Duben 2012

Nový film!

30. dubna 2012 v 9:58 | Péťule
Půlroční syn Lucie Vondráčkové (32) Matyáš bude muset poprvé vydržet delší dobu bez maminky. Péče o něj se na celý měsíc ujme jeho táta a manžel Vondráčkové, hokejista Tomáš Plekanec (29). Zpěvačka a herečka totiž přiletěla z Kanady do Česka kvůli natáčení nové komedie Zdeňka Trošky (58) 'Babovřesky aneb Z dopisu venkovské drbny'.
Komedie se má začít natáčet okolo 20. května a Lucie plánuje, že z placu bude odbíhat ke kojení. "Tomáš mi bude nablízku a občas se přijde podívat na plac. Jednak obdivuje Zdeňka Trošku a jednak chce vidět, jak se točí film. Doufám, že to nějak zvládneme," prozradila deníku Aha! Vondráčková. Ta za roli dostane honorář sto tisíc korun.

Spolu s ní se v komedii objeví také Veronika Žilková (50), Jana Synková (68) jako největší drbna Horáčková nebo členky seniorského divadelního spolku Proměna.

Lucie Vondráčková a její syn Matyáš.

Pamatujete?

29. dubna 2012 v 14:54 | Péťule
Pamatujete na tenhle duet? Zase až tak starej neni ale já na něj skoro úplně zapomněla....

Celej Pleki!

17. dubna 2012 v 11:02 | Péťule
. Je to celý Pleki!
Lucka se synem Matyášem, který je kopií svého táty Tomáše Plekance
Lucka se synem Matyášem, který je kopií svého táty Tomáše Plekance
Zpěvačka Lucie Vondráčková (32) se poprvé pochlubila čtyřměsíčním synem Matyášem. A jak se ukázalo, svého otce, hokejistu kanadského Montrealu Tomáše Plekance (29), nezapře.
Jelikož Lucie žije se svým Tomášem v kanadském Montrealu, tak se fotografka Vendula Fantová musela vydat za moře. "Focení bylo super, nejvíc si ho užíval malý Matyáš. Po celou dobu byl neuvěřitelně vysmátý," vzpomíná na focení fotografka.
Zpěvačka ještě rozkošného syna neukázala svým rodičům. Už přes půl roku je v Kanadě, kde i rodila. Ale v polovině dubna, kdy hokejistovi končí sezona, se vracejí do Čech.
Krátce po porodu syna se Lucka nechala slyšet, že by ráda brzy opět otěhotněla.


Díky porodu konečně sexy! (Blesk.cz)

16. dubna 2012 v 10:58 | Péťule
Lucie měla stažené vlasy do culíku, v účesu na který nejsme u zpěvačky moc zvyklí, vypadala ještě hubeněji, než je. Je to už pět měsíců od porodu syna Matyáše a Lucie se chlubí postavou, kterou by jí mohly závidět leckteré jiné maminky. A nejen postavu, ale i manželaa hokejistu Tomáše Plekance. Ten byl v ten večer za dokonalé garde.
Lucie Vondráčková s manželem Tomášem na udílení cen TýTý
Lucie Vondráčková s manželem Tomášem na udílení cen TýTý

V černém obleku byl kravatou sladěn se svou ženou. Ta oblékla nádhernou růžovou róbu s atypickým živůtkem na jedno rameno. Zpěvačka nepotřebovala ani podprsenku, jelikož má díky kojení plnější prsa. Lucie byla minimálně nalíčená a vypadala svěže. Pobyt v Kanadě jí evidentně svědčí. I když večer v kategorii zpěvačka v anketě TýTý nevyhrála a cenu jí vyfoukla její konkurentka Lucie Bílá, byla v ten večer za hvězdu.
Je to vůbec poprvé, kdy Vondráčková zavítala po porodu syna Matyáše do Česka. Mezitím čas trávila v Kanadě a fotky vnuka viděli její rodiče jen přes internet. Nyní si malého kloučka vychutnávají dosyta, jelikož prarodiče Matyáše hlídali, zatímco si rodiče užívali společenského večera.

Takhle jí to slušelo...(Super.cz)

15. dubna 2012 v 12:18 | Péťule
Herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková se po osmi měsících v sobotu vrátila do České republiky. Lucie žije v Kanadě s manželem Tomášem Plekancem a synem Matyášem. Tomášovi skončila hokejová sezóna a také se Lucie těšila, až Matyáše konečně ukáže svým rodičům.
Lucie Vondráčková vypadá úchvatně.
Lucie Vondráčková vypadá úchvatně. Foto: Michaela Feuereislová

"Z letiště jsme jeli rovnou k nim," řekla Super.cz Vondráčková, která se večer s manželem objevila na udílení cen TýTý, kde byla nominována v kategorii zpěvačka roku. Syna hlídali rodiče Tomáše. Hned po přímém přenosu ale už zase utíkali za ním.
"Už se na něj strašně těším. Skoro bez něj nemůžu být," upřesnila Lucie, která zvolila na slavnostní večer nádhernou růžovou róbu. Neuvěřitelně jí to slušelo a vypadalo to, že všechna těhotenstvím nabraná kila jsou pryč.
"To bohužel ještě nejsou. Vždycky koukám, jak čerstvé maminky říkají, jak jdou kila dolů sama. U mě to tak tedy není," usmívá se Lucie a přiznává, že se od porodu v podstatě nevyspala.
"Spím málo. Já mám pocit, že už se asi v životě pořádně nevyspím. Matyáš teď už sice spí od sedmi do sedmi, ale vstáváme na kojení," říká Lucie. Kojit plánuje ještě minimálně měsíc.
"Slyšela jsem, že je optimální kojit tak pět měsíců a pak je čas, aby se pomalu miminko zapojovalo do zkaženého sociálního světa," usmívá se Vondráčková.
V Čechách se zdrží půl roku. Pak se opět s manželem vrací do Kanady. "Čeká mě točení asi tří filmů, zítra už mám dabing," prozrazuje Lucie pracovní plány. Matyáše budou hlídat rodiče nebo si ho bude brát sebou do práce. "Zítra zrovna jde se mnou," uzavřela sexy herečka.
Lucie Vondráčková si oblékla nádherné růžové šaty.
Lucie Vondráčková vypadá úchvatně
Lucie Vondráčková si mateřství užívá.
Lucie Vondráčková s manželem Tomášem Plekancem.

Týtý (Super.cz)

14. dubna 2012 v 22:08 | Péťule
Lucie Bílá (46) je zpátky na vrcholu. Loni ji z trůnu nejlepší zpěvačky v anketě televizní popularity TýTý sesadila Lucie Vondráčková (32). Letos Bílá opět zabodovala a Vondráčkovou odsunula zpět na druhé místo.
Ve Vinohradském divadle ale Bílá chyběla. Cenu za ni přebral bratr Karel Zaňák. "Lucie tohoto času někde křepčí," omluvil svoji sestru.
Lucie Vondráčková (32) na TýTý dorazila i přes to, že se dnes dopoledne vrátila unavená po dlouhém letu z kanadského Montrealu. V divadle zasedla po boku manžela Tomáše Plekance (29). Na sobě měla nádherné šaty od návrhářky Jaroslavy Sedláčkové.
Osobností televizního zpravodajství se stala Lucie Borhyová (33), osobností televizní publicistiky je Václav Moravec, televizní zábavu ovládl Ondřej Sokol, za kterého cenu převzal Michal Suchánek, sportovním moderátorem se stal Vojtěch Bernatský, nejlepším hercem je Rudolf Hrušínský, mezi herečkami zabodovala Hana Maciuchová, zpěvákem roku je už podruhé Michal David (51). Cenu mu předávala Ivana Gottová (36), pořadem roku se stala Partička a nejoblíbenějším seriálem je Vyprávěj . Zrcadlo TýTý v kategorii objev roku získal Tomáš Klus. I ten v divadle kvůli vystoupení chyběl.
Do dvorany slávy byl uveden Radoslav Brzobohatý. Cenu mu předávala jeho bývalá láska Jiřina Bohdalová. Jejich vztah byl dlouhých třicet let na bodu mrazu. Mluvit spolu začali až loni kvůli natáčení filmu Vrásky z lásky. Absolutním vítězem TýTý je pořad Partička.

Lucie Vondráčková s manželem Tomášem Plekancem ve Vinohradském divadle.
Lucie Vondráčková s manželem Tomášem Plekancem ve Vinohradském divadle.

Bez Týtý...

14. dubna 2012 v 21:56 | Péťule
Lucka bohužel cenu Týtý nevyhrála. Vítězkou v kategorii zpěvačka se stala Lucie Bílá. Tak snad příští rok :)

Udílení cen Týtý už dnes večer!

14. dubna 2012 v 13:08 | Péťule
Na Čt1 od 20:00 hodin dávají večer přímý přenos z udílení cen Týtý :) Lucka s Tomášem tam budou taky!!! Takže koukejte a fanděte! Hlasovat se mohlo do včerejší půlnoci, takže doufejme, že má Lucka hodně hlasů na to, aby zase vyhrála!

Lucka s rodinou v Praze!!

14. dubna 2012 v 13:06 | Péťule
Lucie Vondráčková přiletěla i se synem a manželem ráno do Prahy.
Lucie Vondráčková přiletěla i se synem a manželem ráno do Prahy.

Lucie Vondráčková (32) s čtyřměsíčním synem Matyášem a manželem, hokejistou Tomášem Plekancem (29) jsou v Praze. Na ruzyňském letišti přistáli dnes krátce před desátou hodinou dopoledne. Nechtěli být nikým rušeni a letiště plánovali opustit v utajení.

Z letadla se přesunuli rovnou do VIP salónku, kde čekali na kufry. A že jich bylo! Hokejová výstroj Plekance i celý šatník páru.
První kroky půvabné herečky a zpěvačky zřejmě povedou k jejím rodičům. Ti doposud viděli vnoučka Matyáše jen přes skype a tak se těší, jak si ho poprvé pochovají. Pak už se musí Lucie připravovat na večer.
Vondráčková se s manželem zúčastní slavnostního udílení cen TýTý, kde je opět Lucie nominována v kategorii zpěvačka. Loni zvítězila a porazila i Lucii Bílou. Cenu za ni přebírali rodiče, Lucie byla v Kanadě.

Tomáš Plekanec se snaží poradit si s kufry.

Návštěva v Kanadě

9. dubna 2012 v 11:36 | Péťule
Zdroj: Luckav.czTento týden vychází první číslo nového časopisu OK!
A hned z titulky poznáte, že bude rozhodně stát za to, si tento výtisk koupit i za celkem vysokou cenu (49 Kč)!

Ta titulka je nádherná. Matýsek je roztomilej prcek a Lucce to strašně sluší.... A Bart má hodinky :D
Přípravy klipu Ty si ten nej!

9. dubna 2012 v 11:25 | Péťule
Zdroj: Luckav.cz


foto: Very Varley


foto: Very Varley


foto: Very Varley


foto: Very Varley


foto: Very Varley


foto: Jack Hackel
Video si můžete pustit tady:

Trable se jménem

5. dubna 2012 v 13:24 | Péťule

Fotka z připravovaného klipu!

4. dubna 2012 v 9:11 | Péťule


Lucka momentálně v Kanadě natáčí videoklip, takže by se co nevidět měl objevit ;)

Týtý

3. dubna 2012 v 20:55 | Péťule
Zdroj: Luckav.cz

Finále ankety TýTý 2011 se blíží! Lucka se dostala do nominace mezi TOP5 ZPĚVAČEK.

A teď je jen na nás, kolik hlasů Lucka získá, jestli vyhraje i letos. Od dnešního dne až do 14.4.2012 se do ankety TÝTÝ 2011 hlasuje úplně od začátku! Posílá se nový tvar SMSky!

JAK HLASOVAT PRO LUCKU DO TÝTÝ 2011?

1) SMSkou (z každého mobilu jde až 30 SMS hlasů)
pošli SMS ve tvaru: TT 8 VONDRACKOVA LUC
na číslo: 906 15 09. Cena SMS je 9 Kč vč. DPH.
POZOR! pište bez diakritiky a opravdu jen LUC (ne Lucka ani Lucie)

2) a přes web www.tyty.cz
Do finále ankety TýTý 2011 se dá hlasovat také přes internetový formulář na www.tyty.cz

Finálový večer TýTý 2011 vysílá Česká televize 14. 4. 2012 ve 20.00 hod. z Divadla na Vinohradech.