Říjen 2012

Lucka, Tomáš a Matýsek

30. října 2012 v 11:31 | Péťule
Díky výluce v NHL zůstává Lucka se svou rodinou v Čechách o něco déle. Pořád je možné jí tedy vídat na procházkách s kočárkem v centru Prahy. Hodně času také tráví s prarodiči Matyáše, kteří ho jako správní dědečkové a babičky pořádně rozmazlují.
Tomáš se navíc vrátil alespoň na chvilku hrát za svůj "rodný" tým Kladna, kde se aspoň může připravovat na NHL. Navíc hraje úplně zadarmo, což je na dnešní době docela ušlechtilý! Peníze teď pro rodinu nejsou moc důležité.Nové hudební duo? Vondráčková a Vágner opěvují lásku

29. října 2012 v 17:11 | Péťule

Chystaný film Zdeňka Trošky Babovřesky spojil dva zajímavé hlasy. Titulní píseň S láskou je nám líp nazpívali Lucie Vondráčková a Josef Vágner, syn Karla Vágnera. Píseň, která vznikla v sobotu, představí tvůrci filmu za týden.
Těm dvěma to ale sluší... Zpěvačka Lucie Vondráčková (32) a zpěvák Josef Vágner (22) si v noci na neděli užívali lásky. A to doslova a do písmene! Točili spolu romantický duet Láska je kov, ústřední píseň komedie Babovřesky režiséra Zdeňka Trošky.
"Duet zazní jako závěrečná píseň. Je o tom, že nad vším bohatstvím světa stojí láska a blízkost milované (a milující) osoby," řekl Aha! režisér Zdeněk Troška a dodal, že je přesvědčen, že se písnička stane stejně oblíbenou jako ty z komedií Slunce, seno…, které, tak jako tuto, napsal a natočil Karel Vágner (70), otec Pepy Vágnera.

Novinky o novém CD!!

27. října 2012 v 12:35 | Péťule
Zdroj: Luckav.cz !!!!

"Další singl hotov!:) právě dorazil z LA!:)," napsala Lucka na svém facebooku. Nové CD, na kterém momentálně pracuje by navíc mohlo vyjít už v únoru! A v nejbližší době by se taky mohl objevit nový videoklip k prvnímu singlu "Co s tou touhou".

Že je Lucka tak trochu workoholik víme všichni :) potvrdila to další poznámkou na FB "Časový posun je dobrá věc:) Můžeme pracovat nonstop :)"

Jestli to půjde tímhle rychlým tempem dál (jako, že půjde) videoklip, další singly a nakonec i CD tu budou co nevidět.


Lucka vypadá skvěle, září radostí a Matýsek už chodí

26. října 2012 v 22:26 | Péťule
Zdroj: Super.cz

Zpěvačka Lucie Vondráčková (32) o víkendu rozbouřila vlny českého šoubyznysu svým údajným prohlášením, že odlétá do Kanady bez svého manžela Tomáše Plekance (29). Jak se později ukázalo, jednalo se o pouhou fámu a Lucie zůstává v Česku s manželem a synem Matyášem. Tedy aspoň dokud se nerozjede hokejová NHL.

Lucie Vondráčková vypadá skvěle.

Lucie Vondráčková se na sociální síti zároveň pochlubila krásnou novinkou. "Matyáš včera začal chodit," vzkázala pyšná maminka. U Plekanců tedy muselo být hodně veselo.
Zpěvačka navíc potěšila své fanoušky krásnými fotkami v šatičkách i teplákové soupravě, ve které pózuje s rošťáckým úsměvem a jiskrou v očích. Jak je vidět, Vondráčková vypadá velmi spokojeně a o nějakém odjezdu do Kanady bez manžela nemůže být ani řeč.

Lucie Vondráčková vypadá nádherně i v teplákové soupravě.
Vondráčková do Kanady odletí jedině se svým manželem.
Lucie Vondráčková se synem Matyášem.

Lucie Vondráčková: Odmítá práci kvůli synovi!

24. října 2012 v 19:42 | Péťule
Zdroj: ProŽeny.cz

Když jsme se před léty vídávali s Lucií Vondráčkovou častěji, působila posmutněle, nenaplněně a taky unaveně. Teď přišel na rozhovor někdo úplně jiný: usměvavá a zářící, kvetoucí mladá dáma a matka.
Zpěvačka a herečka Lucka Vondráčková je prostě šťastná!
Jak došlo k průniku tak odlišných světů, hokejového a vašeho, sice showbyznysového, ale ve vašem výjimečném případě i vrcholně intelektuálního?
"Já jsem možná jedna z mála intelektuálek v showbyznysu a Tomáš je jeden z mála sečtělých hokejistů. Takže bylo o čem si povídat, debatovat, a bylo to tak zásadní, že to přerostlo ve vztah."
Musím vám věřit. Řekla jste nicméně "sečtělých", nikoli "intelektuálních"…
"Myslím si, že po vrcholových sportovcích, kteří se sportu věnují odmalička, člověk ani nemůže chtít, aby chodili do divadel, na koncerty, aby četli dvacet knih do měsíce. Na to nemají čas. Já naopak jejich svět obdivuju, tu dřinu a vytrvalost. Líbí se mi pokora, jaká v něm vládne. Dokonce bych řekla, že v něčem se to podobá našemu, divadelnímu světu."
Prý jste v manželově knihovně objevila knihy, které máte i vy ve své. Jaké například?
"Například oba máme rádi Murphyho Moc podvědomí. A našlo by se jich víc, knihy, které mají vztah jak k herectví, tak ke sportu, které souvisí s řešením různých životních situací. Jinak máme literární záliby rozdělené: on rád čte o tom, co se událo, nebo by se alespoň udát mohlo, taky biografie a autobiografie, kdežto já mám ráda sci-fi, s chutí si létám ve fantazii."
Kolik Shakespearových her jste tam našla?
"Je pravda, že do divadelních her, kterých mám skutečně hodně, Tomáš proniká až teď se mnou. To souvisí s tím, o čem jsem mluvila. Vstával ve čtyři hodiny ráno. Kdo by za takových okolností chodil večer do divadla? Jsem ráda, že mu můžu představit některé autory nebo díla, na které prostě neměl čas."
Takový obdiv jste k hokeji pociťovala odjakživa?
"Hokejem jsem nijak nežila, v mém okolí se nikdo nezabýval vrcholovým sportem. Avšak jak jsme si tak s Tomášem povídali, nacházeli jsme víc a víc spojitostí, které mohou vzájemně jednomu i druhému pomoct. Ale vždycky mi připadalo, že hokejisti jsou hrozně pěkní chlapi. Za to hodně můžou jejich ohromné mundůry, které z nich v mých očích dělaly až jakési bohy na bruslích. Olymp sestoupil na led."
Přitom zrovna pan Plekanec měří "jen" nějakých 180 centimetrů, píše wikipedia…
"Ale pokud si vezme na ruku našeho malého Matyáše, když se za ním přijdeme podívat na trénink, ta disproporce je ohromující. A v Matyášových očích je znát nesmírný obdiv. Vidí obrovského člověka, o kterém už ví, že je jeho táta, a je v úžasu."
Mateřství a spokojený vztah s manželem Lucku Vondráčkovou nabíjí neuvěřitelnou energií; Vendula Fantová


A vy taky.
"Já v jiném, ženském."
Neplive vám doma na zem?
"To jistě ne, ale máte pravdu, že jak hokej nikdy moc nesledujete a je zřejmé, že ani vás nijak netáhne, to byla jedna z věcí, které zaujaly i mě. Připadalo mi, že plivou zuby, zvlášť když se pak někdy usmáli a zuby jim opravdu v puse chyběly. Mají na plivání nějakou speciální techniku a já doufám, že ji Tomáš brzy Matyáše naučí. Kluk by měl umět dobře plivat. Jinak by to mohlo dopadnout, jako když v Titaniku učil DiCaprio plivat Kate Winslet. Moc mu to nešlo."
Kdesi jsem se dočetl třeskutou moudrost, že hokejista je pro ženu vrcholný cíl citového snažení. Je to tak?
"Já měla cestu za láskou trochu složitější. A prorokovali mi, že budu s lékařem. Nebo s architektem. Se sochařem. Ale člověk míní… Dopadlo to úplně jinak."
Prý to bylo o fous, o pár minut, a tohle štěstí vás minulo.
"Ano, byla jsem na akci, kam se mi moc nechtělo, a Tomáš byl na téže akci, a už tam být neměl. Rozhodly skutečně asi tak dvě minuty."
S jakými pocity se díváte na to, když do vašeho muže soupeři mlátí, když skutečně létají zuby a teče krev, byť zatím třeba ne jeho?
"Dvakrát se skutečně stalo, že zůstal ležet. Shodou okolností jsem u toho v obou případech byla. A to je šílený pocit. Nemůžete dělat nic, nic nevíte - v televizi by vám aspoň něco řekl komentátor, tady nikdo. Můžete se jen modlit. Ale Tomáš naštěstí není bitkař, ti ho naopak chrání. Jeho síla je v rychlosti. Hraje hlavou, umí číst hru a já věřím, že s rizikem počítá a do zlých situací se nehrne."
Vím, že jste si zakládala na své angličtině. Jak dnes bojujete s francouzštinou?
"Francouzštinu jsem měla od páté třídy, kdežto angličtinu od třetí, takže v tom není problém. Naopak, ocitla jsem se v zemi, která mi naprosto vyhovuje, protože tam existují oba jazyky vedle sebe v harmonii, jakou jsem si nikdy neuměla představit."
Lucčin svět je nyní syn Matyáš; isifaJak vaše partnerství funguje logisticky? Přesuny z kontinentu na kontinent, ale i v rámci amerického světadílu…
"Není to tak složité, jak to vypadá. Odjedeme odtud, když začne sezona, a vrátíme se, když skončí. Letošek je výjimečný, protože je výluka - jinak bychom byli pomalu už čtvrt roku pryč, ale zpravidla to bývá od září do konce sezony. Během ní jezdí hokejisté hrát po celé Kanadě a USA, ale manželky s nimi nejezdí."
Není to sice tak složité, ale vaši práci to stejně musí narušovat, ne?
"Například včera už to vypadalo, že konečně odjedeme. To pak probíhá tak, že za tři dny nato, co to hráčům oznámí, se už letí. Takže naplánovat si byť jen třeba dabing na dva týdny dopředu je vlastně trochu riskpodnik."
Takže konec kariéry?
"To zase ne. Do tří čtyř měsíců, na které sem přiletíme, toho prostě musím jen napresovat třikrát tolik, než se zdánlivě vejde. Bývá to hodně vypjaté. Proto mě teď výluka poměrně zaskočila, protože o moc déle než čtvrt roku se takové tempo nedá držet, nechce-li člověk zkolabovat. Ostatně tohle se týkalo loňského roku. Letos je díky Matyášovi všechno jinak."
Vy jste ale přece měla i dříve tendence najednou všeho nechat a na půl, tři čtvrti roku někam odjet. Vyplynulo mi z toho, že vám na kariéře zase až tolik nezáleží. Pletu se?
"Tohle je takové volné pokračování tehdejších tendencí. A vychází to tak zvláštně, že čím méně mi na kariéře záleží, tím hezčí nabídky dostávám. Ráda ten názor od vás slyším, mimochodem, protože jsem se o sobě tu a tam dozvídala, že jsem cílevědomá a kariéra je pro mě vše. Nic není dál od pravdy. Pravda je, že mě vždycky bavilo, co jsem dělala, mohla jsem dělat, co jsem chtěla, protože to lidi zajímalo, a vždycky jsem chtěla všechno dotáhnout do konce. Z toho ten pocit nejspíš pramenil, protože znám spoustu takových, kteří měli zářně našlápnuto k úspěchu, ale nikdy nedali dohromady desku. Proste práci nedokončovali."
Po narození syna Lucka přijímá méně pracovních nabídek, ale další desky se jistě dočkáte...; Lenka Hatašová

Zabere vám Matyáš veškerý čas?
"Nezabral by, ale mně samotné vadí každá hodina, kdy jsem bez něj. Jako bych nebyla celá. Úplně mi proměnil život. Všechno se uklidnilo. Na práci to zanechalo jeden podstatný efekt: pečlivěji vybírám. Například i podle toho, jestli si Matyáše můžu vzít s sebou. Což platí třeba u natáčení filmu."
Už ale ne u divadla…
"Zrovna teď jsem řešila nabídku na muzikál. Chtěla jsem tam být, protože se mi to líbilo, a lidí, kteří za tím stojí, si vážím. Pak jsem si ale uvědomila, že půjdu na jeviště v sedm, zrovna když jde Matyáš spát. A mně je přednější u toho být, a tak jsem nabídku odmítla."
Muzikálu nelituju, ale klasickému divadlu podle mě chybíte. Ani z toho teď nic nebude?
"Zatím ne, a to ještě i z jiného důvodu. Měla jsem ho až nad hlavu. Možná pět let jsem hrála pětadvacet i třicet představení za měsíc. Řekla jsem si, že už taky musím začít někde něco brát, abych ze sebe zase něco zajímavého mohla dostat."
Berete tedy asi i od Matyáše. A ta těžká přivázanost snad přejde, až trochu povyroste, ne?
"Nevím. Zatím je to čím dál intenzivnější a zároveň krásnější. Jsem tu teď pro něj a nemíním ho šidit. Mluvila jsem nedávno s jedním tatínkem, který mi objasnil, že tátové to mají jinak. On rád třeba i na pár dnů vypadne, aby se pak zase s radostí vrátil."
Necítíte to jako omezení?
"Spíš zpomalení než omezení. Vydala jsem jedenáct cédéček, což bych určitě s Matyášem nemohla. Protože, co předtím bylo naprosto jednoduché - zajela jsem do studia, nazpívala písničku, všechno zprodukovala, a ještě šla hrát do divadla -, se teď musí poměrně komplikovaně vymyslet."
Přesto se jedna nová deska ve studiu zrovna rodí. Nabila vás mateřská zkušenost po pracovní stránce něčím, co vám dříve chybělo?
"Myslím si neskromně, že deska bude právě o to hezčí. Natočila jsem třeba nedávno písničku pro pixarský film Rebelka a od lidí, kterých si vážím a kteří mě znají, jsem slyšela, že se v mém hlase objevilo něco, co tam dřív nebylo. Hlas je prý vřelejší, hebčí, větší samet. Z toho mám radost."
A co takhle nové dítě s každou novou deskou, která by tím pádem každá byla něčím obohacená a neslýchaná? Někde ostatně psali, že zrovna takhle nějak to plánujete.
"Někde psali? V bulváru psali. Zeptali se nás jednou, jestli chceme další děti, a my jsme odpověděli, že ano, ještě jedno, že dvě jsou tak akorát. Tak vám odpovídám stejně, že dvě děti jsou fajn a dodávám, že to rozhodně není otázka příštího měsíce. Všechno je, jak má být."
Že to Lucce s manželem Tomášem sluší?; isifa

Lucka s Matyášem se vrací zpět do Kanady, Tomáš zůstává v Česku!

21. října 2012 v 15:00 | Péťule
Zdroj: Super.cz

Zpěvačka Lucie Vondráčková (32) se rozhodla, že na nějakou dobu opustí svého manžela Tomáše Plekance (29). I se synem Matyášem se příští týden vrací zpět do kanadského Montrealu, kde mají druhý domov. Jelikož ale její manžel kvůli pokračující výluce NHL momentálně bruslí za Kladno, odletět nemůže a Lucie letí sama.
Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec se teď nějakou dobu neuvidí.
"Budu v Kanadě asi měsíc, do Česka se vrátím na vyhlašování výsledků ankety Český Slavík, které proběhne na konci listopadu," potvrdila Lucka Aha!.
Důvodem je prý to, že už splnila veškeré pracovní závazky, které v Česku měla, a chce zpět do pro ni klidnější Kanady. Snad je tohle skutečný důvod a není jím vztahová krize, jak spekulují některá média. Tento hezký páreček, který na veřejnosti působí idylickým dojmem, bychom viděli rozdělený opravdu neradi.

Nemoci kosí děti celebrit: Csáková se bála o syna, Vondráčková chytla chřipku od Matyáše

21. října 2012 v 9:35 | Péťule
Ilona Csáková i Lucie Vondráčková řeší nemoci svých dětí.
Chřipka a nachlazení se na podzim nevyhýbá ani dětem celebrit. Tentokrát zavítala i ke zpěvačce Iloně Csákové (42), která musela řešit nachlazení u svého tříletého syna Daniela. Zpěvačka se nejvíce strachovala o to, aby nemoc od Daníka nechytil jeho mladší bráška Dominik, který se narodil před necelým měsícem.
"Daník začal chodit do školky a hned tam chytil rýmu, byl trošku nachlazený, ale už je v pořádku, takže Dominik určitě nic nechytí a je v naprostém pořádku," řekla Super.cz manažerka Ilony Csákové Aneta Stolzová. Od staršího synka se nenakazila ani samotná Ilona Csáková, která tak měla větší štěstí než její kolegyně z branže Lucie Vondráčková (32).
Její desetiměsíční syn Matyáš leží doma s chřipkou, kterou nakazil i svou maminku. Ta podle serveru Prask.tv nemůže mluvit a musela omezit své pracovní aktivity včetně natáčení singlu na novou desku. Inu, nemoci si nevybírají.
Lucie Vondráčková s Matyášem, který momentálně leží doma s chřipkou.

Citové vydírání?!

20. října 2012 v 21:21 | Péťule
Právě vychází časopis Pestrý svět, kde Lucka s Tomášem zdobí titulní stránku ovšem s nelichotivým nápisem citové vydírání.
Lucie Vondráčková s manželem Tomášem Plekancem.

Ten vyrostl! Vondráčková pózuje se synem Matyášem a má radost, že Plekanec odmítl hrát na Sibiři

20. října 2012 v 21:18 | Péťule
Zpěvačka Lucie Vondráčková (32) se pochlubila další roztomilou fotkou se svým synem Matyášem, který jako by z oka vypadl svému tatínkovi Tomáši Plekancovi (29).
Lucie Vondráčková a její syn Matyáš.
Zároveň trochu vyděsila všechny své fanoušky, když na sociální síti začala spekulovat nad tím, že se možná bude stěhovat do ruského Omsku, jehož hokejový klub lanaří Tomáše Plekance do svých řad.
"Tak nevím, co je lepší. Luxování malého nosu, kterému se to líbí asi jako mně celer v polívce, nebo krásná, ale daleká nabídka Omsku?" napsala si na sociální síť Lucie Vondráčková.
Jak se však zdá, Plekanec i Vondráčková nakonec přeci jen zůstanou v Česku. "Hlavolam vyřešen," vzkázala fanouškům s úsměvem sympatická zpěvačka. Zapomněla ale dodat, jak.
Plekanec se však mezitím nechal jasně slyšet, že jeho prioritou zůstává Kladno, takže stěhování na dalekou Sibiř se zřejmě odkládá a všichni fanoušci Kladna i Lucky si mohou konečně oddechnoutKozí příběh

16. října 2012 v 20:07 | Péťule
V české animované 3D komedii Kozí příběh se sýrem se jako speciální host objeví i Lucie Vondráčková. Divákům se představí ve velmi voňavé roli, do filmu totiž nazpívala hned celou partu vyzrálých syrečků.
Lucie se zařadila do hvězdné sestavy hlasů Kozího příběhu, které vévodí Jiří Lábus jako Koza a v níž je i Michal Dlouhý jako "Dlouhý", Karel Heřmánek, Martin Dejdar, Mahulena Bočanová, Matěj Hádek, Miroslav Vladyka, Miroslav Táborský, Václav Vydra nebo Ota Jirák.
"Velké hvězdy se občas ve filmu objeví jen v malé roli, ve filmovém žargonu se takovému zjevení říká "cameo". Lucie je skvělá, že i při svém postavení a s nabitým programem s rolí syrečků souhlasila a nazpívala ji," říká nadšeně režisér a producent Kozího příběhu Jan Tománek.

Den v nahrávacím studiu s Kozím příběhem strávila Lucie Vondráčková hned po svém příletu z Kanady na jaře, téměř v utajení a ještě dříve, než se na ní navalila další práce s natáčením a dabingem.


Parta syrečků, jimž dala hlas Lucie VondráčkováZdroj: LUCKAV.CZ!!

Tomáš Plekanec: Krize středního věku?!

11. října 2012 v 19:20 | Péťule
V časopise Pestrý svět byl článek, že Tomáš Plekanec, manžel Lucky a otec 10 měsíčního Matyáška nejspíš propadl krizi středního věku.
Má strach, že se blíží jeho odchod do důchodu, protože ve sportu se přeci jenom věk bere trochu jinak. Připravovat se na NHL je pro něj rok od roku těžší. Srovnávat se třeba s takovým J. Jágrem opravdu nehodlá, protože takových hráčů jako je on, je podle Tomáše v NHL velmi málo. Snad se z téhle krize brzy dostane, pomáhat mu v tom bude určitě jeho rodina. Momentálně Tomáš hraje za Kladno a jde mu to skvěle!


Video z natáčení nového klipu!

7. října 2012 v 10:31 | Péťule
Tady si můžete pustit video z natáčení klipu Co s tou touhou!

50.ročník ankety Český slavík začíná!

6. října 2012 v 14:11 | Péťule
Hlasování do Českého slavíka oficiálně začalo, snad se nám letos povede Lucku dostat na 1.místo!

JAK POSLAT LUCCE HLAS?

1) SMS Z MOBILU VE TVARU:

SLAVICE 9 VONDRACKOVA LUCIE
poslat na číslo 900 06 06
Cena SMS jen 6 Kč

2) HLASOVÁNÍ PŘES INTERNET:
Další možnost poslání hlasu je přes internet. Není nutné vyplňovat všechny kolonky - formulář zde: slavikmattoni.seznam.cz

3) OSOBNĚ HLASOVACÍM LÍSTKEM:
lze jít hlasovat přímo do kanceláře Českého Slavíka! :) vyplnit hlasovací lístek na adrese: Křižíkova 16, Praha 8-Karlín (Po-Pá od 10:00-16:00, v úterý navíc 9:30-17:00)


Zrcadlo tvého života

3. října 2012 v 11:50 | Péťule
V tomhle pořadu by se měla Lucka objevit někdy v budoucnu jako překvápko pro jednoho hosta!

Sama doma

2. října 2012 v 18:36 | Péťule


Rozhovor s Luckou začíná od 42. minuty

Z milostné historie

1. října 2012 v 19:08 | Péťule
Psal se rok 2008 :-)

KONEC LÁSKY KVŮLI PRÁCI