Lucka s nožem v ruce brání Labyrint

16. ledna 2012 v 12:52 | Péťule
Lucie Vondráčková (31) sotva skončila šestinedělí po porodu syna Matyáše a už je zase oběma nohama v práci. Díky tomu, že je chlapeček mimořádně hodný, mohla herečka a zpěvačka nafotit snímky k filmu Labyrint, v němž má hlavní roli a který jde tento týden do kin. "Mám v Kanadě svůj stálý tým," prozradila Vondráčková. Díky němu vznikly dramatické fotky s obrovským nožem.

Natáčení Labyrintu bylo drsné a Lucie Vondráčková se v něm objeví tak, jak ji ještě nikdo neviděl. Napínavý thriller se odehrává v katakombách a hercům mnohdy hodiny strávené pod zemí lezly na mozek. "Někdy bylo nutné být chvilku na světle. Děkovali jsme Bohu, že stvořil slunce," přiznal Lucčin kolega Jan Zadražil. "Odpočívali jsme na chodníku s batohy pod hlavou," dodal. I to stačilo, aby si herci trochu oddechli a hlavně se dali po pobytu v temných chodbách psychicky dohromady.

Nabídla peníze
Vondráčková navíc vzpomíná na netradiční líčení. Žádná maskérna. "Nebyl čas. Prostě jsme ponořili ruce do zabahněné země pod našima nohama a napatlali si ji na obličej, krk i vlasy," vyprávěla herečka. Na luxusní karavany hvězd si prý nepotrpí. "Jsem šťastná na place, chci být u toho, když to vzniká," přiznala Vondráčková.

Na Labyrintu jí záleželo natolik, že dokonce nabídla produkci peníze. V jednu chvíli totiž z roztočeného snímku odstoupil jeden z investorů a producentům chybělo 10 milionů korun. Herečka byla ochotna sáhnout na své konto. "Lucie mi řekla: To doděláme, já ti s tím pomůžu," prozradil režisér Tomáš Houška. "Řekla to ve chvíli, kdy jsem přemýšlel, jestli se náhodou nemám zastřelit," dodal s úsměvem. Nakonec potřebné finance sehnal i bez pomoci Vondráčkové, ale její boj za záchranu filmu byl podle něj skvělý a dojemný.

Lucka vypadala nebezpečně
Lucie Vondráčková po porodu syna Matyáše pracuje. K novému filmu nafotila snímky, na kterých s nožem v ruce vypadá opravdu dramaticky.
Lucie Vondráčková po porodu syna Matyáše pracuje. K novému filmu nafotila snímky, na kterých s nožem v ruce vypadá opravdu dramaticky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Catherina Catherina | Web | 16. ledna 2012 v 13:02 | Reagovat

Ahoj, mrkni na muj web

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama