Prosinec 2012

Hezký Silvestr!

31. prosince 2012 v 20:59 | Péťule
Všem přeju hezkého Silvestra! Pořádně to oslavte a nezapomeňte, jak na Nový rok tak po celý rok!Ohňostroj. Ilustrační foto

Nejhorší filmy 2012 v čele s Luckou

31. prosince 2012 v 11:51 | Péťule
Bohužel horor Labyrint nesklidil moc pozitivních ohlasů. Zase bych tomu nepřikládala takovou váhu, každýmu se líbí něco jinýho :)


Když dojde na bubáky z českých luhů a hájů, je ve většině případů zle. Když do nich navíc začne kérovat Lucka Vondráčková, končí všechna sranda. Labyrint chtěl být tuzemským hororem, který bude konkurovat přílivu laciných hororů ve stylu Hostelu a jemu podobných. Selhal však na všech frontách. Scény snažící se o budování atmosféry jsou vtipné, herecké výkony působí jako vypadlé z podprůměrného amatérského filmu, a když už si divák, který mezitím porodil vlastní střeva, myslí, že horší už to nebude, jakýsi metalový hudebník několikrát praští do své kytary a říká tomu filmová hudba. A i ta snědá kráska je taková divná. Víc než ten hospodský. (napsal Olda Mánert)

Limuzína s Luckou!

30. prosince 2012 v 20:45 | Péťule

Přišla o slavíka!

30. prosince 2012 v 20:35 | Péťule

Lucie Vondráčková (32) získala už pětkrát stříbrného Slavíka. Teď ale přiznala, že má vlastně jen čtyři! Za všechno prý může producent a hudebník Ondřej Soukup (61).
Celá věc se provalila v pořadu Limuzína s Mírou Hejdou na televizi Óčko. Tam moderátor Hejda (29) probíral s Luckou vše kolem Slavíků a rekapituloval pětici získaných cen, když Vondráčková náhle zvážněla. "Akorát, že já nemám všechny," překvapila prohlášením, které záhy vysvětlila.
"Toho z loňska přebíral Ondřej Soukup a on mi ho nikdy nedal. Já myslela, že mi ho pak dá pan Štaindler, ale nemám ho," pokrčila rameny Lucie a Hejda se jen pro jistotu zeptal. "Tak Ondra Soukup má doma Slavíka za zpěv v kategorii žena?". "Ano, má Slavíka v kategorii zpěvačka," potvrdila se smíchem Vondráčková.

Kromě toho Lucie prozradila, že původně si vůbec nemyslela, že bude sbírat ocenění za zpěv. "Svou budoucnost jsem viděla v herectví a divadle, ale osud vším tak nějak zašmodrchal," řekla zpěvačka, které to náramně slušelo.

Vánoce Plekance a Vondráčkové: Řízek, pohádky a spousta cukroví!

30. prosince 2012 v 20:25 | Péťule
Hokej zavál Tomáše Plekance, Martina Erata a Jakuba Petružálka do různých koutů světa, přesto budou mít v následujících dnech stejnou zábavu: pohádky! Jinak je ale čekají rozdílné vánoční svátky.
První chodí v Nashvillu venku v kraťasech. "Je tu dvacet stupňů, na Štědrý den vyrážím na golf," hlásí Martin Erat (31). Druhý se klepe na Dálném východě v Chabarovsku zimou. "Minus dvacet čtyři, tuny sněhu, prostě ruská klasika. Jsem zalezlej doma," lamentuje Jakub Petružálek (27). A třetí je díky výluce v NHL po 15 letech v Česku. "Pohoda. Obejdeme babičky a dědečky, všechno sníme a zase odejdeme," směje se Tomáš Plekanec (30). Jak tedy budou vypadat jejich Vánoce?
KAPR
Plekanec: "Nejím, většinou si dám řízek."
POHÁDKY
Plekanec: "S čerty nejsou žerty, to je jednička, a pak si pustím Sůl nad zlato a Pyšnou princeznu."
CUKROVÍ
Plekanec: "Vždy zhřeším podle toho, jak mi to jde okolo Vánoc na ledě. Takže letos celý Vánoce jen jím cukroví!" (smích)

Žádný kolaps!

30. prosince 2012 v 20:14 | Péťule
Teď jsem viděla reportáž, která vyvracela údajný Tomášův kolaps. Tom sice prodělal úraz, má něco se svaly ale jinak je naštěstí v pořádku!


"Strach o něj mám během každého zápasu. Hokej je boj," sdělila Aha! Lucie. Co jejímu manželovi je, nechtěla prozradit. "Podstupuje vyšetření," dodala. "Kolaps to rozhodně nebyl," smál se. "Šel jsem na rentgen a další vyšetření mezižeberních a břišních svalů. Protahovali mě," vyprávěl.

Veselé Vánoce

24. prosince 2012 v 8:35 | Péťule
Všem přeju šťastné a veselé Vánoce plné klidu, pohody, radosti, jídla, pohádek a dárků. Do Nového roku přeju pevné nevy a hodně úspěchů.


Rodinka

23. prosince 2012 v 16:58 | Péťule
Právě dneska znova dávají komediální seriál Rodinka, kde jednu z hlavních rolích hraje i Lucka! Seriál budou dávat od 23.12. do 26.12. a to vždycky od 16:55 hodin! A bacha...dávají dva díly za sebou!

Lucie Vondráčková překvapila: Víme, čím se bývalá vegetariánka láduje o Vánocích

18. prosince 2012 v 10:29 | Péťule
Zdroj: Super.cz!

Zpěvačka Lucie Vondráčková (32) nepatří k těm, kteří o Vánocích holdují tradičnímu smaženému kapru s bramborovým salátem. Dokonce nemusí ani smažený řízek.

Lucie Vondráčková byla hostem v pořadu Limuzína s Mírou Hejdou.
"Tomáš ani já kapra a salát nemáme moc rádi, takže si dáme spíše steak," překvapila zpěvačka, která je v období Vánoc pořád v jednom kole, v pořadu Limuzína s Mírou Hejdou.
Nejvíce se Vondráčková těší, jak překvapí pěknými dárečky své nejbližší. "Já bych si přála, aby se dárky, které chystáme pro moje rodiče a Tomášovy rodiče, hodně líbily, protože jsou takové speciální," svěřila své největší vánoční přání zpěvačka, jež samozřejmě ani za nic neprozradila, o jaké dárky se jedná.
"V poslední době nemám ráda ty dárky, které musíš koupit. Lepší je vyrobit tak, aby to bylo něco unikátního, co nikdo nemá, tak snad to vyjde letos," naznačila aspoň trochu.
A jak si Lucie Vondráčková pochvaluje komunikaci s fanoušky přes sociální síť a proč ještě neviděla jednoho ze svých stříbrných Slavíků, to uvidíte už dnes večer na Óčku.

Zpěvačka prozradila svá největší vánoční přání.
Lucie byla ve velmi dobré náladě.

Na kompromisi není čas

17. prosince 2012 v 19:15 | Péťule
Zdroj: Novinky.cz

Životní změny zvládá s přehledem, nadšením a půvabem. Za poslední rok stihla porodit syna, být starostlivou mámou, a přitom se vrátit k profesi zpěvačky i herečky. Ale taky se projevila jako správná hokejová fanynka svého muže, připravená jít za ním až na kraj světa.
Lucie Vondráčková
"Všechno je stejné, až na to, že je všechno úplně jiné," směje se na úvod. "Každá pracovní nabídka je teď křižovatka, na které se musím jako žena rozhodnout, jestli dám víc času profesi, nebo budu víc doma. Snažím se balancovat a snad se to zatím daří. Dělám opravdu jen to, co dělat chci. Na kompromisy není čas. Ledacos jsem odmítla, nedovedu si představit, že bych chodila večer ještě hrát do divadla. Je to zkrátka otázka volby. Zvlášť tady, v Kanadě, je to jednodušší."
O Montrealu, kde si vloni po boku manžela, hokejového reprezentanta Tomáše Plekance rychle zvykla, si ale ve chvíli našeho setkání nechává jen zdát. Měli tam odjet v září, kvůli stávce v NHL zůstali v Česku.

Museli jste nečekaně změnit plány. Byla to velká čára přes rozpočet?

Žijeme provizorní život. Máme dávno všechno sbalené a jsme vlastně jednou nohou v letadle. Přitom se řešení stále prodlužuje. Sympatické by bylo, kdybychom přijeli do Kanady a tam bylo září, abychom stihli všechny nádherné barvy v přírodě, neskutečně rudé javory…

Jak vás znám, nesedíte doma na kufrech, ale rozjela jste hned další aktivity.

Kvůli nejasnému odjezdu jsem přišla o pár krásných nabídek, ale nevadí. Snažíme se ten čas nějak smysluplně vyplnit, takže Tomáš hraje za Kladno a mně se nahrnulo mnohem víc práce, než normálně bývá zvykem. Hlavně mám hodně dabingu, který mi za mořem nejvíc chyběl. Je to nádherná a specifická disciplína.
V muzikálu Daniela Landy Touha s Miroslavem Hrabětem, Divadlo Kalich 2008.
V muzikálu Daniela Landy Touha s Miroslavem Hrabětem, Divadlo Kalich 2008.
FOTO: ČTK

A co konkrétně teď dabujete?

Dokončovala jsem několik seriálů, ve kterých jsem jela - Dexter, Pravěk útočí a Drbna. Ale nejraději mám takové to překvapení, když přijdu do studia a nevím, co budu dabovat. U seriálu víte, jaká postava vás čeká, u filmu netušíte, co najdete v balíčku, až ho rozbalíte. Je to Ježíšek každý den. Často mě překvapí, jak mě vidí režisér, koho mu připomínám. Nedávno jsem dostala v krásném francouzském filmu hodně energickou černošku. Pobavilo mě, jak mohli do té role obsadit právě mě? Tak jsem položila hlas níž a začala nadávat.

Nazpívala jste i písničky do dvou animovaných filmů…

V Kozím příběhu Smradlavé syrečky. (smích) A kvůli videoklipu k historické pohádce Rebelka jsem musela jet až do Polska. Myslela jsem, že se cestou zblázním, protože vydržím sedět v autě maximálně dvě hodiny. Jeli jsme děsně dlouho, ale brala jsem to jako zkoušku trpělivosti. To natáčení za tu dálku stálo. Zjišťuju, že si teď vybírám práci dost podle toho, aby ji mohl co nejdřív vidět Matyáš. Třeba jsem namluvila s kolegy několik úžasných cédéček pro děti a už se těším, až mu je pustím. Snad se mu budou líbit.

O prázdninách jste taky točila se Zdeňkem Troškou komedii Babovřesky. Leckoho to překvapilo.

Líbí se mi, že Zdeněk točí filmy, které mají lidi rádi. A přitom je to jeden z nejerudovanějších, jazykově a kulturně nejvzdělanějších režisérů. Baví mě jeho volba nepovyšovat se nad ostatní, nepoučovat, ale být pokorný a dělat to, k čemu ho srdce táhne - krásné obrázky a příběhy z jižních Čech. A já chtěla být součástí toho světa. Bude to legrační a na nic si nehrající film, který pobaví. Byla klika, že jsem mohla vzít Matyáše s sebou, říkali jsme tomu natáčení family friendly, protože nás s dětmi bylo víc. Tomáš měl tři týdny volna, takže to bylo ideálně načasované. Bydleli jsme ve vedlejší vesnici v penziónu, nádherné prázdniny!
Rok po vlastní svatbě si zopakovala roli nevěsty v komedii Zdeňka Trošky Babovřesky. Jejím vyvoleným se stal Jan Dolanský.
Rok po vlastní svatbě si zopakovala roli nevěsty v komedii Zdeňka Trošky Babovřesky. Jejím vyvoleným se stal Jan Dolanský.
FOTO: Falcon

Tomáš dostal finančně lákavou nabídku hrát v Omsku nebo v Petrohradě. Nechtělo se vám do světa?

To byly opravdu nabídky, o jakých se ani nesní. Já bych možná i šla, mně se v Rusku líbilo, i když zatím znám jen Moskvu. Přijde mi, že je to země nevídaná, uhrančivá… Petrohrad jsem chtěla poznat už na škole, měli jsme cestovat po muzeích, ale nějak to nakonec nevyšlo. Mám to v sobě jako rest, takže když přišla tahle varianta, úplně jsem se nadchla. A celkem jsem Tomáše přemlouvala, ať tam jedeme. Ale on chtěl být na Kladně, a to rozhodlo. Tady je taky dobře. Cestovní hlavolam je prozatím vyřešen.

Znamená to, že tuto sezónu už zůstanete v Česku?

Ani to nevíme jistě, rozhodnutí se posunuje z týdne na týden. Zatím je zrušených jen prvních čtrnáct dnů v NHL a během listopadu se uvidí, co dál. Já navíc začala pracovat na desce, takže se mi šikne, že tu jsme déle.

Stíháte stále jezdit na Tomášovy zápasy a fandit?

Teď už ne. Matyáš musí chodit brzo spinkat, žádné ponocování se nekoná. Pokud byl hodně malý, usnul kdekoliv. Ale nedávno jsem ho vzala na Kladno a moc nadšený z toho nebyl. Tak jsem si řekla, že nebudu jančit, a raději sledujeme tátu on-line doma.
S manželem Tomášem Plekancem se báječně doplňují - on jí zavedl do prostředí hokeje, ona mu otevřela dveře do světa hudby a filmu.
S manželem Tomášem Plekancem se báječně doplňují - on ji zavedl do prostředí hokeje, ona mu otevřela dveře do světa hudby a filmu.
FOTO: ČTK

Zdáte se mi pořád taková vesele dívčí. Změnilo vás nějak mateřství?

Překvapilo mě, že jsem najednou hodně vzpomínala na své vlastní dětství. Dávno zapomenuté věci se mi vybavovaly, jako by se odehrály včera. Jinak pohoda. Známí mě strašili, že první měsíc bude katastrofa, radili mi, abych spala před porodem do zásoby. Ale není to až tak strašné, měli jsme to s Tomášem vymyšlené na střídačku - já si šla lehnout brzo a byla vzhůru od dvanácti, aby si odpočinul před zápasem. Našli jsme systém, který nám vyhovoval. Kdekdo ovšem říká, že jedno dítě - žádné dítě, tak nevím…

Připravovala jste se z odborných knih, nebo spíš od kamarádek?

Praktickou školu jsem měla u kamarádky Heleny, která mě nechala párkrát přebalit svého chlapečka a přidala moudré rady. Jinak pořád listuju chytrolínskými knihami o dětech, co s nimi dělat a co ne, jak reagovat, když se začnou vztekat na ulici. Jenže člověk stejně neví, jak zareaguje v praxi. Co mě ale udivilo: byla jsem holka, co si rychle rázuje po ulici a ohlédne se akorát za někým zajímavým. Dnes si všímám každého kočárku a hned koukám dovnitř. Zvažuju, kolik je kterému dítěti měsíců, co na ten věk umí, mám metr podle Matyáše.

Ještě něco vás zaskočilo, překvapilo?

Já vlastně nevěděla, co očekávat. Chtěla jsem, aby bylo dítě hlavně zdravé. Ale přece: myslela jsem, že zůstane dlouho jako nečinné miminko. Jenže je to hezky vymyšlené, ty fáze se střídají tak rychle, že není šance se nudit. Nejdřív čekáte, kdy se převalí na bok, pak na zoubky, na první krok, pak na to, kdy zafunguje nočník. Mezi tím není rok, ale skok. Takže si myslím, že kdybych nastoupila do muzikálu, přijdu o spoustu nádherných momentů.

Jste spíše pečlivá a zodpovědná máma, anebo volnější - podle bestselleru Líný rodič?

To je moc prima knížka. Já jsem taková i maková, jak kdy. Pokud si Matyáš kvikne, že chce zrovna maminku, chvilku ho nechám. Ale zdá se mi, že má právě období, kdy si vytváří důvěru ke světu, ke zvířatům, k lidem, k sobě. A já jsem tu proto, abych ho podpořila. Aby věděl, že mu budu vždycky pomáhat. Prostě nejsem ochotná nechat ho dlouho brečet, dítě nemá jak jinak říct, že něco potřebuje. Oplácí mi to tím, že je bezproblémový, prima kluk.
Z Matyáše se klube správný kluk - sportovní a pohodový.
Z Matyáše se klube správný kluk - sportovní a pohodový.
FOTO: ČTK

Poznáváte se v něm?

Těšila jsem se, že v něm uvidím svého muže jako malého chlapečka. Byla bych šťastná, kdybych ho znala už dřív. Teď snad vidím, jak vyrůstal. Matyáš byl zpočátku černovlasý havránek a dnes je blonďáček. Oči měl modrozelené, teď jdou do černa. Když na něj zaštěká pes, začne se smát. Celkově se víc směje, než brečí. Tuhle jsme jeli na Žofín, kde běhali tři psi. Jeden se ocitl blízko a štěkl mu přímo do kočárku. Lekla jsem se, že by se ve mně krve nedořezal, zatímco Matyáš se začal nahlas řehtat. Je to takový Nebojsa.

Bude asi dobrý mix vás obou…

Úplně nejvíc se ale směje, když jím jablko. Musím ho buď jíst tajně, anebo se s ním rozdělit, jablka miluje, i když nemá hlad. Možná proto, že jsem je jedla hodně v těhotenství. V jednom románu o Rembrandtovi byla zmínka o manželce, která uměla jedním tahem oloupat hrušku. Já už mám taky svůj grif, koupila jsem si škrabku, kterou vozím všude s sebou. Oloupu, rozkrojím napůl - a baštíme.

Co ještě spolu provádíte?

Dočetla jsem se, že děti tohoto věku si mají hrát s kostkami. Tak jsem mu koupila takové měkoučké a on si s nimi hraje tak, že já postavím cosi a on to jedním máchnutím zboří. Myslela jsem, že bude hned stavět paláce. (smích) Moc se mu taky líbilo v pořadu Sama doma, měli tam na rozhovor gymnastku s flitrovým dresem a Matyáš z ní byl úplně hotový. Taky z bublin z bublifuku. Od produkce dostal králíky v klobouku, kteří mluví, ti jsou teď jeho nejoblíbenější hračkou. A myslím, že než tenhle rozhovor vyjde, bude už chodit. Je děsně akční, všechno musí vidět a vědět, šílenec.

V Kanadě jste žila celkově klidněji, ale stejně jste vydržela bez práce jen dva měsíce od porodu. Nebylo to brzy?

Točila jsem klip. Ale protože jsem ho plánovala dlouho dopředu, věděla jsem, že nemůžu v těhotenství sníst každou čokoládu, která mi přijde pod ruku. Držela jsem se dál od oblíbeného Ferrero Rocher a naštěstí v Kanadě nemají Milku, na které ulítávám. Přibrala jsem kolem jedenácti kil, ale po těch dvou měsících byly pryč. Cvičila jsem pořád, vynechala jsem snad jen týden, pak si tělo řeklo o pohyb. Ale nedělala jsem žádnou gymnastiku, jsem chodec, a tak jsem obíhala kopce kolem Montrealu. To a jóga mi stačí. Chodím bez hůlek a musím mít nějaký cíl. Jdu třeba nakrmit kačeny.
Lucie Vondráčková
FOTO: Petr Horník, Právo

Jak jste vůbec zaplula mezi hokejové manželky, máte mezi nimi kamarádku?

V Kanadě je to stmelenější, protože většina hráčů pochází odjinud a navzájem si hodně pomáhají. Když přijde někdo nový, přijmou ho přátelsky mezi sebe. Mně nejvíc pomohla Lenka Špačková, se všemi mě seznámila, všechno mi ukázala. Ale představa, že hráči mají za partnerky modelky a missky, neplatí. Jsou to normální ženské, které vychovávají děti a mají spoustu běžných starostí. V Česku má každý své zázemí, kam spěchá.

Víte o hokeji už všechno, nebo vás ještě něčím udivuje?

Pořád se mám Tomáše na co ptát, a když má trpělivost, tak mi odpovídá. Jinak je docela málomluvný. Na souhru se ptát nemusím, tu vidím - jsou s Jágrem a Tlustým skvělá trojka. Dost se teď zajímám o rozdíly hry tady a tam. Měla jsem pocit, že s hokejem to je jako v divadle. Čím víc hrajete, tím lepší představení je. V Čechách se ale hraje míň. Mají i čtyři dny volno. Je tu vůbec trochu jiný systém, taky větší led. Jestli pojedeme zpátky, bude si zase převykat - i na rvačky, kterých je tam víc. Tak mě zajímalo, jestli mu to nevadí.

A co vám odpověděl?

On hokej miluje a nejraději by hrál denně, ale má na rozdíl ode mě šťastnou povahu, že se umí vnitřně přizpůsobit systému, který zrovna je. Nejde hlavou proti zdi. Když něco není, jak chci já, bublá ve mně netrpělivost a musím něco udělat, jinak se mnou není k vydržení. Například v těhotenství jsem terorizovala okolí svými návaly hladu. Když na mě někdo v tu chvíli promluvil, nedostal odpověď, dokud jsem něco nezblajzla. To jsem byla fakt čarodějnice. Přitom když jsem kdysi zkoušela v Excaliburu Morganu, nevzpomněla jsem si na jídlo celý den. Ale jak jíte za dva, máte větší zodpovědnost, aby mělo děťátko, co potřebuje.
S Iljou Rackem jako Jana z Arku ve hře Jeana Anouilha Skřivánek v pražském Divadle Rokoko (2002).
S Iljou Rackem jako Jana z Arku ve hře Jeana Anouilha Skřivánek v pražském Divadle Rokoko (2002).
FOTO: ČTK

Vy už ale nejste vegetariánka, že?

Ne, k bílému masu a rybám jsem se vrátila asi před pěti lety. A Tomáš mě přivedl dokonce k hovězímu, umí tak skvělé steaky, že nešlo odolat. Je mistr! Matyášovi vařím maso běžně, je velký masožravec. Nedávám mu ale zbytečně sladké, stačí cukr v ovoci a zelenině. Bála jsem se, aby nebyl koulející se miminko jako kdysi já, ale je to atlet. Ovšem ve školce určitě zjistí, že existují všechny ty hrůzy, které nám tak chutnají, s tím nic nenadělám.

Jak moc vám pomáhá Tomáš v Česku? A kdo ještě?

Máme to i tady napůl. A když jdeme někam společně, hlídají babičky. Moje máma mi dala jednu důležitou radu pro začátek, kdy toho je na člověka moc. Ať si uvědomím, že to za chvilku bude pryč, že všechno uteče jako voda. A měla pravdu. Druhé poučení jsem dostala v Kanadě - abych v době, kdy miminko spí, neuklízela, ale šla si lehnout. Dřív jsem byla zvyklá využít každou půlhodinku, ale tohle byla opravdu dobrá rada.

Psalo se, že čekáte druhé miminko. Můžu gratulovat?

Zatím vážně ne. Psalo se toho víc. Že jsem nechtěla do Ruska, že odlétám sama do Kanady… Proč bych to dělala? Všechno bylo vymyšlené včetně přímých řečí - a ostatní to papouškují jako na běžícím pásu.

Kde nabíráte pro váš akční život energii?

Ve sportu, v přírodě, v knížkách, u zvířat, která miluju, a u své rodiny. Taky ráda koukám na dobré sitkomy. Smích opravdu léčí, což jsem si uvědomila, když jsem musela být dva měsíce v nemocnici na vozíčku. Takže ho máme doma jako kulisu. A snažím se psát Matyášovi deníček. Až se mě jednou zeptá, jaký byl jako dítě, dám mu ho přečíst. Možná mu z něj budu vytvářet pohádky o malém Matyáškovi. Vzpomínám, jak mi děda kdysi vyprávěl takové napůl pravdivé příběhy - ty se mi líbily nejvíc.
V nahrávacím studiu se cítí Lucie jako ryba ve vodě. Takhle vznikala ústřední písnička k filmu Rebelka.
V nahrávacím studiu se cítí Lucie jako ryba ve vodě. Takhle vznikala ústřední písnička k filmu Rebelka.
FOTO: fotobanka Profimedia

Kde byste chtěla své děti vychovávat? V Česku, anebo v zemi, kde věci lépe fungují a lidi jsou milejší?

Ráda bych jim umožnila to, co já už mít nebudu, a sice dvoj - nebo přesněji trojjazyčnost. Pokud budeme v Kanadě, naučí se přirozeně anglicky i francouzsky. To bych byla šťastná. Na druhou stranu tady mají babičky a dědečky. Uvidíme, je to ještě daleko. S lidmi u nás to tak špatně nevidím, na procházce nebo v metru nám ochotně pomáhají. Pokud se na ně usmějete, oplatí vám to. Neurotiků, co troubí jen proto, že zdržuju s kočárkem, je málo. Většinou jsou k sobě lidi solidární, jak je něco špatně, semknou se a pomáhají. V Kanadě se na ulici moc neusmívají, na to je velká zima, zato si sebe navzájem víc váží. Kdo pracuje na stavbě, je hrdý na svoji profesi, stejně jako vysokoškolský profesor. A ten si váží i toho dělníka, když dělá svoji práci dobře. To se mi líbí.

Po čem se vám v Kanadě nejvíc stýská? A naopak?

Tady se mi stýská po kanadské přírodě, líp se tam dýchá. A tam? Možná po těch úsměvech na ulici. Ale v žádném případě se mi nestýská po popularitě. Už od deseti let jsem nezažila pocit anonymity. Mám pozornost ráda, proto svoji práci dělám, ale je neuvěřitelná úleva, když vás okolí bere jako normální holku a vaše "sláva" je mu šumafuk. Je to příjemné zklidnění.

Kde chcete trávit Vánoce?

Dvakrát jsme byli v Kanadě, zavedli jsme si tam už svoji tradici. Místo kapra, kterého jsem celý život nesnášela, jíme steak. Jinak ráda vytvářím pravou vánoční atmosféru. V dětství jsme dávali šupiny pod talíř, krájeli jablka, pouštěli koledy, pálili františky… Vánoce miluju - tady i tam. Když vyjdou v Česku, budou velké, obě naše rodiny spolu. V Kanadě zase jen naše. Zasněžené a díky Tomášovi s Matyášem ideální.

V hlavní roli

17. prosince 2012 v 19:07 | Péťule
Dnes ve 20:00 hod. dávají na Čt1 krimifilm V hlavní roli, kde jednu z vedlejších rolí hraje i Lucka.

V HLAVNÍ ROLI
Režie: P. Slavík
Hrají: M. Kňažko, I. Chýlková, P. Nárožný, L. Vondráčková, T. Medvecká, M. Etzler, J. Plesl, J. Krausová
Krimifilm ČR. O případu, který ovlivní život slavného herce. (92 min)

Povoláním herce je prožívat cizí životy. Mohlo by se zdát, že starého zkušeného herce, který hrál stokrát roli vyšetřovatele a stokrát byl u identifikace mrtvoly, nemůže nic překvapit. A přece překvapí.Herec Vorel právě natáčí jednu z posledních televizních rolí detektivů. Celý den se nemůže dovolat své ženě, a ani po návratu ji doma nenajde. Nahlásí na policii, že je nezvěstná. Policie ale situaci bagatelizuje v domnění, že se žena někde zapomněla s kamarádkou, a tak se pátrání věnuje především sám. Ale když se ozve vyděrač, který chce za propuštění jeho ženy pět milionů, situace se změní. Vorel se snaží za každou cenu peníze získat, dokonce kývne na seriál, kterému se nejdřív bránil, ale stejně je jeho žena po několika dnech nalezena mrtvá. A co víc, sám nevinný herec se dostává do podezření. Smrt jeho ženy se totiž nápadně podobá té z jeho posledního kriminálního filmu. Kdo má zločin na svědomí a proč se stal? Napí navý detektivní příběh s překvapivým rozuzlením podle scénáře Václava Šaška natočil režisér Petr Slavík v hlavní roli s Milanem Kňažkem.

Charitativní kalendář na rok 2013 od Lucky!

16. prosince 2012 v 13:09 | Péťule
Zdroj: Luckav.cz!

Dnes Lucka udělá radost určitě spoustu z nás. Poslední 2 měsíce chodí dotazy na kalendář pro rok 2013, tak konečně budeme moci všem zájemcům dát radu, kde ho získat ;-)

Lucka poskládala unikátní kalendář, do kterého vepsala vlastní vzkazy! Ze svého obrovského archivu fotek vybrala ty nejlepší, pečlivě vytřídila a přiřadila k jednotlivým měsícům. Vytvořila tak nejosobnější kalendář, do kterého vtiskla velký kus sebe. Každou fotku v měsíci opatřila svým oblíbeným citátem nebo poznámkou. Kalendář vytvořený s láskou, kde každý měsíc najdete Lucku s jiným zářivým úsměvem i vzkazem!

Kalendář koupíte na www.piklio.cz
formát: A3
CENA: 389 Kč
sleva: do 17. 12. 2012

(V sekci košík vložte tento 16 místný kód: 3807-5617-6857-7538)

Zakoupením kalendáře navíc pomůžete dobré věci! Část z výtěžku z prodeje poputuje desetiletému Šimonovi, který trpí svalovou atrofií a část na podporu útulku v Bohnicích.

A to není všechno! Na stránkách Piklio.cz, kde se kalendář prodává do 17.12.2012 získáte ještě bonus v podobě slevy. Více se dočtete na www.piklio.cz
Kalendář vypadá nádherně. Bude to povedenej dárek k Vánocům :)

Videoklip k duetu Vánoce bílý

16. prosince 2012 v 12:40 | Péťule
Duet Vánoce bílý, který Lucka nazpívala s Petrem Kolářem má už svůj videoklip.

I na Vánoce v Čechách!

16. prosince 2012 v 12:06 | Péťule
Díky výluce v NHL bude Lucka s Tomášem a Matýskem (který mimochodem 4.12. oslavil své první narozeniny) v České Republice! Lucka je ráda, že Vánoce oslaví v rodinném kruhu, Tomáš ale zase tak nadšený není. Vánoce v Montrealu jsou vždycky se sněhem a moc krásné.
Lucka by se s rodinou měla vrátit zpátky do Kanady po novém roce.

Vánoce bílý

1. prosince 2012 v 19:53 | Péťule
Zdroj: Luckav.cz

Nový duet Lucie Vondráčkové a Petra Koláře má název "Vánoce bílý" a vznikl pod křídly producenta a skladatele Viktora Dyka. Spolupráce tohoto zkušeného trojlístku nevznikla náhodou. Dlouhých sedm let se všichni tři potkávali během účinkování v muzikálu Excalibur.

"Tehdy jsem oběma jako Morgana pěkně zatápěla, tak jsem si je touhle magicky krásnou písničkou aspoň mohla udobřit. " směje se Lucie Vondráčková. A skladatel Viktor Dyk k tomu dodává: "Neumím si představit lepší dva hlasy pro tuto píseň, než mají Lucka a Petr."

Lucie Vondráčková a Petr Kolář se nepotkali ani v nahrávacím studiu poprvé. Kdysi už společnou píseň natočili, ta však byla připravená speciálně pro zábavný pořad televize Nova a jako nahrávka však nikdy nevyšla.

Koneckonců ani novinku "Vánoce bílý" zatím hudební fandové na žádném albu nenajdou. To se však změní příští rok na jaře, kdy Lucie Vondráčková připravuje vydání nového alba a vánoční singl na něm nebude chybět.

V současné době vzniká k písni Vánoce bílý také videoklip, který se bude točit už tuto neděli.


Vánoce bílý k poslechnutí tady: