Únor 2012

Předběžné výsledky ankety Český lev

29. února 2012 v 18:18 | Péťule
Zdroj: Luckav.cz!!

PRŮBĚŽNÉ VÝSLEDKY - TOP 10 - HEREČKA
Eliška Balzerová
Eva Holubová
Hana Maciuchová
Ivana Chýlková
Jiřina Bohdalová
Lucie Vondráčková
Simona Stašová
Tatiana Vilhelmová
Tereza Voříšková
Zlata Adamovská

- řazeno abecedně!!
- účastníci soutěže mohou vyhrát dvě vstupenky na slavnostní vyhlášení a předávání cen, které držiteli umožní vstup i na afterparty s herci a herečkami. Samotní výherci ankety získají od Seznam.cz věcný dar. Anketa

Plakát v Bravo Girl

28. února 2012 v 10:10 | Péťule


Tak kupujte, kupujte :P

Na Blaníku byl víkend s Luckou!

28. února 2012 v 9:02 | Péťule
Zdroj: Luckav.cz

Lucie Vondráčková byla hostem Rádia BLANÍK o víkendu 18. a 19. února. Představila své nové 2DVD nazvané "20x20" a promluvila o svém životě v Kanadě, kde jí největší radost dělá péče o syna Matyáše.

Představte nám nové 2DVD!
Přišla jsem s nápadem, že vydáme DVD, kde budou všechny mé videoklipy, jenže jsem netušila, že jich je tolik. Zjistila jsem, že jich je více jak 40, takže jsme museli udělat 2DVD. Byla jsem šťastná, že jsme to stihli do prázdnin, protože pak už jsme měli trochu fofr.

Co konkrétně nové 2DVD obsahuje?
Když si DVD zapnete, půjdete postupně zpátky do minulosti. Na začátku jsou nejnovější klipy a dojdete až k roku 1993, kdy mi bylo 13 let. To jsme natočili Marmeládu a Tenisák. Docela jsem se pobavila, když jsem se na to zpětně dívala. Dneska, když začínají zpěváci v tomto věku vystupovat, mají své stylisty a vizážisty. To tehdy nebylo, takže já do svých 17 let nejsem nikde vůbec nalíčená. Ale jsem za to ráda.

Co v současnosti děláte?
To je jednoduché. Nespím, pořád lítám po schodech nahoru a dolů, protože to uklidní malého, když začne plakat. Proč tomu tak je, to nikdo neví. Jestli máte teď miminko, které hodně brečí, tak doporučuji velký míč na cvičení. To malého také uklidní, když na něm hopsám a držím ho přitom v náručí.

Kde se momentálně nacházíte?
Teď jsem zrovna na terase našeho domu v Montrealu, protože Matyáš spí, nechci ho vzbudit. Je tu kupa zmrzlého sněhu, zrovna se tu dívám asi na tři veverky, které nám tu kradou jablka a je mi hrozná zima.

Důvod pobytu v Montrealu pro ty, co netuší?
Mám tu manžela a rodinu. Vypadá to, že v dubnu pojedeme do Čech, protože začnu točit novou desku a pohádku. Na to se moc těším.

Na čem v současnosti pracujete?
Příští týden natočíme videoklip, který tu stihneme ještě sestříhat. Bude to určitě hodně časově i technicky náročné. Držte mi palce, ať to dobře dopadne, protože budu poprvé pracovat s lidmi, které moc neznám. V Čechách jsem měla svůj tým, kde jsem věděla co mohu od koho očekávat.

Jak se Vám nyní změnil život s miminkem v Kanadě?
Změnil se hezky. Nemusím večer odbíhat od Matyáše do divadla. Můžu být pořád s ním, vidět každý jeho pokrok a za to jsem ráda. Ono to strašně utíká. V tom vidím velkou změnu, protože posledních 10 let jsem měla každý večer divadelní přestavení. Teď mám večer sama pro sebe.

Nyní jste docela dlouho v Kanadě, uvidíme vás i v České republice. Jak dlouhý čas tu budete trávit?
Zatím to vychází půl na půl. Půl roku jsme tady, půl roku v Čechách. Tím, že žijeme ve vyspělé době, mohu pracovat i na dálku, můžu dělat na nových klipech i písničkách, i když jsem tady.

Jaké to je s miminkem?
Je to hrozně zvláštní, když máte najednou doma takového malého skřítka. Když si koupíte novou televizi, dostanete k ní manuál o devíti stech stránkách. Když opouštíte porodnici, dostanete do ruky jeden papír a starejte se... Tady to chce sbírat zkušenosti, poznávat jeho svět den po dni. Ale zvládáme to.

Jak jste se s Tomášem seznámili a jaká byla svatba?
Svatba byla komorní, měli jsme tam jenom 25 lidí. Pak dorazili paparazzi, ale naštěstí nestihli to zásadní. S Tomášem jsme se seznámili předloni v červnu na jedné akci, kde jsem zpívala. Moc se mi tam nechtělo, už bylo pozdě. Tomášovi se tam také nechtělo. Byl to ostud, že jsme se sešli.

V České republice jste v popředí hitparád i slavíků, když jste nyní v Kanadě, nechcete opět dobývat hudební svět?
Ne. Mně se nejlíp zpívá česky. Nikam se nehrnu. Tady zrovna probíhá americká Superstár, v porotě je Jenifer Lopez, kterou mám moc ráda. A je tu tolik lidí, kteří tak nádherně zpívají. Cpát se mezi ně by bylo holé šílenství. Ani mě to neláká, já jsem o zpěvu vlastně nikdy nesnila, pro mě je to jenom krásný bonus v životě.

Jakou pohádku chystáte natočit? Čeká nás nějaké překvapení?
To nemohu prozrazovat. Dokud film není v kinech, jako by nebyl. Je to záležitost na dlouhou trať. Chystám ale hudební překvapení na zimu a na jaro. Jsem zvědavá, co tomu řeknete. Začínáme pracovat na nové desce, ale ještě před tím se objeví malé kanadské překvapení.

Přání posluchačům BLANÍKU z Kanady?
Zdravím všechny posluchače Rádia BLANÍK. Stojím tu na terase a je mi pěkná zima. Doufám, že u vás je menší. A pokud mrzne, že jste doma někde u krbu. Mějte se moc hezky.TÝTÝ

27. února 2012 v 22:36 | Péťule
Lucku můžeme podpořit v kategorii ZPĚVAČKA třemi způsoby!!!

1/ SMSkami (každý může poslat až 30 SMS hlasů!):
SMS ve tvaru:
TT 8 LUCIE VONDRACKOVA
na číslo: 906 15 09 (cena 9 Kč)

2/ přes formulář na www.tyty.cz
Přes internet se dá hlasovat zde: Nominační hlasovací formulář TýTý 2011
v obouch těchto případech se nominační hlasy přijímají do 18.3. do 24:00

3/ Na korespondenčním lístku
Hlasovat můžete i přes vyplněný hlasovací kupon, který najdete v těchto časopisech: Týdeník Televize, TV Revue, TV Plus, TV Max, Žena a život, Claudia, Tina, Chvilka pro tebe.

vše o pravidlech a jak hlasovat do 21. ročníku ankety TÝTÝ 2011 naleznete zde


BATHORY

21. února 2012 v 18:50 | Péťule
Dneska večer ve 20:00 dávají na Čt1 historický film Bathory, takže jestli chcete vidět Lucku v jedné z rolí tak neváhejte a koukejte ;)


Český lev

18. února 2012 v 16:56 | Péťule
Zdroj: Luckav.cz

HLASUJE SE NA www.ceskylev.seznam.cz

Hlasování potrvá od 13. 2. 2012 (01:00) do 29. 2. 2012 (23:59). Vítěz bude zveřejněn na stránkách www.ceskylev.seznam.cz 1. 3. 2012 ve 12:00.

Výsledky ankety budou slavnostně vyhlášeny na předávání cen Českého lva 2011 v přímém přenosu na ČT1.

Slavnostní večer proběhne 3. 3. 2011 od 20 hodin ve Velkém sále pražské Lucerny. V přímém přenosu na ČT1.
Matyáš je naše štěstí!

18. února 2012 v 11:05 | Péťule

První foto Matýska

17. února 2012 v 18:53 | Péťule
Kluk musí hrát fér

13. února 2012 v 17:25 | Péťule
Svatá pravda :)


Učím se z chyb

10. února 2012 v 12:21 | Péťule

Šíleně nové princezny

9. února 2012 v 13:16 | Péťule

Některé věci jenom tak hrajeme

8. února 2012 v 10:12 | Péťule

Jsem skrytý televizní maniak

7. února 2012 v 16:59 | Péťule
Rok 2001...

Lucie Vondráčková otevřeně promluvila o synovi Matyášovi: Vlasy má jako Indián

4. února 2012 v 12:19 | Péťule
"Má vlasy jako Indián z filmu Tanec s vlky a tmavé jako havran. Už v porodnici všichni říkali, že to je Tomáš jako přes kopírák. A čím je větší, tím je to patrnější," prozradila o svém měsíčním synovi Matyášovi zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková (31), manželka hokejisty Tomáše Plekance.
Lucie a Tomáš Plekancovi.
Lucie je od porodu syna, který se narodil tři týdny před termínem, v kanadském Montrealu. Kvůli velkým mrazům má dokonce speciální kočárek. "Kamarádka Vera Vang má roční holčičku. Doporučila mi sněhovej a protivichřicovej kočárek. Můžu jít s Matyáškem na procházku, i když je mínus třicet. A já se o něj můžu opřít, když je všechno namrzlé a nedá se chodit. Drží mě na nohou," říká s úsměvem Lucie.
Lucie se od porodu prakticky nevyspala. "Kolikrát vstanu v noci? Asi miliónkrát," usmívá se. "Nejdřív byl Matyáš hodnej a spal jako dudek. Objevovat hlasový rozsah začal až později. A teď přidává volume. Myslím, že by uměl převálcovat i symfonický orchestr a zkazil by jim koncert," dodala Vondráčková.
Lucie s manželem na zámku Štiřín.

Blesk - fotky Matyáše

4. února 2012 v 10:18 | Péťule
Na novinových stáncích si právě v těhle dnech můžete koupik deník Blesk, kde najdete fotky Matyáše! Je opravdu roztomilý mimčo (právě dneska jsou mu 2 měsíce) :) Takže doporučuju se kouknout. Jinak tam najdete rozhovor s Luckou a taky pár informací o celý rodině Vondráčků....

Nepochopená podivínka

2. února 2012 v 12:47 | Péťule
Trochu blbostí z roku 06 :D

To byl náš hit - možnost hlasovat

1. února 2012 v 22:24 | Péťule
Zdroj: Luckav.cz

do 5.2.2012 je možnost poslat na emailovou adresu nominace@barrandov.tv
a nominovat tak některou z Lucčiných písní ve 14 kategoriích:

Nominační kategorie + moje tipy!!!

1. Duety (Hej lásko velká)

2. Disco (Vítr, Boty proti lásce)

3. Rockové balady

4. České muzikály (Tajemství, Touha, Excalibur)

5. Světové muzikály

6. Cover verze (Vítr, Láska umí víc, Válka růží, Boty proti lásce, Ty jsi ten nej)

7. Slovenské hity

8. Filmové a televizní pohádky (Láska na 100 let, Kdo tě má rád)

9. Folk & country (Já to nejsem)

10. Petr Janda

11. Písničky o lásce (Strach, Láska umí víc, Láska na 100let)

12. Elvis Presley & rock n'roll

13. Waldemar Matuška

14. Letní hity (do této kategorie by se možná hodilo více písní)


více info na:
http://www.barrandov.tv/to-byl-nas-hit/nominace