Snad nikdy nevypadala lépe...

3. května 2012 v 19:02 | Péťule
Video skoukněte tady:

Lucka Vondráčková (32) se po půl roce vrátila z Kanady. Jakmile hrdá maminka syna Matyáše přeletěla přes velkou louži, změnil se jí naprosto denní rytmus a diář se jí zaplnil natolik, že prý v jednotlivých kolonkách do září nenajde volné místo.
My jsme měli to štěstí s ní strávit nějaký čas zrovna ve chvíli, kdy fotila s designérkou Libkou Safr novou kolekci klobouků. Známá česká modistka vytvořila svou novou linii klobouků jako poctu módní legendě Coco Chanel, což se Lucce velmi zamlouvalo.
"S Libkou Safr fotíme podruhé. Líbí se mi, když přijde s nějakým tématem a já se můžu stylizovat do nějaké postavy. Je to zábavný, protože to je spíš herecká než modelkovská práce," vysvětlovala nadšeně Lucie.
Herečka miluje klobouky, ale někdy je jí líto, že v Čechách si nedovolí odvázat se s nějakou odvážnou pokrývkou hlavy. "Klobouky zbožňuju, ale někdy nemám tolik odvahy, abych si je na hlavu dala. Možná bych to zvládla jako letuška," směje se Lucka a přitom paroduje pohyby stevardek při představování bezpečnostních pokynů v letadle.
Uvidíme, jestli se Lucka Vondráčková odváže a předvede se v nějakém podobně odvážném modelu.

Lucka a Libka se daly dohromady loni při focení pro módní internetovou televizi. Obě byly ze spolupráce nadšeny a tak se rozhodly pokračovat a focení kampaně byla ideální příležitost.
Lucka a Libka se daly dohromady loni při focení pro módní internetovou televizi. Obě byly ze spolupráce nadšeny a tak se rozhodly pokračovat a focení kampaně byla ideální příležitost
Lucka se stala tváří kampaně Navy 2012.
Inspirací pro fotky byla Coco Chanel stejně jako u celé kolekce.
Lucka byla raději za herečku, než za modelku.
Lucie velmi ráda nosí klobouky.
Odpočinek mezi záběry.
Odpočinek mezi záběry.
Michaela Feuereislová
Lucie fotila kolekci klobouků designérky Libky Safr inspirované legendou Coco Chanel.
Lucka poskytla Super.cz rozhovor.
Michaela Feuereislová
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama