Na Blaníku byl víkend s Luckou!

28. února 2012 v 9:02 | Péťule
Zdroj: Luckav.cz

Lucie Vondráčková byla hostem Rádia BLANÍK o víkendu 18. a 19. února. Představila své nové 2DVD nazvané "20x20" a promluvila o svém životě v Kanadě, kde jí největší radost dělá péče o syna Matyáše.

Představte nám nové 2DVD!
Přišla jsem s nápadem, že vydáme DVD, kde budou všechny mé videoklipy, jenže jsem netušila, že jich je tolik. Zjistila jsem, že jich je více jak 40, takže jsme museli udělat 2DVD. Byla jsem šťastná, že jsme to stihli do prázdnin, protože pak už jsme měli trochu fofr.

Co konkrétně nové 2DVD obsahuje?
Když si DVD zapnete, půjdete postupně zpátky do minulosti. Na začátku jsou nejnovější klipy a dojdete až k roku 1993, kdy mi bylo 13 let. To jsme natočili Marmeládu a Tenisák. Docela jsem se pobavila, když jsem se na to zpětně dívala. Dneska, když začínají zpěváci v tomto věku vystupovat, mají své stylisty a vizážisty. To tehdy nebylo, takže já do svých 17 let nejsem nikde vůbec nalíčená. Ale jsem za to ráda.

Co v současnosti děláte?
To je jednoduché. Nespím, pořád lítám po schodech nahoru a dolů, protože to uklidní malého, když začne plakat. Proč tomu tak je, to nikdo neví. Jestli máte teď miminko, které hodně brečí, tak doporučuji velký míč na cvičení. To malého také uklidní, když na něm hopsám a držím ho přitom v náručí.

Kde se momentálně nacházíte?
Teď jsem zrovna na terase našeho domu v Montrealu, protože Matyáš spí, nechci ho vzbudit. Je tu kupa zmrzlého sněhu, zrovna se tu dívám asi na tři veverky, které nám tu kradou jablka a je mi hrozná zima.

Důvod pobytu v Montrealu pro ty, co netuší?
Mám tu manžela a rodinu. Vypadá to, že v dubnu pojedeme do Čech, protože začnu točit novou desku a pohádku. Na to se moc těším.

Na čem v současnosti pracujete?
Příští týden natočíme videoklip, který tu stihneme ještě sestříhat. Bude to určitě hodně časově i technicky náročné. Držte mi palce, ať to dobře dopadne, protože budu poprvé pracovat s lidmi, které moc neznám. V Čechách jsem měla svůj tým, kde jsem věděla co mohu od koho očekávat.

Jak se Vám nyní změnil život s miminkem v Kanadě?
Změnil se hezky. Nemusím večer odbíhat od Matyáše do divadla. Můžu být pořád s ním, vidět každý jeho pokrok a za to jsem ráda. Ono to strašně utíká. V tom vidím velkou změnu, protože posledních 10 let jsem měla každý večer divadelní přestavení. Teď mám večer sama pro sebe.

Nyní jste docela dlouho v Kanadě, uvidíme vás i v České republice. Jak dlouhý čas tu budete trávit?
Zatím to vychází půl na půl. Půl roku jsme tady, půl roku v Čechách. Tím, že žijeme ve vyspělé době, mohu pracovat i na dálku, můžu dělat na nových klipech i písničkách, i když jsem tady.

Jaké to je s miminkem?
Je to hrozně zvláštní, když máte najednou doma takového malého skřítka. Když si koupíte novou televizi, dostanete k ní manuál o devíti stech stránkách. Když opouštíte porodnici, dostanete do ruky jeden papír a starejte se... Tady to chce sbírat zkušenosti, poznávat jeho svět den po dni. Ale zvládáme to.

Jak jste se s Tomášem seznámili a jaká byla svatba?
Svatba byla komorní, měli jsme tam jenom 25 lidí. Pak dorazili paparazzi, ale naštěstí nestihli to zásadní. S Tomášem jsme se seznámili předloni v červnu na jedné akci, kde jsem zpívala. Moc se mi tam nechtělo, už bylo pozdě. Tomášovi se tam také nechtělo. Byl to ostud, že jsme se sešli.

V České republice jste v popředí hitparád i slavíků, když jste nyní v Kanadě, nechcete opět dobývat hudební svět?
Ne. Mně se nejlíp zpívá česky. Nikam se nehrnu. Tady zrovna probíhá americká Superstár, v porotě je Jenifer Lopez, kterou mám moc ráda. A je tu tolik lidí, kteří tak nádherně zpívají. Cpát se mezi ně by bylo holé šílenství. Ani mě to neláká, já jsem o zpěvu vlastně nikdy nesnila, pro mě je to jenom krásný bonus v životě.

Jakou pohádku chystáte natočit? Čeká nás nějaké překvapení?
To nemohu prozrazovat. Dokud film není v kinech, jako by nebyl. Je to záležitost na dlouhou trať. Chystám ale hudební překvapení na zimu a na jaro. Jsem zvědavá, co tomu řeknete. Začínáme pracovat na nové desce, ale ještě před tím se objeví malé kanadské překvapení.

Přání posluchačům BLANÍKU z Kanady?
Zdravím všechny posluchače Rádia BLANÍK. Stojím tu na terase a je mi pěkná zima. Doufám, že u vás je menší. A pokud mrzne, že jste doma někde u krbu. Mějte se moc hezky.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama