Listopad 2012

Účesy mění jako chameleon: Lucie Vondráčková jako vrabčák, dredatá rebelka i elegantní dáma

25. listopadu 2012 v 14:18 | Péťule
Super.cz

Zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková (32) je známá tím, že ráda mění své účesy. A nebojí se ani pořádně ulítlých variací! Na rozdíl od jedné své labilní kolegyně z branže si však na hlavě nikdy nevytvořila žádný prapodivný kokrhel.
Usedlé účesy bez nápadu však u ní prakticky nenajdete. Ať už si Lucie nechala udělat dredy, rozcuchané vrabčí hnízdo nebo si nechala narůst dlouhou hřívu s ofinou, pokaždé své fanoušky překvapila.
Některé sestřihy z ní udělaly vyzrálou dámu, jiné spíše rozvernou puberťačku. Pokaždé to však stálo za to, což můžete posoudit v naší fotogalerii extravagantních i elegantních účesů Lucie Vondráčkové.

Lucie Vondráčková mění účesy jako chameleon. Takhle se nechala nafotit u fotografky Very Varley.
Účes á la vrabčák.
Lucie Vondráčková si ráda libuje v nových účesech.
Zpěvačka si vyzkoušela i dredy - například v pohádce Šmankote, babičko, čaruj!
Lucie Vondráčková jako Marilyn Monroe.
A co takhle ofina?
Dlouhé rovné vlasy také tvořily image Lucie Vondráčkové.
S krátkými vlasy a brýlemi vypadala jako rebelka.
Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková


Co asi uvaří?

25. listopadu 2012 v 9:10 | Péťule
Zdroj: Super.cz

Tak takovou hospodyňku by chtěl mít doma snad každý muž. Zpěvačka Lucie Vondráčková (32) se posadila na kuchyňskou linku a v krátkých šortkách s úsměvem na rtech odhalila svá luxusní stehýnka a štíhlé nohy.
"Tahle kuchyň je k sezení dokonalá," napsala pod fotku Vondráčková. Fanoušci však mají jasno. Dokonalá je především Lucie. "Prostě nádherná a dokonalá zpěvačka," pochválil ji jeden z mnoha komentářů.
Maminka syna Matyáše ostatně neustále dokazuje, jak moc si mateřství užívá a že jí rozhodně neubírá na kráse.
Nedávno například provokovala fanoušky oblečená jen v pánské košili, čímž opět vzbudila vlnu nadšených reakcí. Vondráčková stíhá kromě příjemných mateřských povinností také práci. Momentálně například finišuje s písničkou k Troškově filmu Babovřesky, ve kterém sama hraje.

Lucie Vondráčková pózuje na kuchyňské lince.
Zpěvačce to moc sluší.


Móda na Slavících

24. listopadu 2012 v 23:29 | Péťule
Zdroj: Super.cz

Módní výběr na letošní vyhlášení ankety Český slavík byl velmi bizarní. Dvě nejobletovanější ženy večera, Lucie Bílá a Ivana Gottová, překvapivě zvolily zelenou barvu.
Slavice Lucie Bílá si stejně jako loni vybrala model od světoznámého návrháře Oscara de la Renty, který svým vzorem trochu připomínal maskáče. Motýlek ze stejné látky neměl kupodivu její partner Petr Makovička, ale syn Filip
Zelená učarovala i manželce božského Karla Gotta, Ivaně. "Ta zelená barva je nádherná, všimněte, si, jaké to hází šajny," komentoval pro Super.cz róbu své partnerky Karel Gott.
Návrháře Oscara de la Rentu si nečekaně vybrala jindy undergroundová Anna K., která ovšem zůstala věrná černé barvě v kombinaci se zlatou.
Do černé se zahalila také zpěvačka Tereza Kerndlová, která ve své volné róbě s velkým rozparkem ukázala, že už díky laseru nemá jizvu, kterou si žehličkou na vlasy způsobila na zahajovacím večírku Super.cz.
Došlo i k rodinným setkáním. Bílá s Makovičkou se na vyhlašování Slavíků potkali s Lucčiným exmanželem Václavem Noidem Bártou a jeho přítelkyní Eliškou Bučkovou.
"Šaty mi ušil můj stylista Lukáš Macháček a určitě mě v nich ještě uvidíte, protože mi slíbil, že mi je zkrátí na koktejlky," slíbila Eliška.

V bílé róbě se na vyhlašování objevila stříbrná Slavice Lucie Vondráčková, jejíž manžel předával jednu z cen.
Tomáš Plekanec a stříbrná Slavice Lucie Vondráčková.
Nejsofistikovanější šaty večera měla jako obvykle topmodelka Pavlína Němcová.
Zato Iveta Bartošová si na modelu moc záležet nedala. "Neřešila jsem to, vybrala jsem si něco, co mám doma ve skříni," řekla na konto svého kalhotového kostýmu, v němž vynikal její během dvou měsíců výrazně zmenšený zadeček, a také ňadra, jež se vyjímala v hlubokém dekoltu růžové blůzky.



Stříbrný slavík

24. listopadu 2012 v 20:56 | Péťule
Před pár minutami Lucka vyhrála svého patého stříbrného slavíka! Musim říct, že jí to moc sluší, má krásný šaty a vypadá moc spokojeně. Doprovod jí samozřejmě dělá Tomáš.


To byly časy! Dvě slavné Lucie jsou k nepoznání!

15. listopadu 2012 v 9:01 | Péťule
Na první pohled asi jen stěží poznáte totožnost těchto dam na fotografii. Když se zahledíte do roztomilého obličejíčku malé holčičky a odmyslíte si mrtvolný make-up dospělé aktérky, dojde vám, že na fotce jsou dvě slavné Lucie.
Jedna slavná Lucie ještě nejspíš zpívala v Arakainu a druhá moderovala Marmeládu.
Jedna slavná Lucie ještě nejspíš zpívala v Arakainu a druhá moderovala Marmeládu.
Ano, na snímku pózuje opravdu Lucie Bílá (46), ještě jako divoká rockerka, a Lucie Vondráčková (32), která tou dobou rozjížděla kariéru v kultovním dětském pořadu Marmeláda.
Povedený snímek, starý zhruba čtvrt století, umístila na sociální síť druhá jmenovaná Lucka. "O něco málo let dříve," tak těmito slovy komentovala fotku zpěvačka a herečka. Za svůj status Lucka přidala několik smajlíků, z čehož je zřejmé, že ji fotka velmi pobavila.

V šatech i na louce vypadá kouzelně

14. listopadu 2012 v 12:57 | Péťule
O Lucii Vondráčkové (32) se nedávno spekulovalo, že se i se synem Matyášem na nějaký čas vrací do Kanady. Ukázalo se ale, že pravda je někde jinde. Lucie zůstává i nadále v Česku, pracuje, a aby potěšila své příznivce, fotí krásné snímky. Jako třeba tyhle...
Před objektiv fotografky se Lucka postavila jednou v ležérním sáčku a klobouku, podruhé v červených šatech, potřetí například v šatech s puntíky, v nichž pózovala na louce mezi květy, takže výsledek působí velmi něžně a romanticky. Tak ostatně Lucii vídáme mnohem častěji, než tomu bylo dříve. "Fotky jsme udělali proto, že se právě všude rozvoněla levandule, svítilo slunce, Lenka Hatašová měla čas a facebook už netrpělivě čekal na nové snímky," okomentovala s úsměvem zpěvačka vznik krásných fotek.
Změnu ze "sportovní Lucie" na "Lucii, která ví, jak být za elegantní dámu" chválíme. Zpěvačce totiž velmi prospěla.

Lucie Vondráčková jako luční víla.
Lucii červená sluší.
Ležérní styl, dobrá volba.
Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková
Lucie umí být i za divošku.


Lucie, přestaň provokovat! Vondráčková ukázala dlouhé štíhlé nožky zahalená jen do pánské košile

13. listopadu 2012 v 16:44 | Péťule
Zdroj: Super.cz

Zpěvačka Lucie Vondráčková (32) vypadá pořád skvěle. Nedávno se na sociální síti pochlubila smyslnou fotkou svých štíhlých, sexy nožek, které vystavila na odiv v bílé košili. Pohled na svůdnou zpěvačku a její odhalené nohy je doslova pastvou pro oči!
Maminka roztomilého syna Matyáše tak opět ukázala, že mateřství rozhodně ženám na kráse neubírá, ale naopak na půvabu přidává.
Usměvavá Lucie je v jednom kole a pořád má tak trochu napůl sbalené kufry. Její manžel, hokejista Tomáš Plekanec (30), momentálně válí za Kladno, ale pokud se rozběhne NHL, ihned nastane stěhování do kanadského Montréalu.
Hokejová výluka však nadále trvá, a tak si zpěvačka naplno užívá českých luhů a hájů. Fanoušky například před několika dny potešila nádhernými snímky, na kterých se proměnila v elegantní dámu.

Lucie Vondráčková se pochlubila výstavníma nožkama.
Vondráčkové to moc sluší.
Zamyšlená Lucie Vondráčková.


Country rádio

8. listopadu 2012 v 12:54 | Péťule
Lucce do poháru duetů Country rádia postoupily dvě písničky! A to duet s Petrem Kocmanem Já to nejsem (Zlej sen) a duet s Nedvědy Kdo tě má rád.
Seznam duetů najdete tady --->

Premiéra Kozího příběhu

8. listopadu 2012 v 11:37 | Péťule
V časopisu Pestrý svět Lucka vyhrála foto týdne, když si na premiéře animovaného filmu Kozí příběh II. hladila plyšového maskota.
Taky prozradila, že si první dny mateřství přišla jako kozel zahradník :-)


V pytly od brambor jako božská Marilyn Monroe!

7. listopadu 2012 v 17:10 | Péťule
Zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková (32), která je v současné době maminkou na plný úvazek, předvedla, že nejen modelky a bezdětné ženy mohou okouzlit svými půvaby. Své síly a perfektní křivky se rozhodla změřit s největším sexuálním symbolem dvacátého století Marilyn Monroe (✝36).
Lucie se na svém účtu na jedné ze sociálních sítí pochlubila snímkem, na kterém pózuje po vzoru slavné Marilyn v pytli. A nutno podotknout, že stejně jako slavné herečce to sluší i Lucii, rozdíl je pouze v tom, že Monroe měla přeci jen o něco plnější křivky.
Nápad s vytvořením fotografie slavné M.M. v pytli od brambor vzniknul v roce 1952, v době, kdy její hvězda prudce stoupala. Novináři se tehdy vyjádřili, že by herečka vypadala skvěle i v pytli od brambor. V ateliérech studia Fox se tedy zrodil nápad Marilyn do pytle skutečně obléci. Poté, co fotografie obletěly svět, poslala bramborářská společnost z Idaha Marilyn pár pytlů prvotřídních brambor.
Nechme se tedy překvapit, zda i půvabnou Lucii obdaruje některý ze zemědělců svou pěstitelskou chloubou.

Lucie Vondráčková napodobila slavnou hereckou hvězdu. Podvedlo se jí to?
Lucie Vondráčková napodobila slavnou hereckou hvězdu. Podvedlo se jí to?
Marilyn Monroe v pytli od brambor.
Novináři měli pravdu: Marilyn vypadala skvěle i v pytli.


První krok!

7. listopadu 2012 v 15:18 | Péťule
Matýsek udělal nedávno svůj první krok!


Mr. Johnson

7. listopadu 2012 v 15:13 | Péťule
V neděli jste mohli vidět komedii Mr. Johnson, kde Lucka hrála prostitutku Apolonii :)