Srpen 2012

Tenhle švédský krasavec se zbláznil do Lucky Vondráčkové.

29. srpna 2012 v 10:18 | Péťule
Zdroj: Super.cz

Super.cz vás jako první informoval o novém singlu zpěvačky Lucie Vondráčkové (32) Ty jsi ten nej. Jedná se o velmi povedenou předělávku velkého hitu Tiny Turner Simply The Best, který původně pochází z roku 1988. Čerstvě znějící popový kabát, který dala písni právě Lucka, se líbil natolik, že si ho vybral světoznámý švédský DJ a producent StoneBridge, aby dal skladbě fantastickou klubovou podobu.
Hvězdy se poprvé setkaly na Sázavafestu.
Před pár dny zavítal StoneBridge v rámci Sázavafestu do Čech, a tak se obě hvězdy setkaly osobně. "Je to velký profík. Má procestovaný svět, velký hudební přehled a i když hraje třeba od dvou hodin ráno, nechodí si před vystoupením zdřímnout a raději jede nonstop. Slyšela jsem o něm a jeho tvorbě již dřív, ale nikdy by mě nenapadlo, že zremixuje písničku i pro mě," uvádí Lucka k osobnímu setkání se sympatickým Švédem, který v minulosti zremixoval i hity Robbieho Williamse, Lily Allen, Ne-Ya, Eurythmics, Cher nebo Britney Spears.
"Líbil se mi nápad a zpracování oblíbeného hitu Tiny Turner, česky nerozumím, ale Lucie má v hlase zvláštní kouzlo. Že nejde ale jen o kouzlo v hlase, jsem se přesvědčil i při osobním setkání," směje se sympatický dýdžej.
Lucka v současné době pilně pracuje na nové desce a jak singl Ty jsi ten nej ukazuje, určitě se dočkáme i několika tanečně laděných písní: "Jsem ráda, že momentálně vládne taneční scéna. Dřív jsem v klubu protancovala noc, to teď nejde, ale MTV Dance sleduji pořád," dodává Lucka.

Verze Lucčina singlu Ty jsi ten nej, kterou přetvořil StoneBridge, se nyní šplhá v oficiálním rádiovém žebříčku IFPI směrem nahoru.
Lucčino další setkání s producentem StoneBridgem.
Lucie si se známým švédským dýdžejem a producentem příjemně popovídala.
Foto: Archiv BrainZone

Problémy s kostýmem

28. srpna 2012 v 22:39 | Péťule
V časopisu Pestrý svět napsali článek, kde se řešili problémy které měla Lucka s kostýmem k natáčení videoklipu k novému animovanému filmu Rebelka.


Prý Lucce nevyhovovala délka šatů - přišli jí až moc krátké a tak se v nich zkrátka necítila dobře ale naštěstí pro ni si pod šaty prosadila svoje oblíbené kraťasy. Takže všechno dobře dopadlo. :-)
Klip natáčelo několik různých světových zpěvaček a podle Pestrého světa s kostýmem měla problém jenom jedna a to naše Lucka.

Lucie Vondráčková: „Chuť na sladké krotím během“

26. srpna 2012 v 20:34 | Péťule
Sport hraje v životě úspěšné zpěvačky důležitou roli. Díky němu se nemusí bát kil navíc, aniž by se vzdala milovaných steaků a jahodových knedlíků s tvarohem. Posilovně se vyhýbá velkým obloukem, a než potkala Tomáše Plekance, byl pro ni velkou neznámou i hokej.
Lucie Vondráčková: „Chuť na sladké krotím během“
Lucie Vondráčková

Kdybyste měla poslední peníze, za jakou potravinu byste je utratila?

Za konzervu tuňáka ve vlastní šťávě. Po něm není hlad.

Dostala jste se někdy do situace, kdy vám scházely peníze na jídlo?

To ne. Ale jednu dobu jsem dost šetřila na jídle proto, abych si mohla kupovat knížky. Dopadlo to většinou tak, že jsem jedla jen ovoce, ale byla jsem naprosto spokojená, protože jsem si vezla plný kufr slovníků a bichlí všeho druhu. Brzy jsem však zjistila, že takhle se dá žít jen omezenou dobu.

Jak reagujete, když vás lidé bez domova na ulici prosí o peníze?

Neváhám a zajdu do nejbližšího krámu, kde jim koupím něco k snědku. Nechci, aby peníze, které jim dám, utratili zbytečně za alkohol. Nestojí mě to moc času navíc a vím, že to má smysl. Jednu dobu jsem mazala chleby a nosila je bezdomovcům, kteří by se jinak dostali k jídlu jen stěží.

Když dostanete chuť na něco dobrého, čemu nikdy neodoláte?

Jako malá jsem milovala školní jídelnu. Bavilo mě, že dopředu nikdy nevím, co budu mít k obědu. Na rozdíl od většiny dětí jsem vždycky všechno snědla, tedy kromě koprovky a hovězího masa. Vedla u mě hlavně bramborová kaše, buchtičky se šodó a kolínka. Teď jsem hlavně steaková a zeleninová. A když můžu hřešit, přijdou na řadu kuličky Raffaello nebo jahodové knedlíky s velkou porcí tvarohu.

Co vám nejvíc chybí během nákupů potravin v Kanadě?

Zatím jsem na nic nepřišla. Nejradši chodím nakupovat do supermarketu, který máme kousek od domova. Vždycky tam hrají nádherné písničky z filmů, během kterých rychle zapomenete, kde jste. Ponořím se díky tomu do jiného světa a objevuji nové a nové dobroty. Navíc jsem zjistila, že chutě se člověku v každé zemi mění. Třeba v Kanadě je dost zima, takže nemám ani pomyšlení na to si tam dát zmrzlinu. Nejlepší v takovém případě je pořádně se obléknout, sednout si ke krbu s horkým čajem v ruce a kocourem na klíně. Tady si naopak neumím bez jahodového Mrože představit letní den.

Kdy vzlétnu já v hitparádě

26. srpna 2012 v 20:28 | Péťule
V hitparádě T-music chart deníku Metro se písnička kdy vzlétnu já usadila na bronzovém 3. místě a vypadá to, že by mohla ještě výš :))


Kvaska

23. srpna 2012 v 8:33 | Péťule
26.8. se na televizi Nova nezapomeňte juknout na muzikál Daniela Landy Kvaska, kde Lucka hraje jednu z hlavních rolí :)

Nový singl je na světě!

22. srpna 2012 v 20:27 | Péťule
Jak Lůca prozradila na svých facebookových stránkách už má hotový nový singl, ke kterému se začíná točit videoklip, takže si stejně musíme počkat.... :)Lucka a 7 věcí, které má ráda

22. srpna 2012 v 20:21 | Péťule
Krásná herečka, zpěvačka, novopečená maminka a manželka Tomáše Plekance Lucie Vondráčková (32) nám svěřila, co má opravdu ráda.
Kočky
"Všechno, co se jich týká. Obrázky, hrníčky, plakáty, ale nejraději mám ty pravé, mňoukající a vrnící."

Hula hoop
"Můžete s nimi koukat na filmy a zároveň cvičit. Nedoporučuji malé prostory, to pak všechno vzduchem lítá."
Plavky
"Nerada kupuji oblečení, ale plavky, hlavně ty sportovní, jsou jiná pohádka. Plavu jako křeček sem a tam, a každý rok alespoň jedny nové pořídím."
Dabing
"Líbí se mi přijít do studia a nechat se překvapit tím, koho mám zrovna dabovat. Je to jako ta bonboniéra. Nikdy nevíš, jaký bonbon si vybereš."
Přátelé
"Můj oblíbený seriál, který dodává dobrou náladu i v době, kdy je vám ouvej. Všechny díly mám na DVD."

Jahodové knedlíky
"Nejlepší dělala moje babička a teď je umí skvěle moje máma. Je to mňamóza a patří k letu, jako pomeranče k Mikulášovi."

Knihy
"Momentálně čtu: Adina Mandlová - Dnes už se tomu směju. Skvěle napsaná. Ponoříte se do krásné filmové éry a dozvíte se, co jste už zapomněli."
Zdroj: Luckav.cz

Kdy vzlétnu já

22. srpna 2012 v 20:10 | Péťule
Píseň k animovanému filmu Rebelka (Brave) soutěží v hitparádě T-music Chart deníku Metro, kterou dávají na Óčku...takže fandíme a podporujem!! :)

Sedmička

18. srpna 2012 v 13:56 | Péťule
V novinových stáncích si můžete koupit nové číslo časopisu Sedmička, kde je článek s Luckou.


Brave (Rebelka trailer k filmu)

16. srpna 2012 v 16:39 | Péťule
Dávám sem trailer k filmu Rebelka (Brave)...vypadá to docela vtipně a dobře :) Ten její táta bude asi dobrej týpek - "Představ si, že sem Merida a mluv na mě. Já se nechci vdávat, chci zůstat singl......" :D

Trailer můžete zkouknout tady ---> http://www.youtube.com/watch?v=CVNNP0SnDYY

Pondělní autogramiáda

11. srpna 2012 v 15:27 | Péťule
Všechny fotky najdete na www.Luckav.cz

Území bílých králů

10. srpna 2012 v 9:43 | Péťule
Na Čt1 můžete znovu vídat seriál Území bílých králů, kde hrála i Lucka, i když jí tam bylo jenom 9 let! :)

O seriálu.....
V malém městečku v Čechách se chystají oslavy stopadesátého výročí založení obory, v níž žije unikátní stádo bílých jelenů. Právě v tu doby postihnou oboru nečekané pohromy - požár a otrávená voda v rybníce, ohrožující bílé jeleny. Navíc jsou v oboře objeveny stopy po záhadném střelci a následně je zjištěno, že někdo vzácné stádo bílých jelenů z obory vypustil. Řadu dalších záhad a podezřelých událostí, jejichž vyřešení leží na bedrech poručíka Klepetky, jemuž při pátrání proti jeho vůli pomáhají místní děti. Při jeho sledování zažijete chvíle napětí, ale i situace líčené s humorným nadhledem. Navíc budete mít příležitost obdivovat krásnou přírodu v okolí Žehušic a setkat se tu s raritou světového formátu, s bílými jeleny.

My soul to take

7. srpna 2012 v 9:03 | Péťule
Před pár dny dávali film/horor My soul to take (Vem si mou duši), kde jednu z postav dabovala Lucka. Horor byl docela zajímavej, pár lekaček, krev, snaha utéct a schovat se v bezpečí před schyzofrením vrahem :)

O filmu...
Režisér Wes Craven má na kontě snímky, které jsou dnes již kultovními pro všechny fanoušky hororu - série Noční můra z Elm Street a Vřískot nebo film Hory mají oči. Nyní přichází s novým 3D filmem Vem si mou duši (My Soul To Take). Děj hororu se odehrává v ospalém městečku Riverton ve státě Massachusetts, kde koluje legenda o sériovém vrahovi s rozpolcenou osobností - rivertonském rozparovači.

Postava, kterou Lucka nadabovala ;)

Lucka Vondráčková s Tomášem Plekancem: Cukrovali na Žofíně! Zamilovaní jako na začátku...

6. srpna 2012 v 14:33 | Péťule
Zdroj: Aha!

Štastní rodiče malého Matyáše (8 měsíců) Lucie Vondráčková (32) a Tomáš Plekanec (29) přiletěli z Montrealu do Česka jen na prázdniny, přesto až dosud neměli jeden na druhého takřka žádný čas. Lucka natáčela, dabovala, šla z akce do akce... Ale stihla toho tolik, že teď už nějaký čas na romantické procházky s kočárkem po Praze mají. A deník Aha! byl u toho, když ty dvě zamilované hrdličky cukrovaly na Žofíně.

Lucka má facebook!

6. srpna 2012 v 14:29 | Péťule
Na stránkách www.Luckav.cz najdete Lucky pravý facebook! Má tam plno fotek, videí, komentářů....ale co je hlavní, že je tento profil opravdu její!


O víle Arnoštce

4. srpna 2012 v 14:57 | Péťule
Včera dávali na Čt1 pohádku O víle Arnoštce :))

O pohádce...........
Na lesním palouku je už vše nachystáno k velké slavnosti. Víla Arnoštka by se měla podle mínění krále lesního palouku co nejdříve a samozřejmě co nejlépe provdat. Však jsou také na slavnost sezváni interesantní hosté - mořský král, troll a jiní. Jenže Arnoštka se vidině sňatku s nadpozemskou bytostí vzpírá. Stará víla Žofie pro ni má pochopení, zato král palouku zuří. Pak už by zbývala jen víla Emilka, každopádně jedna z nich by měla udělat štěstí! Víla Žofie to vidí jinak, ví totiž o tajné lásce Arnoštky k princi Adamovi. Jenže jak těm dvěma pomoci, s tím si rady neví. Copak to jde k sobě - princ a víla? Arnoštce jsou ale pravidla vílího chování celkem lhostejná.

Když zjistí, že princ ji sice miluje, ale k činům má daleko, rozhodne se jednat. Kouzlem se přenese na zámek a tady se vydává za princova přítele Arnošta. Adam je spokojený - milovanou bytost má na blízku, a protože se vydává za hocha, s oznámením sňatku rodičům nespěchá. To Arnoštku naštve a pohrozí sňatkem s mořským králem. Princ se poleká a věci se najednou urychlí. A navíc se začíná rozplétat dávná historie. Na zámku jsou totiž jako hosté královna Ondřejka a král Jan. Ti kdysi dávno za záhadných okolností přišli o děťátko, které jim, ještě v peřince, někdo unesl.

Ondřejka se z té rány doposud nevzpamatovala. Nyní na zámku potkává Arnošta, milého chlapce, který je jí něčím blízký. A tak se jej jednoho dne vydá sledovat. Zrovna ten den, kdy Arnoštka odmítá mořského krále. Ondřejce vše dochází - Arnošt je vlastně Arnoštka, její dceruška, kterou jí kdysi král lesního palouku, zhrzený z Ondřejčina odmítnutí, unesl. Králi Arnoštka i Ondřejka odpouštějí, mořského krále si vezme Emilka a sňatku Adama a Arnoštky už nic nestojí v cestě.

O víle Arnoštce - O víle Arnoštce