Září 2012


Co s tou touhou

23. září 2012 v 12:49 | Péťule
Zdroj:Luckav.cz

Fotky nafotili Pepa Hrabák a Tomáš Nocar


Kdy vzlétnu já končí

22. září 2012 v 20:32 | Péťule
Po pěti týdnech se v hitparádě Óčko chart deníku Metro musíme rozloučit s písničkou Kdy vzlétnu já, písnička nakonec skončila na 5.místě.

Pestrý svět

20. září 2012 v 18:33 | Péťule
V novém čísle časopisu Pestrý svět, které právě vychází se můžete dočíst článek o Lucce a o jejích rodinných trablích. Hrozí, že Martin Michal připraví Lucku o rodinné štěstí a dědictví.

Ukázala víc než chtěla

19. září 2012 v 11:30 | Péťule
Zpěvačka Lucie Vondráčková se při natáčení titulní písně k animované pohádce Rebelka předvedla v ultrakrátkých šatech. Vondráčková šaty vyfasovala, stejně jako zpěvačky titulní písně z jiných zemí. Lucie si pod šaty podle svých slov vybojovala alespoň džínové kraťasy, přesto bylo vidět téměř vše.

Zpěvačka Lucie Vondráčková při natáčení.

Jako nevěsta

18. září 2012 v 11:20 | Péťule
Lucie Vondráčková (32) si opět oblékla svatební šaty a s manželem Tomášem Plekancem (29) vyrazila na romantickou vyhlídku nad parkem Folimanka. Nechtěli si ale zopakovat své ano. Lucka si vzala stylovou róbu na křest knihy o svatbách.

"Ale i tak jsem se cítila krásně. Svatební šaty a svatba vůbec je jedna z nejromantičtějších životních okamžiků. Na sobě mám bílé šaty už potřetí, vdávala jsem se totiž i ve filmu Zdeňka Trošky (59) Babovřesky, který jsem v létě točila," řekla Super.cz.
Bdělí pozorovatelé si všimli, že ještě nedávno bujný dekolt zpěvačce poněkud splaskl. "Přestala jsem po osmi měsících kojit Matyáše. Už mu mlíčko nestačilo," vysvětlila Lucie. S manželem Tomášem Plekancem jsou zatím v Česku. "Kdy se vrátíme do Kanady, záleží na výluce v NHL," upřesnila.
Byli jsme zvědaví i na to, jestli manželé nechtějí pořídit synovi sourozence. "Momentálně to není na pořadu dne. Ale nechci, aby byl Matyáš jedináček, takže časem určitě," uzavřela zpěvačka.

Lucie si už potřetí oblékla svatební šaty.
Lucku umí manžel Tomáš Plekanec rozesmát. Manželé mají pořád líbánky.
Zdroj: Super.cz

Po porodu, opět ve formě!

18. září 2012 v 9:54 | Péťule
Zdroj: Aha!

Zpěvačka Lucie Vondráčková (32) se celý život pyšní krásnou postavou, na které není ani gram tuku navíc. Po porodu syna Matyáše (8 měsíců) ji ale pár nadbytečných faldíků trápilo. Nyní se opět může chlubit luxusní postavou!
Jak docílit štíhlých lýtek, pevného zadečku a plochého bříška? "Chůze, chůze a zase chůze. To je moje cvičení," prozradila Lucka své tajemství a dodala, že při neustálém zvedání a přenášení dítěte v hektickém natáčecím dni se člověk také zapotí.
Mladá maminka je zastánkyní zdravé výživy, nicméně masu se již také nebrání. "Grilovanému masu od mého manžela se nedá odolat," přiznala.


Něco málo o May Day

17. září 2012 v 10:48 | Péťule

Po šesti sólových albech se mladá herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková rozhodla vydat novou cestou. Její sedmé album s názvem May Day je zároveň jejím prvním autorským projektem se vším všudy. Větší část letošního léta proto strávila v nahrávacím studiu.

"May Day je ze všech mých dosavadních projektů určitě nejodvážnější, a to jak v jeho současném soundu a aranžích, tak i v textech, které vyprávějí především o mých pocitech a touhách," řekla Lucie.

Nic prý neponechala náhodě. Album nejenom sama nazpívala, ale poprvé se ujala i jeho hudební režie, sama si napsala i klíčové texty a celý projekt spoluprodukuje.
"To, že album vytvářím od začátku do konce, včetně toho, že jsem pod ním podepsaná také jako producentka, není otázka peněz, ale hlavně svobody.
Fakt, že se nebojím vzít na sebe odpovědnost za finanční stránku věci, je otázkou důvěry v sebe sama. A taky signál, že si za May Day na sto procent stojím," zdůraznila Lucie, která si naprostou tvůrčí volnost velmi užívala.

Hudebního aranžmá Lucčiných písniček se překvapivě neujal její otec, hudebník Jiří Vondráček, ale rocker a kytarista srbského původu jménem George. Příjmení George střídá. Vzhledem ke svému původu má totiž mírně komplikovanou minulost a je raději, když se o něm mluví pouze jako o Georgovi. V muzikantských kruzích je znám jako bývalý člen skupiny Outsider. Po rozpadu Outsideru dva z jeho členů založili dnes slavnou skupinu Support Lesbiens a George se vrhl na producenství. Spolupracoval se skupinou Arakain a produkoval desku Kabátu.

Spolupráce drsného rockera a křehké Lucie Vondráčkové prý nebyla úplně jednoduchá. Vedli bouřlivé debaty o tom, které písničky na desce nechat a v jaké podobě. Georgovi se totiž původně žádná z písniček nelíbila. Když se ale znovu zaposlouchal, přistoupil na kompromisy, a album dopadlo k oboustranné spokojenosti.

Jako dvě hrdličky!

16. září 2012 v 10:34 | Péťule
Vondráčková a Plekancem jsou stále velmi zamilovaní.
Lucie Vondráčková (32) a Tomáš Plekanec (29) jsou i rok po veselce jako dva zamilovaní puberťáci. I když hvězdný pár své soukromí ostře hlídá, letmé dotyky a něžné polibky si neodpustí ani na veřejnosti. A už vůbec ne před novináři.

Když zpěvačka Lucie Vondráčková a její manžel hokejista Tomáš Plekanec dorazili na křest knížky svatebních účesů, málokdo čekal, že se budou chovat jako dva puberťáci. Když Vondráčková právě neposkytovala rozhovory nebo nekřtila knížku Wedding collection 2013 vizážistky a kadeřnice Lenky Šourkové a návrhářky Libky Safr, první zmíněná ji česala i na její svatbu, nehnula se od svého manžela ani na krok. A nejen to! Neustále se oba hladili a něžnými polibky všem přítomným dokazovali, že patří jeden druhému.
Možná jim to dovolil i fakt, že dorazili bez svého syna Matyáše. "Nejdřív jsem si říkala, že bych ho vzala s sebou, ale pak jsem se rozhodla, že ho nechám doma u babičky. Netušila jsem totiž, jak dlouho tady budeme, takže jsem nechtěla, aby se unavil," svěřila se zpěvačka. Mohla si to dovolit, protože svého prvorozeného syna přestala kojit už v osmém měsíci. "Už mu mlíčko nestačilo," vysvětlila Lucie, která zatím o dalším potomkovi nepřemýšlí. Prý to zatím není na pořadu dne.

Zdroj: Sedmička

Neprošvihni!

13. září 2012 v 17:42 | Péťule
15.9. dávají na Čt1 ve 20:00 pořad Trapasy, kde bude povídka Poklad, ve který samozřejmě hraje Lucka!

Další nejbližší akce je teda až 25.10. kdy se uskuteční premiéra filmu Kozí příběh II, kde Lucka dabuje pár zajímavých voňavých postaviček :)


Šťastný pár

11. září 2012 v 8:29 | Péťule
Našla jsem tuhle moc pěknou fotku, kdy byli manželé Plekancovi na vyhlášení Zlaté hokejky v Karlových Varech. :-)

ŠŤASTNÝ PÁR. Tomáš Plekanec a Lucie Vondráčková při vyhlášení ankety Zlatá hokejka o nejlepšího českého hokejistu uplynulé sezony v Karlových Varech.
Otevřít popis
Zavřít popis

Text Kdy vzlétnu já

10. září 2012 v 17:11 | Péťule
KDY VZLÉTNU JÁ

Vítr mě zná a láká,
a co dál se slunce ptá.
Hvězdy znaj duši mou,
a zvou mě otázkou,
kdy vzlétnu já, kdy vzlétnu já

Má se to stát,
nechci žít jak svázaná.
Kdo mě má rád,
bude hádat v čem jsem svá.
Má duše chce víc,
jsem Rebelka posedlá,
jedním velkým snem,
kdy vzlétnu já.

V závětří stůj,
mi říká nejistý strach,
ten mé sny vzdá.
Na srdce dám, to líp ví,
kdy přijde čas, kdy vzlétnout mám,
kdy vzlétnout mám.

Má se to stát,
nechci žít jak svázaná.
Kdo mě má rád,
bude hádat v čem jsem svá.
Má duše chce víc,
jsem Rebelka posedlá.
jedním velkým snem,
kdy vzlétnu já.

Budu lítat si bez hranic okouzlená,
a potká mě všechno co svět pro mě má,
a dá, svět pro mě má a dá,
tebe mi dá.

Má se to stát,
nechci žít jak svázaná.
Ty mě máš rád,
můžeš hádat v čem jsem svá.
Má duše chce víc,
jsem Rebelka posedlá,
tímhle velký dnem,
s tebou vzlétnu já.

HAPPY BIRTHDAY!

8. září 2012 v 12:55 | Péťule
Dneska 8.9. 2012 slaví své 33. narozeniny zpěvačka P!NK
Proto jí přeju všechno nejlepší a ať se jí daří jak v osobním tak pracovním životě. A hlavně ať se vydaří turné, v rámci kterého by měla zavítat i do Čr. Už aby to bylo!


Balí kufry...

8. září 2012 v 12:44 | Péťule
Čas, kdy je ještě Lucka s rodinou v České republice se pomalu ale jistě krátí. Lucka už pomalu balí kufry zpátky do Kanady.

2.místo

8. září 2012 v 12:38 | Péťule
V hitparádě T-music chart deníku Metro Lucka klesla s písní Kdy vzlétnu já z prvního místa na místo druhé.

Chtějí další dítě

2. září 2012 v 16:37 | Péťule
V časopisu Pestrý svět se objevil článek ve kterém se můžeme dozvědět, že Lucka s Tomášem plánují pořídit Matyáškovi sourozence.

Lucka i Tomáš si přejí dvě děti a nechtějí aby mezi nimi byl příliš velký věkový rozdíl. Nicméně ale v žadnym případě netlačí na pilu. Nechají tomu volný průběh a uvidí co bude. Na miminku se ale pokusí pracovat až v Kanadě, kde bude větší klid, protože v Česku je Lucka v jednom kole. Takže je klidně možné že nás za pár měsíců Lucka potěší radostnou zprávou!

1.místo!

2. září 2012 v 16:30 | Péťule
Lucka se s písničkou z filmu Rebelka Kdy vzlétnu já usadila v hitparádě T-music Chart deníku Metro na 1. místě! Doufám, že tam vydrží co nejdéle.