Usmíří pohřeb dědečka Lucie Vondráčkové rozhádanou rodinu? Zatím se neví, kdo vůbec dorazí

9. prosince 2011 v 16:35 | Péťule
Náhlé úmrtí Jiřího Vondráčka (†90), který v pondělí večer zemřel na zástavu srdce, zasáhla celou jeho rodinu. Milovaný tatínek Heleny Vondráčkové (64) a jejího bratra Jiřího a dědeček Lucie Vondráčkové (31) skonal po více než měsíci stráveném v nemocnici, kde byl hospitalizován kvůli zlomené noze v krčku. Pohřeb, jehož zařizování si vzal na starost syn Jiří, by mohl být důvodem, který po letech znesvářenou rodinu stmelí. Zatím však není vůbec jisté, zda se na něj Helena a Lucie Vondráčkovy vůbec dostaví.
Jiří Vondráček byl ještě letos na svatbě své vnučky Lucie.
Jiří Vondráček byl ještě letos na svatbě své vnučky Lucie. Foto: Jiří Vojzola

Na pohřeb s velkou pravděpodobností nepřiletí z Kanady Lucie, tak krátce po porodu by pro ni mohl být dlouhý let přes oceán velice náročný a rizikový. Lucie přivedla na svět syna Matyáše v kanadském Montrealu jen den před dědečkovou smrtí. Novopečená maminka však porodila předčasně a o jejím zdravotním stavu se toho příliš neví.
Její teta Helena, která s Lucií ani jejím otcem Jiřím již řadu let nemluví, má plný program a v předvánočním čase řadu nasmlouvaných vystoupení.
"Helena navrhla termíny pohřbu, zatím čekáme, jestli její bratr vyhoví," sdělil deníku Blesk její manžel Martin Michal. Samotná Helena je úmrtím otce zkroušena: "Tatínka jsem milovala, byl mi rádcem a pomocníkem. Bude mi moc chybět," řekla.
Bude tak nakonec přeci jen zármutek nad ztrátou milovaného Jiřího Vondráčka důvodem k usmíření rodiny?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 celebrityworld celebrityworld | Web | 10. prosince 2011 v 18:20 | Reagovat

Máš strašně krásný blog :-)

2 Peťula Peťula | 11. prosince 2011 v 17:56 | Reagovat

[1]: Moc děkuju :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama