Písnička k nové Disneyovce

28. června 2012 v 18:29 | Péťule
Zdroj: Luckav.cz!

Ačkoli je Lucie Vondráčková právě v těchto dnech velmi zaměstnána natáčením komedie Babovřesky režiséra Zdeňka Trošky, našla si chvilku na
nahrávání písničky Kdy vzlétnu já k animovanému filmu studia Disney/Pixar Rebelka.
Během nahrávání ve studiu Virtual tuto neděli Lucie na otázku, zda kvůli rodinným i pracovním povinnostem nabídku zvažovala nebo ji bez váhání přijala, odpověděla: "Já jsem byla šťastná jako blecha. Podobnou příležitost nazpívat písničku k disneyovce Na vlásku jsem musela bohužel před časem odmítnout, protože jsem zrovna odlétala do Kanady. Ale jak se říká, vždycky je něco za něco, protože tahle skladba mi perfektně sedí. Tohle je úžasně čisté, plné větru a krásných emocí a moc mi to vyhovuje."
Zatímco dříve v pohádkách vystupovaly pyšné princezny nebo princezny se zlatou hvězdou, k dnešní generaci z filmového plátna promlouvají rebelky, což populární zpěvačka a herečka s nadsázkou komentuje: "Musíme přeci reflektovat emancipaci. Ale koneckonců taková Vorlíčkova Popelka je také hodně samostatná. Nebyla to dívka vláčená osudem, ale sama ho vzala do svých rukou. Už název Brave (originální název filmu Rebelka) vlévá člověku energii a sílu do žil. Jste pak silná jako lev."
Animovaný snímek Rebelka vypráví kouzelný příběh skotské princezny Meridy, která je zdatnou lučištnicí, neohroženou dobrodružkou a poněkud vzpurnou dcerou královských rodičů. Animovanou pohádku Rebelka do českých kin uvede společnosti FALCON 16. srpna 2012.
Kromě Lucie Vondráčkové se na českém znění podíleli Barbora Šedivá (Merida), Simona Postlerová (královna Elinor), Karel Heřmánek (král Fergus), Ljuba Skořepová (čarodějnice), Martin Stropnický (lord Macintosh), Pavel Zedníček (lord Dingwall) a další. Režie českého znění se ujal Vojta Kotek.
další informace: falcon.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama