Květen 2012

Z natáčení...

30. května 2012 v 10:06 | Péťule
Video z natáčení nového českého filmu Babovřesky si můžete pustit tady:Dávno vyprodané CD je znovu v prodeji!!

29. května 2012 v 19:52 | Péťule
Několik let beznadějně vyprodané CD Malá mořská víla, které se nedá sehnat ani přes Lucčiny oficiální stránky se objevilo v katalogu POPRON.cz za 99 Kč!


Zdroj: Luckav.cz


Z dětské hvězdy českou slavicí

28. května 2012 v 16:39 | Péťule
Dneska ve 21:25 dávají na Barrandově pořad o Lucce: Z dětské hvězdy českou slavicí....!

O mateřství

18. května 2012 v 10:13 | Péťule

Lucie Vondráčková přivedla svého synka k pláči: Matyáš mě měl za bubáka

16. května 2012 v 18:00 | Péťule
Zdroj: Super.cz

Před pár dny jsme vás informovali o tom, že Lucka Vondráčková (32) během pobytu v Montrealu nezahálela a natočila klip s kanadským režisérem Jackem Hackelem. Písnička "Ty jsi ten nej" se totiž po pár televizních vystoupeních setkala s obrovským úspěchem a mnoho fanoušků se dožadovalo i klipové podoby. A tak se Lucie rozhodla jim vyhovět.
"Vzhledem k tomu, že mám od Tiny Turner k úpravě téhle písně souhlas, cítila jsem se zavázána a chtěla jsem pro tuto novou verzi udělat maximum. Je tanečnější a pro ty, kterým je méně než dvacet pět a originál už si moc nepamatují, to bude možná novinka," usmívá se zpěvačka a herečka, která se momentálně v Kanadě stará o čerstvě narozeného syna Matyáše.
Lucka v novém klipu Ty jsi ten nej.
"Mohla jsem si po dlouhé době zase pořádně zatancovat. Měla jsem pocit, že mi někdo vlil novou energii do žil. Matyáš mi dal v tanci křídla," říká Lucie o tom, jak mateřství ovlivňuje její práci. "Matyáše hlídala babička a byl s námi na place. Vždycky jsem se mu přišla ukázat v jiném oblečení. Ovšem když mě viděl v černé paruce, tak asi myslel, že přišel bubák, a začal brečet. A je fakt, že v ní vypadám jak čert", směje se Lucie.
Lucie simulovala chůzi na speciálním běžeckém pásu.
Na klipu pracovaly v Kanadě dva týmy. Jeden se staral o natáčení, druhý o 3D animace. "V první fázi jsem samozřejmě trávila čas ve střižně a byla tím pádem ve svém živlu, ale druhé, animátorské fázi naprosto nerozumím, tak jsem to nechala na profících. Používají speciální 3D efekty a kombinují je s mým tancováním," dodává Lucie. Režisér Jack Hackel měl kolem sebe skupinu naprostých profesionálů.
Natáčení klipu k písni Ty jsi ten nej probíhalo v ateliérech, ve kterých se pár dní předtím dokončila pohádka Sněhurka s Julií Roberts.
"Byla radost s nimi pracovat. Mají tu dost tvrdé odbory a musí se dodržovat pauzy na oběd a přesná doba natáčení, ale šli do toho se mnou a přetahovali i po konci. Na place se totiž vytvořila naprosto neopakovatelná atmosféra. Nikdy jsem asi nic podobného nezažila. Jack umí lidi parádně motivovat a všechno pak jde jako po másle", popisuje zpěvačka svou kanadskou zkušenost.
Kanadská fotografka Vera Varley fotila Lucii v průběhu natáčení klipu.

Největší vítěztví i porážky...

16. května 2012 v 7:08 | Péťule

Emotivní zpověď

15. května 2012 v 11:56 | Péťule

S Luckou Vondráčkovou (32) se redaktor ze Super.cz setkal po jejím návratu z Kanady, když zrovna fotila novou linii klobouků své oblíbené designérky Libky Sarf.

Zpěvačka je matkou čtyřměsíčního synka Matyáše, a tak se téma rozhovoru přirozeně stáčelo k mateřství. Nás konkrétně zajímalo, jak reagovali Lucčini rodiče, když spatřili svého prvního vnoučka.

"Tak to mi připomíná pohádku od Wericha. To je tak, jako kdybyste se mě zeptal, jak má ráda dcera svého otce. No přece jako dcera svého otce. Reakce byly takové, jako reakce všech babiček na své vnuky. Babička je babička a děda je děda," zasněně se usmívá Lucie.

A proč Lucii po porodu její rodiče nenavštívili v Kanadě? "Zemřel nám dědeček a k tomu se pojila spousta nepříjemných věcí. Taky tady máme tři kočky a jednoho pejska, ti by tady nemohli zůstat sami," vysvětlila nám zpěvačka.

Celý videorozhovor:

Videoklip Ty jsi ten nej!

14. května 2012 v 20:39 | Péťule
Tak co na to říkáte...


Ochutnávka z nového článku

10. května 2012 v 11:36 | Péťule
Zdroj: Luckav.cz!Před dvěma týdny přiletěla LUCIE VONDRÁČKOVÁ (31) domů, aby rodičům ukázala vnuka Matyáše (pět měsíců). Vzápětí se ale musela rozloučit s manželem Tomášem Plekancem (29), který reprezentuje Česko na mistrovství světa v ledním hokeji ve Švédsku a Finsku. Lucii pro změnu čeká natáčení v jižních Čechách. Zdeněk Troška ji obsadil do komedie Babovřesky.

Jak se změnil váš život s Matyášem?
O sto osmdesát stupňů. Doma se oblékáte jinak, když víte, že vás zase poblinká. (smích) Jdete si zdřímnout během dne, protože nemáte jistotu, zda se vyspíte v noci. Víc se smějete. Objevujete s ním věci, které dávno považujete za naprosto běžné, ale on je zbožňuje a zkoumá. Teď ho nejvíc fascinují pet láhve a ruce.

Jste úzkostlivá prvorodička, anebo nestresující se bohémka?
Něco mezi. (smích) S Tomášem se doplňujeme. Tam, kde mám větší strach já, vezme otěže do rukou Tomáš a naopak. Hodně ráda přebaluju a Tomáš zase tady v Praze víc zvládá ježdění s kočárkem. Na mě je tu moc kočičích hlav a aut.

Co vás přivedlo do Prahy?
Práce a mistrovství světa v hokeji. A také babičky a dědečkové a fanoušci.

Tomáš prozradil, že se jede na mistrovství světa vyspat. Jak vypadají vaše noci?
Matyáš spí jako dub, ale než usne, je to jeden dlouhý, nekonečný příběh. (smích)

"Vždycky se modlím, aby Matyáš už spal, když přijedu domů," vtipkuje Tomáš. Jak je to ve skutečnosti?
Přesně tak, jak říká. (smích) Ale když pak opravdu Matyáš spí, tak je to Tomášovi líto, a tak ho trochu nenápadně probudí, aby si s ním mohl povídat a hrát. A po hodinách blbnutí je zase šťastný, když konečně usne. Pořád dokola. (smích)

Článek je z časopisu Story, který si můžete koupit...

Pozvánka do nového showroomu L. Safr

9. května 2012 v 17:22 | Péťule
Zdroj: Luckav.czLucka nafotila další kampaň pro návrhářku Libku Safr. Momentálně jde hlavně o klobouky ve stylu Coco Chanel. "Byla jsem se spolupráce s Libkou Safr nadšená, a proto jsem se v ní rozhodla pokračovat dál. Nafocení kampaně pro mě bylo ideální příležitostí," řekla minulý týden Lucka deníku Blesk.

A na stránkách Blesku jsme našli i pozvánku na slavnostní zahájení provozu nového showroomu Libky Safr. Nikde se nepíše, že by tam Lucka měla být, ale třeba by někoho taková akce se slevami až 70% zajímala. Akce se koná 9. 5. 2012 od 11-19 hod. Další detaily najdete v pozvánce.
Platinová deska za album Dárek

9. května 2012 v 17:19 | Péťule
Vydavatelství Tommü Records předalo Lucce minulý týden Platinovou desku za úspěchy v prodeji alba Dárek, kterého se prodalo více než 20.000 kopií. Předání ceny probíhalo na slavnostním křtu časopisu OK!


Foto: Pavel Machan, Roman Souček, Hermina.cz


Foto: Pavel Machan, Roman Souček, Hermina.cz

Zdroj: Luckav.cz!Snad nikdy nevypadala lépe...

3. května 2012 v 19:02 | Péťule
Video skoukněte tady:

Lucka Vondráčková (32) se po půl roce vrátila z Kanady. Jakmile hrdá maminka syna Matyáše přeletěla přes velkou louži, změnil se jí naprosto denní rytmus a diář se jí zaplnil natolik, že prý v jednotlivých kolonkách do září nenajde volné místo.
My jsme měli to štěstí s ní strávit nějaký čas zrovna ve chvíli, kdy fotila s designérkou Libkou Safr novou kolekci klobouků. Známá česká modistka vytvořila svou novou linii klobouků jako poctu módní legendě Coco Chanel, což se Lucce velmi zamlouvalo.
"S Libkou Safr fotíme podruhé. Líbí se mi, když přijde s nějakým tématem a já se můžu stylizovat do nějaké postavy. Je to zábavný, protože to je spíš herecká než modelkovská práce," vysvětlovala nadšeně Lucie.
Herečka miluje klobouky, ale někdy je jí líto, že v Čechách si nedovolí odvázat se s nějakou odvážnou pokrývkou hlavy. "Klobouky zbožňuju, ale někdy nemám tolik odvahy, abych si je na hlavu dala. Možná bych to zvládla jako letuška," směje se Lucka a přitom paroduje pohyby stevardek při představování bezpečnostních pokynů v letadle.
Uvidíme, jestli se Lucka Vondráčková odváže a předvede se v nějakém podobně odvážném modelu.

Lucka a Libka se daly dohromady loni při focení pro módní internetovou televizi. Obě byly ze spolupráce nadšeny a tak se rozhodly pokračovat a focení kampaně byla ideální příležitost.
Lucka a Libka se daly dohromady loni při focení pro módní internetovou televizi. Obě byly ze spolupráce nadšeny a tak se rozhodly pokračovat a focení kampaně byla ideální příležitost
Lucka se stala tváří kampaně Navy 2012.
Inspirací pro fotky byla Coco Chanel stejně jako u celé kolekce.
Lucka byla raději za herečku, než za modelku.
Lucie velmi ráda nosí klobouky.
Odpočinek mezi záběry.
Odpočinek mezi záběry.
Michaela Feuereislová
Lucie fotila kolekci klobouků designérky Libky Safr inspirované legendou Coco Chanel.
Lucka poskytla Super.cz rozhovor.
Michaela Feuereislová