Jako dvě hrdličky!

16. září 2012 v 10:34 | Péťule
Vondráčková a Plekancem jsou stále velmi zamilovaní.
Lucie Vondráčková (32) a Tomáš Plekanec (29) jsou i rok po veselce jako dva zamilovaní puberťáci. I když hvězdný pár své soukromí ostře hlídá, letmé dotyky a něžné polibky si neodpustí ani na veřejnosti. A už vůbec ne před novináři.

Když zpěvačka Lucie Vondráčková a její manžel hokejista Tomáš Plekanec dorazili na křest knížky svatebních účesů, málokdo čekal, že se budou chovat jako dva puberťáci. Když Vondráčková právě neposkytovala rozhovory nebo nekřtila knížku Wedding collection 2013 vizážistky a kadeřnice Lenky Šourkové a návrhářky Libky Safr, první zmíněná ji česala i na její svatbu, nehnula se od svého manžela ani na krok. A nejen to! Neustále se oba hladili a něžnými polibky všem přítomným dokazovali, že patří jeden druhému.
Možná jim to dovolil i fakt, že dorazili bez svého syna Matyáše. "Nejdřív jsem si říkala, že bych ho vzala s sebou, ale pak jsem se rozhodla, že ho nechám doma u babičky. Netušila jsem totiž, jak dlouho tady budeme, takže jsem nechtěla, aby se unavil," svěřila se zpěvačka. Mohla si to dovolit, protože svého prvorozeného syna přestala kojit už v osmém měsíci. "Už mu mlíčko nestačilo," vysvětlila Lucie, která zatím o dalším potomkovi nepřemýšlí. Prý to zatím není na pořadu dne.

Zdroj: Sedmička
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama