Lucie Vondráčková po roce znovu ve svatebním. Brala si ve filmu tátu čtyř dětí

10. června 2012 v 13:55 | Péťule
Nevěsta Lucie Vondráčková s ženichem Janem Dolanským.
Nevěsta Lucie Vondráčková s ženichem Janem Dolanským.

Zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková (32) zažila opakování své velkolepé svatby! Zhruba po roce opět řekla v šatech nevěsty ano, tentokrát ale jejím vyvoleným nebyl manžel Tomáš Plekanec (29), nýbrž pohledný herec Jan Dolanský. Zatímco Lucka má jedno vlastní dítě, Honza vychovává tři svoje a jedno své partnerky Lenky Vlasákové. Podívejte se do fotogalerie, jak to Lucce při filmové veselce slušelo!
Novomanželský polibek. Snad se nemusel dvacetkrát přetáčet...
Novomanželský polibek. Snad se nemusel dvacetkrát přetáčet...

Vondráčková natáčí se Zdeňkem Troškou letní komedii Babovřesky. Hraje Ivanu, rozvedenou sestru faráře Lukáše Langmajera. Je učitelkou, která odešla ze školy, aby si na venkově odpočinula. V roli dokonce poklekne před starostou, aby mu dokázala, že má o místo skutečný zájem.
Honza Dolanský v roli Adama zdědí vilu po tetě Trůdě a snaží se ji zrekonstruovat. Sblíží se a hledají sejf se zlatými cihlami.
Dvojice se ale ve filmu nakonec nevezme. Celá svatba se jim jen zdá. "Natáčeli jsme záběry svatby, která bude ale jen jako sen. Oběma mladým aktérům se zdá sen o krásné, takové té americké svatbě, kde je veselo, všichni se smějí, zpívají, tleskají a tančí ala "Sestra v akci". Pak se ale probudí do ošklivého, propršeného rána, do reality," nastínil Zdeněk Troška děj.
Na natáčení vládla pohoda.
A zatímco v Troškově poslední pořádné venkovské svatbě na konci filmu Slunce, seno a pár facek lítaly pohlavky po desítkách, v Babovřeskách byla pohoda a v kostele se dokonce i tancovalo.
"Ještě tady chybí Louis de Funes, a byli bychom komplet," poznamenal režisér. "Je to legrace a opravdu si to všichni užili. Když je pohodový štáb, herci i pohodový komparz, je pohodová práce," dodal Zdeněk Troška.
Sbor babovřeských drben zpívá radostnou píseň.
Faráře hraje Lukáš Langmajer.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama