To je nádhera: Lucie a Tomáš Plekancovi nafotili ještě před narozením syna Matyáše tyhle romantické fotky

11. prosince 2011 v 16:20 | Péťule
Lucie Plekancová Vondráčková (31) si své soukromí velmi střeží. Teď udělala výjimku a odtajnila své privátní fotografie, které vznikly ještě před narozením syna Matyáše. Na nich to manželům Plekancovým neuvěřitelně sluší a láska z nich čiší ze všech stran. "Fotilo se u jezera v Montrealu ještě když bylo celkem teplo. Takže jsem byla asi v šestém měsíci. Zapadalo slunce, tak jsme měli na foceni asi jen patnáct minut. Ale to mám nejradši. Jen zachycení momentu, bez make-upu a všech těch obrovských příiprav kolem. Fotka je pak jako součást bežného zivota. A na tohle je fotografka Vera expert," svěřila se nám exkluzivně Lucka.
Lucie a Tomáš Plekancovi jsou jako reklama na štěstí.
Romantické fotografie, na kterých se Lucie a její manžel Tomáš ruku v ruce procházejí, jsou jako reklama na dokonalý pár. Něžné doteky a rozjasněné tváře mluví za vše. Jejich štěstí je teď navíc korunováno narozením prvního společného potomka, syna Matyáše. "Děkujeme s Tomášem za nádherné gratulace. Matyáš je zdravý miminko a tak nějak nenápadně se na všechno kolem směje," vzkázala Lucie na svých webových stránkách.
Teď se zpěvačka, která vedle radosti z prvního potomka prožívá také bolest nad ztrátou milovaného pradědečka, jehož pohřbu se nebude moci zúčastnit, bude naplno věnovat synovi. Před jeho narozením ale nezahálela a vydala 2DVD s názvem 2x20. V rádiích navíc teď boduje píseň Vánoční přání z loňského alba Dárek.
Lucie a Tomáš na romantické procházce.
Hokejista Tomáš Plekanec je kus chlapa.
Lucie na přebalu svého loňského vánočního alba Dárek, které se stále skvěle prodává.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama