Září spolu štěstím!

3. června 2012 v 15:27 | Péťule
Lucie Vondráčková se synem Matyášem.
Lucie Vondráčková (32) snad nikdy nevypadala lépe než nyní, pět měsíců po porodu syna Matyáše. Navíc dokáže skvěle skloubit práci s mateřstvím. Už několik dnů natáčí novou komedii Zdeňka Trošky (59) Babovřesky a na place pravidelně svého kloučka kojí. Podívejte se do fotogalerie na snímky Lucky, která má v sobě nyní neskutečný ženský půvab.

S manželkou tráví čas na natáčení kromě Matyáše i její muž Tomáš Plekanec (29). "Je pro nás ctí, že s námi je kapitán hokejového reprezentačního týmu. O malého se krásně stará. Občas se dívají na to, jak pracuje maminka, pravidelně ho ale vezme do kočárku a chodí spolu na procházky po okolí. Je to bezvadný táta," prozrazuje člen štábu.

Lucie může být právem na svého Tomáše hrdá. V klidu se tak soustředí na práci, a když má mezi záběry volno, přijde se s oběma svými chlapci pomazlit. "Klouček je úžasný. Vůbec neruší, nepláče, neustále se usmívá a pozoruje, co se kolem děje," dodává zdroj.
Film Babovřesky, aneb z dopisu venkovské drbny bude mít premiéru příští rok. Natáčení je plánováno do třetího července. Vondráčková má od pátku několik dní volna, a tak s rodinkou odjela do Prahy, aby si odpočinula. Brzy ji však zase čeká nástup na plac, na kterém podle pozorovatelů exceluje.
Lucie Vondráčková je hvězdou filmu Babovřesky.
Lucie v sobě snad nikdy neměla tolik ženského půvabu jako teď.
Vondráčková si roli užívá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama