Díky porodu konečně sexy! (Blesk.cz)

16. dubna 2012 v 10:58 | Péťule
Lucie měla stažené vlasy do culíku, v účesu na který nejsme u zpěvačky moc zvyklí, vypadala ještě hubeněji, než je. Je to už pět měsíců od porodu syna Matyáše a Lucie se chlubí postavou, kterou by jí mohly závidět leckteré jiné maminky. A nejen postavu, ale i manželaa hokejistu Tomáše Plekance. Ten byl v ten večer za dokonalé garde.
Lucie Vondráčková s manželem Tomášem na udílení cen TýTý
Lucie Vondráčková s manželem Tomášem na udílení cen TýTý

V černém obleku byl kravatou sladěn se svou ženou. Ta oblékla nádhernou růžovou róbu s atypickým živůtkem na jedno rameno. Zpěvačka nepotřebovala ani podprsenku, jelikož má díky kojení plnější prsa. Lucie byla minimálně nalíčená a vypadala svěže. Pobyt v Kanadě jí evidentně svědčí. I když večer v kategorii zpěvačka v anketě TýTý nevyhrála a cenu jí vyfoukla její konkurentka Lucie Bílá, byla v ten večer za hvězdu.
Je to vůbec poprvé, kdy Vondráčková zavítala po porodu syna Matyáše do Česka. Mezitím čas trávila v Kanadě a fotky vnuka viděli její rodiče jen přes internet. Nyní si malého kloučka vychutnávají dosyta, jelikož prarodiče Matyáše hlídali, zatímco si rodiče užívali společenského večera.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama