanadě.

A zatímco Lucie Vondráčková natáčela svůj nový videoklip, o hlídání Matyáše se starala babička. "Matyáše hlídala babička a byl s námi na place. Vždycky jsem se mu přišla ukázat v jiném oblečení. Ovšem když mě viděl v černé paruce, tak asi myslel, ze přišel bubák, a začal brečet. A je fakt, že v ní vypadám jak čert," směje se.

"Mohla jsem si po dlouhé době zase pořádně zatancovat. Měla jsem pocit, že mi někdo vlil novou energii do žil. Matyáš mi dal v tanci křídla," dodává Lucie k tomu, jak mateřství ovlivňuje její práci.

Na zpěvaččině klipu pracovali v Kanadě dva týmy. Jeden se staral o natáčení, druhý o 3D animace. "V první fázi jsem samozřejmě trávila čas ve střižně a byla tím pádem ve svém živlu, ale druhé, animátorské fázi naprosto nerozumím, tak jsem to nechala na profících," dodává.

Videoklip vznikl pod taktovkou režiséra Jacka Hackela. "Byla radost s nimi pracovat. Mají tu dost tvrdé odbory a musejí se dodržovat pauzy na oběd a přesná doba natáčení, ale šli do toho se mnou a přetahovali i po konci. Na place se totiž vytvořila naprosto neopakovatelná atmosféra. Nikdy jsem asi nic podobného nezažila. Jack umí lidi parádně motivovat a všechno pak jde jako po másle," popisuje zpěvačka svou kanadskou zkušenost.

CD Oheň je druhým nejprodávanějším albem v Čr!

26. března 2013 v 22:04 | Péťule
Před návalem zahraniční konkurence Lucka udržela v hitparádě prodejnosti s Ohněm 2.místo!!

RADIO CZ+SK TOP 50
6. Kdy vzlétnu já
15. Co s tou touhou

RADIO TOP 100 (včetně zahraničních)
42. Kdy vzlétnu já
73. Co s tou touhou


Nominace do ankety Týtý

19. března 2013 v 18:17 | Péťule

Opět je to tu! Anketa popularity - TýTý 2012. Zapojíš se s námi do hlasování?
Nyní máme možnost nominovat Lucku do kategorie herečka a zpěvačka roku. Můžeme podpořit i Michala Davida v kategorii zpěvák, který s Luckou letos pojede koncertní turné Hit Tour.


JAK NOMINOVAT DO ANKETY TÝTÝ?

Do 31. března 2013 lze nominovat několika způsoby:

1) PŘES INTERNETOVÝ FORMULÁŘ NA WWW.TYTY.CZ
Zdarma a jednoduše lze hlasovat přes internet na www.tyty.cz

Stačí vyplnit kolonky:
6. Herečka (Vondráčková Lucie)
7. Zpěvák (David Michal)
8. Zpěvačka (Vondráčková Lucie)
vyplnit kontaktní údaje a ODESLAT

Po vyplnění a odeslání hlasovacího formuláře na internetu ti přijde na tvůj email potvrzovací odkaz, který je zapotřebí potvrdit, že opravdu chceš hlasovat (až pak hlasy budou započítány).

2) LZE POSLAT NOMINAČNÍ HLAS I SMSkami:
ZPĚVAČKA ROKU - tvar smsky: TT 8 LUCIE VONDRACKOVA
poslat na číslo 906 15 09

ZPĚVÁK ROKU - tvar smsky:TT 7 MICHAL DAVID
poslat na číslo 906 15 09

a další hlas jde Lucce poslat v kategorii:

HEREČKA ROKU - tvar smsky: TT 6 LUCIE VONDRACKOVA
poslat na číslo 906 15 09

do 31. 3. 2013 23:59hod, počet zaslaných SMS z jednoho telefonního čísla je 30. SMS posílejte bez diakritiky. Cena SMS je 9 Kč vč. DPHVálka Vondráčkových: Helena se chce s Luckou usmířit, manžel Michal ale podává žalobu na jejího tátu!

17. března 2013 v 22:43 | Péťule
Válečná sekyra mezi rodinami Vondráčkových není stále zakopána. Helena Vondráčková (65) by ráda vyhrocené vztahy v rodině urovnala, ale její manžel Martin Michal (52) se do usmíření zrovna nehrne. Na jejího bratra Jiřího (62) podal dokonce žalobu.
Teta Helena by se s Lucií Vondráčkovou ráda usmířila, manžel Martina Michal má ale jiný názor.
Heleně jsou špatné vztahy v rodině velmi líto, a ráda by se se svou neteří Lucií Vondráčkovou (33) a jejím bratrem Davidem začala znovu bavit. "Lucka s Davidem ke mně jezdili na prázdniny, setkávali jsme se na Vánoce, na svátky. Obě děti jsem hrozně moc milovala. O to je to bolestnější," říká smutně Helena.
Přiznává, že ji celá situace přijde zbytečná a zároveň doufá, že jednoho dne Lucie pochopí, že všechno zlé, co se mezi jejich rodinami stalo, bylo špatně.

Žaloba na švagra

Jenže Lucie Vondráčková-Plekancová stojí na straně svého otce Jiřího, který v minulosti nazval manžela Heleny sukničkářem. Od té doby jsou jejich vztahy pochroumané. Martin Michal si stěžuje, že Jiří Vondráček neustále lže a podal na něj za to žalobu.
"Usmíření není bohužel na pořadu dne. Na Lucčina otce Jiřího jsme podali žalobu za jeho neustále lži, které nemůžeme nechat bez odezvy. Nebude o mě tvrdit, že stojím za krachem Martina Dejdara, a podobné hlouposti. Dal jsem mu šanci, ale výzvu, aby se omluvil bez soudu, si an nevyzvedl," svěřil se Martin Michal, který souhlasí s psychiatrem Cimický, že jde o syndrom neúspěšného bratra.

Helena hájí manžela

Vondráčková se naopak zastává svého manžela. "Jsem člověk, který si vždycky stál za svým, a nenechala jsem si do ničeho hovořit. A tak tomu bude i nadále, jsem dospělá a šťastná, že mám báječného muže," vysvětlila zpěvačka.

Babovřesky 2

17. března 2013 v 12:44 | Péťule
21. května se začnou natáčet Babovřesky 2!

Narozeniny!

8. března 2013 v 0:00 | Péťule
Dnes 8.března slaví Lucka své 33. narozeniny! Proto jí přeju všechno nejlepší, hlavně hodně zdraví, štěstí, lásky, pohody a úspěchů!
Nezapomeňte, že dnes vychází také nové CD Oheň!!

Fotka z natáčení klipu Zombie

2. března 2013 v 18:25 | Péťule
Zdroj: Luckav.cz


Chci aby Matyáš poznal, jak krásné to tady v Čechách je

2. března 2013 v 13:22 | Péťule

Lucie Vondráčková natáčí film Babovřesky s režisérem Zdeňkěm Troškou, rozpovídala se o průběhu natáčení a své nové roli.Proč jste se rozhodla přijmout nabídku na roli u Zdeňka Trošky v jeho
komedii Babovřesky?


LV: Já když jsem byla menší, tak jsem zbožňovala filmy Zdeňka Trošky, miluju Botu jménem Melichar a O princezně Jasněnce a myslím si, že to české venkovské prostředí zná tak dobře, že jsem si říkala s kým jiným jít do takového filmu než s ním. Myslím, že filmařsky hezky rozumí venkovskému prostředí. Jen je mi líto, že už se nikdy na place nesetkám s Helenou Růžičkovou. Byla to skvělá herečka a všechno mi vždycky uměla říct od plic a bez kudrlinek kolem. Hodně mne naučila.

Synovi chci ukázat krásy Čech

Budeme točit v jižních Čechách a bude to po tom, co skončí mistrovství světa, takže tam budeme i s Tomášem a Matyášem všichni. Matyášovi budu ukazovat krásy jižních Čech, aby poznal, jak krásné to tady v Čechách je. Až budu mít víc volno, tak si určitě projdeme okolí a uděláme nějaký výlet.

Co to pro Vás bude profesně znamenat tato role...?

Další z mnoha zkušeností, měsíc s novou partou lidí na place a novým domovem v jižních Čechách. Tohle natáčení je moje nová letní zkušenost. Dosud jsem měla štěstí hlavně na zimní filmy.

Co prozradíte o své roli - Ivany v Babovřeskách. Prozradíte, jaká je?

Je to něco o drbnách a já tam budu taková trošku exotka. To uvidíte v
kině, nechte se překvapit...

A když se chce Lucie Vondráčková skutečně od srdce zasmát a odpočinout si, jaký film si třeba na DVD pustí...

Určitě Muže na měsíci Miloše Formana.


Kožené slunce

1. března 2013 v 22:06 | Péťule
3. března dávají na Čt1 v 15:40 film Kožené slunce!