Odmítla riskovat zdraví svého dítěte

6. listopadu 2011 v 17:25 | Péťule
Lucka v katakombách nechtěla riskovat své zdraví. Hysterie z tmy, která ji někdy popadla, byla opravdová.
Lucka v katakombách nechtěla riskovat své zdraví. Hysterie z tmy, která ji někdy popadla, byla opravdová.
Foto: Dana Kolářová

Nikdy víc! Přesně to si řekla těhotná Lucie Vondráčková (31) poté, co dva týdny prožila uvězněná v hrůzostrašných katakombách staré Prahy. Křehkou zpěvačku dlouhé natáčení thrilleru Labyrint, které se odehrávalo v extrémních podmínkách, odradilo natolik, že ji režisér musel nahradit dublérkou.

Čtrnáct dnů Lucka coby Renata zoufale bloudila kvůli své největší filmové roli v mystickém filmu ztracená v podzemí. Natáčení v úplné tmě bylo náročné nejen duševně, ale i fyzicky. "Každý den za úsvitu jsme si nasadili boty, čelovky, těžké krosny a vešli jsme do chodeb, ve kterých se ani nebylo možné narovnat. Místo make-upu jsme si ruce, obličej a vlasy ušpinili hlínou, která byla pod nohama. Hysterické záchvaty, které byly ve scénáři, se mi tak hrály docela snadno," popsala těhotná Vondráčková.

Není divu, že se Lucie odmítla vrátit zpět do podzemí na dotáčky. Režisér Tomáš Houška ji do extrémních podmínek nehnal a najal raději dublérku. "Prostory byly hodně stísněné a všichni včetně herců byli zabalení do několika vrstev oblečení. Skoro jsme neviděli slunce a ke konci natáčení jsme měli pocit, že tam asi doopravdy umřeme," prozradil Houška.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama