Prosinec 2011


Šťastný nový rok 2012

31. prosince 2011 v 13:25 | Péťule
Všem přeju šťastný nový rok 2012 :)
Pořádně to oslavte ale bacha na otravu alkoholem :D
Novoroční přecevzetí si nedávejte...stejně je nedodržíte :D


Nej dítě roku

29. prosince 2011 v 13:42 | Péťule
Je to Matyáš Plekanec, Kryšpín Dopita nebo snad Willow Sage Hart (P!nk a Carey Hart), Harper Seven Beckham (Victoria a David Beckham) a další a další mimča slavných rodičů??

Hlasovat můžete tady:

Tyhle ankety jsou podle mě zbytečný, každý dítě je hezký a je jedno jestli má slavný rodiče nebo ne, tak proč o tom hlasovat...
Protože ale nejsou žádný novinky tak mě to přinutilo to sem dát...

Snowboarďác!

28. prosince 2011 v 13:43 | Péťule
Zítra 29.12. dávají na Čt1 ve 20:00 komedii Snowborďác!......


Má šanci na zlato?

26. prosince 2011 v 15:22 | Péťule
Článek je z 24.11. 2011

Last Holiday už dnes večer...

25. prosince 2011 v 16:06 | Péťule
Dnes 25.12. dávají na Nově ve 21:35 hodin komedii Peslední prázdniny (Last Holiday), ve které hraje Lucka...


Komedie USA (2006). Život ostýchavé černošské kuchařky Georgie Byrdové se obrátí vzhůru nohama v momentě, kdy zjistí, že má před sebou pouhý měsíc života. Rozhodne se, že opustí všední zaměstnání, změní vizáž a vydá se na dovolenou snů do proslulých lázní v Karlových Varech. (103 min)

Georgia Byrdová je plachá, skromná černoška, která už řadu let pracuje jako kuchařka pro společnost Kragen a do malého deníku si zapisuje své sny o lepším životě. Vše se ale nečekaně změní, když se při flirtování s kolegou Seanem Williamsem uhodí do hlavy a je poslána na vyšetření k podnikovému lékaři. Od dr. Gupty se dozví šokující informaci, že má v mozku několik nádorů jako důsledek vzácné neurologické poruchy. A protože její pojistka nepokrývá tak náročné operace, zbývá jí už jen několik týdnů života. Když se Georgie vzpamatuje, dá výpověď, vybere celoživotní úspory, prodá veškerý majetek a vyrazí na luxusní dovolenou do grandhotelu Pupp v Karlových Varech. Je odhodlána užít si poslední týdny naplno. Vybere si nejlepší apartmá, skromné oblečení vymění za drahé modely z luxusních butiků a vrhne se do víru života. Vyzkouší si snowboarding, skočí na padáku z přehradní hráze, úspěšně pokouší štěstí v kasinu, flirtuje s vlivným politikem a vychutnává si šťavnatá jídla, která připravuje její dlouholetý vzor, světoznámý kuchař Didier. Laskavostí a bezprostředností okouzlí většinu hostů i personál s výjimkou upjaté manažerky, slečny Guntherové. Když zjistí, že mezi hosty je také Matthew Kragen, majitel společnosti, pro kterou pracovala, začne se vydávat za manažerku konkurenční firmy. Kragen je však skeptický a uplatí slečnu Guntherovou, aby o ní zjistila pravdu. Ta při pátrání objeví dopis s instrukcemi, týkajícími se věcí spojených s její smrtí, a je tak dojatá, že ji přesvědčí, aby se vrátila domů a prožila poslední dny s těmi, které miluje. Georgie jí dá zapravdu, odjezd na letiště však zmaří lavina, která zahradí cestu. Musí se vrátit do hotelu, kde ji čeká nejen jedno velké zklamání, ale také řada příjemných překvapení.

Veselé Vánoce a šťastný Nový rok

24. prosince 2011 v 0:00 | Péťule
Vánoce jsou tady! Všem přeju, aby je prožili v klidu, míru, pohodě a lásce s těmi na kterým Vám záleží. Dobře se najeste, na Silvestra to nepřežeňte s alkoholem a zkrátka si všechno pořádně užijte!


Před nahotou zavírám oči

22. prosince 2011 v 12:21 | Péťule
Z roku 2003 ;))Miluju náš rychle technicky možnej svět

19. prosince 2011 v 10:34 | Péťule
Z časopisu Popcorn


Hacker se naboural Lucce do počítače...

18. prosince 2011 v 10:10 | Péťule
Zdroj: BLESK.cz

Lucie Plekancová Vondráčková (31) je hrozně rozzlobená. Někdo zpěvačce, které je soukromí nade vše, ukradl fotky jejího malého syna Matyáše a chce s nimi obchodovat. "Hacker se mi naboural do počítače, kde jsem měla fotky uložené. Navíc změnil mé heslo," řekla naštvaná Vondráčková.

Místo toho, aby si Lucie Plekancová Vondráčková prožívala klidné chvíle svého mateřství, musí řešit nečekané problémy. Někdo ukradl fotky jejího čtrnáctidenního Matyáše a nabídl je Blesku ke koupi. "Nechápu, jak si to může někdo dovolit," rozhořčila se zpěvačka. Ani ona, ani její manžel, hokejista Tomáš Plekanec (29), nedovolí, aby někdo obchodoval s jejich synem.
Soukromé snímky malého černovlasého Matyáška vznikly před týdnem, když kanadská fotografka Vera Varley navštívila zpěvačku doma. "Zřejmě se mi do počítače někdo naboural. Byly to snímky určené jen pro nás," řekla smutně Lucie.

Bude se soudit
Zpěvačka je pověstná tím, že je pro ni její rodinný život svatý a nikomu nehodlá otevírat dveře do svého soukromí. Po porodu váhala i s tím, zda prozradit jméno syna. A teď mohou jeho fotky zaplavit internet. Neznámý hacker nabídl šest snímků čerstvé maminky a jejího potomka redakci Blesku. Ten si ale jejich původ ověřil, a když zjistil, že jde o kradené snímky, rozhodl se je samozřejmě nezveřejnit.

To okamžitě ocenila nejen samotná zpěvačka, ale taky světoznámá kanadská fotografka. "Snímky vznikly čistě jen pro soukromé účely manželů Plekancových," vyjádřila se Vera. "Jejich otištění či jakékoliv jiné užití je bez našeho souhlasu trestné," dodala fotografka. Stejný názor má i Matyášův dědeček. "Jde o majetek Very Varley. Bez jejího souhlasu nelze fotky zveřejnit, protože by šlo o krádež," míní Jiří Vondráček.

Zpěvačka tak má hned první týdny mateřství pokažené odpornou zlodějnou, která jí vyrazila dech. A to měla Vondráčková ještě nedávno pocit, že v Kanadě nikoho nezajímá, že je tam schovaná před světem. A hned má takový problém. Jakmile se Lucie Vondráčková dozvěděla, že její fotky unikly na veřejnost, spojila se se svým právním zástupcem. Chce, aby byla krádež fotografií potrestaná podle zákona.

Vyjádření Lucie Pekancové Vondráčkové
"Děkuji Blesku za upozornění a následné neotištění nám velmi cenných a osobních fotografií. Jejich zloděj si snad příště i díky vaší redakci uvědomí, že ještě existuje převaha slušného chování nad hamižností a nehoráznou virtuální krádeží," vzkázala zpěvačka.


Videoklip Vánoční přání

18. prosince 2011 v 10:04 | Péťule
Lucka nezahálí a posílá videoklip Vánoční přání, který se opravdu povedl, je tak hezky pohádkově vánoční ;)


Lucie Vondráčková se zablácená plazila podzemními chodbami a ukazovala holá záda

18. prosince 2011 v 9:57 | Péťule
Teď si Lucie Plekancová Vondráčková (31) v Kanadě užívá mateřské radosti s prvorozeným synem Matyášem, ale ještě minulý rok byla v plném pracovním nasazení. Kromě hudebních projektů stihla natočit film Labyrint, v němž si střihla jednu z hlavních postav - ambiciózní novinářku Renatu.
Vondráčková poprvé před kamerou v brýlích.

Lucie si kvůli své roli nazula pohorky, na záda hodila krosnu a zamazaná blátem se ve znojemském podzemí, kde se záběry natáčely, plazila úzkými chodbami. A to rozhodně nebyl žádný med. "Fyzicky jsme byli všichni hodně vyčerpaní. Těžké krosny, boty a obličeje od bláta, nikde možnost se narovnat. Vím, že jsem tehdy v podzemí zhubla asi o 5kg," přiznala Lucka.
Natáčení podle ní bylo náročné i po psychické stránce. "Naše role tam dole v podzemí často nebylo až tak úplně nutné hrát. Prostě se nám všechno dělo, řvali jsme na sebe a měli hysteráky," vzpomíná na drsné momenty. "Nic strašnějšího než plazit se čtrnáct dní v podzemí se vám jen tak nestane. Když jsme vystoupili na zem, všechno nám připadalo jako procházka růžovou zahradou," dodává Lucie k filmu, ve kterém se divákům představí v půlce ledna příštího roku.
Lucie Vondráčková v podzemí.
Jindy stydlivá Lucka v jedné scéně ukázala holá záda.
Lucie se musela plazit v bahně.

Svátek má...LUCIE

13. prosince 2011 v 16:04 | Péťule
Svatá Lucie noci upije :))

Dneska má svátek Lucie takže přeju všechno nejlepší mamčo!!! :D

Nenechte si ujít

12. prosince 2011 v 9:39 | Péťule
16.12. dávají na Nově ve 20:00 film Znovu sedmnáctiletý (dabing)
18.12. dávají na Nově Cinemě ve 14:25 drama Prosincoví kluci (dabing)
21.12. dávají na Čt1 ve 22:25 film Kožené Slunce

To je nádhera: Lucie a Tomáš Plekancovi nafotili ještě před narozením syna Matyáše tyhle romantické fotky

11. prosince 2011 v 16:20 | Péťule
Lucie Plekancová Vondráčková (31) si své soukromí velmi střeží. Teď udělala výjimku a odtajnila své privátní fotografie, které vznikly ještě před narozením syna Matyáše. Na nich to manželům Plekancovým neuvěřitelně sluší a láska z nich čiší ze všech stran. "Fotilo se u jezera v Montrealu ještě když bylo celkem teplo. Takže jsem byla asi v šestém měsíci. Zapadalo slunce, tak jsme měli na foceni asi jen patnáct minut. Ale to mám nejradši. Jen zachycení momentu, bez make-upu a všech těch obrovských příiprav kolem. Fotka je pak jako součást bežného zivota. A na tohle je fotografka Vera expert," svěřila se nám exkluzivně Lucka.
Lucie a Tomáš Plekancovi jsou jako reklama na štěstí.
Romantické fotografie, na kterých se Lucie a její manžel Tomáš ruku v ruce procházejí, jsou jako reklama na dokonalý pár. Něžné doteky a rozjasněné tváře mluví za vše. Jejich štěstí je teď navíc korunováno narozením prvního společného potomka, syna Matyáše. "Děkujeme s Tomášem za nádherné gratulace. Matyáš je zdravý miminko a tak nějak nenápadně se na všechno kolem směje," vzkázala Lucie na svých webových stránkách.
Teď se zpěvačka, která vedle radosti z prvního potomka prožívá také bolest nad ztrátou milovaného pradědečka, jehož pohřbu se nebude moci zúčastnit, bude naplno věnovat synovi. Před jeho narozením ale nezahálela a vydala 2DVD s názvem 2x20. V rádiích navíc teď boduje píseň Vánoční přání z loňského alba Dárek.
Lucie a Tomáš na romantické procházce.
Hokejista Tomáš Plekanec je kus chlapa.
Lucie na přebalu svého loňského vánočního alba Dárek, které se stále skvěle prodává.

Usmíří pohřeb dědečka Lucie Vondráčkové rozhádanou rodinu? Zatím se neví, kdo vůbec dorazí

9. prosince 2011 v 16:35 | Péťule
Náhlé úmrtí Jiřího Vondráčka (†90), který v pondělí večer zemřel na zástavu srdce, zasáhla celou jeho rodinu. Milovaný tatínek Heleny Vondráčkové (64) a jejího bratra Jiřího a dědeček Lucie Vondráčkové (31) skonal po více než měsíci stráveném v nemocnici, kde byl hospitalizován kvůli zlomené noze v krčku. Pohřeb, jehož zařizování si vzal na starost syn Jiří, by mohl být důvodem, který po letech znesvářenou rodinu stmelí. Zatím však není vůbec jisté, zda se na něj Helena a Lucie Vondráčkovy vůbec dostaví.
Jiří Vondráček byl ještě letos na svatbě své vnučky Lucie.
Jiří Vondráček byl ještě letos na svatbě své vnučky Lucie. Foto: Jiří Vojzola

Na pohřeb s velkou pravděpodobností nepřiletí z Kanady Lucie, tak krátce po porodu by pro ni mohl být dlouhý let přes oceán velice náročný a rizikový. Lucie přivedla na svět syna Matyáše v kanadském Montrealu jen den před dědečkovou smrtí. Novopečená maminka však porodila předčasně a o jejím zdravotním stavu se toho příliš neví.
Její teta Helena, která s Lucií ani jejím otcem Jiřím již řadu let nemluví, má plný program a v předvánočním čase řadu nasmlouvaných vystoupení.
"Helena navrhla termíny pohřbu, zatím čekáme, jestli její bratr vyhoví," sdělil deníku Blesk její manžel Martin Michal. Samotná Helena je úmrtím otce zkroušena: "Tatínka jsem milovala, byl mi rádcem a pomocníkem. Bude mi moc chybět," řekla.
Bude tak nakonec přeci jen zármutek nad ztrátou milovaného Jiřího Vondráčka důvodem k usmíření rodiny?

Její tvář pomazali krví...!!

9. prosince 2011 v 16:28 | Péťule
Křik, hádky, pěsti do stolu, výhrůžky. To všechno kvůli Lucii Vondráčkové, která si ale v tu chvíli už v klidu užívala své těhotenství a manželství Tomášem Plekancem v Kanadě, a kvůli jejímu filmu. Čerstvá maminka, která před pár dny porodila syna Matyáše, o ničem nevěděla, ale výběr plakátu k thrilleru Labyrint, kde hraje hlavní roli a má premiéru v polovině ledna, doprovázela dusná atmosféra. Víme, co se stalo!
Tak měla Lucie vypadat na plakátu pro film
Producent filmu přinesl po dlouhém hledání a desítkách zavržených návrhů plakát, který se líbil všem kromě distributora, který má na starosti nasazení filmu do kin. Na plakátu měla totiž Vondráčková tvář pomazanou krví. Strhla se mnohadenní hádka, nikdo nehodlal ustoupit, vyhrožovalo se odstoupením od smlouvy a tvůrčí neshody začaly ohrožovat i datum premiéry.
"Viděli jsme během postprodukce desítky a desítky návrhů a najednou tu byl jeden, který všechny převyšoval. Všem se líbil, každý ho označil za nejlepší," stál si za svým producent. "Mohl by publikum i odrazovat," opakoval neúnavně distributor.
Emoce nakonec vychladly a všichni se dohodli na kompromisu. Možná poslední film Lucie Vondráčkové nakonec dorazí do kin včas v polovině ledna a doprovodí ho plakát, který podle tvůrců nejlépe vystihuje pátrání po legendárních katakombách pod starou Prahou

Něco pozitivního..

7. prosince 2011 v 17:25 | Péťule
Je hrozný to, co se stalo....zlomenina krčku je svině :( Tak sem musim dát něco pozitivního...

Lucka psala, že je Matyáš zdravý miminko a že se tak nenápadně na všechny kolem sebe směje :)
(jestli si vzkaz chcete přečíst - www.Luckav.cz)

Lucii Vondráčkovou ochromil smutek.

To je tragédie! Lucii Vondráčkovou pár hodin po porodu ochromil smutek. Zemřel jí milovaný dědeček

7. prosince 2011 v 17:19 | Péťule
Kdopak by se tomu nadál, že zpěvačka Lucie Vondráčková (31), která v neděli manželovi Tomáši Plekancovi (29) porodila syna Matyáše, jen pár hodin po záplavě štěstí a mateřských citů začne usedavě plakat? A přece tomu tak je. Lucii totiž den po narození synka zemřel milovaný dědeček Jiří Vondráček (†90). Jeho skon před ní nejbližší raději nějaký čas tajili. "Aspoň se stihl dozvědět, že má pravnuka," prozradil otec Lucky Jiří Vondráček mladší.
Ještě v červnu byl patriarcha rodu Lucce na svatbě, během léta se často navštěvovali a naposledy se viděli v srpnu, než Lucie odlétla se svým chotěm do kanadského Montrealu. Poslední měsíc pak musel být po pádu v domě syna hospitalizován v nemocnici na Královských Vinohradech se zlomeninou krčku. Deset dnů strávil na nemocničním lůžku, zbytek času v Léčebně dlouhodobě nemocných. Jindy banální příhoda se mu ale v jeho požehnaném věku stala osudnou. Zemřel na celkové vyčerpání organismu.
MIlovaný dědeček Lucie Vondráčkové byl ještě na její svatbě. V pondělí zemřel.
MIlovaný dědeček Lucie Vondráčkové byl ještě na její svatbě. V pondělí zemřel.
Den předtím ho ještě stihla navštívit dcera, zpěvačka Helena Vondráčková (64). "Věřila jsem, že to zvládne. Bohužel, srdíčko přestalo spolupracovat. Tatínka jsem milovala, byl mi vždy rádcem a pomocníkem," řekla sklesle Aha! teta Lucie. Obě ženy spolu ale již léta nemluví kvůli rodinnému sporu. Otec Lucie, Jiří Vondráček, totiž nepřenesl přes srdce, že jeho sestra Helena začala žít s Martinem Michalem. Zesnulý otec obou znesvářených sourozenců se snažil všechny vášně a spory uklidnit. Do jeho smrti se mu to bohužel nepodařilo.
Otřesnou zprávu o smrti dědy, jehož milovala nadevše, novopečené mamince dostal za úkol říci její manžel Tomáš. Učinil tak s více jak denním zpožděním. O to víc je nyní rád, že s Montreal Canadiens, za něž hraje, nyní mají šňůru domácích zápasů, a tak může být truchlící manželce nablízku, aby ji utěšil.