Bude to opravdu holčička?

8. listopadu 2011 v 12:46 | Péťule
Zpěvačka to "omylem" prozradila v jednom z rozhovorů. Zároveň naznačila, že po narození dítěte si dá na nějaký čas pauzu od kariéry.

Lucka s manželem Tomášem Plekancem
Foto: facebook.com

I když má Lucie Vondráčková (31) rodit až v lednu, v pohlaví dítěte už má zřejmě jasno. V rozhovoru, který poskytla bulváru se totiž "prokecla", že čeká holku. "Z jídel u mě vítězí jednoznačně špenát, asi budeme mít nějakou Pepku námořnici," řekla zpěvačka doslova.

Zároveň také prozradila, že jen co v Čechách dokončí naplánovanou práci, odjíždí do Kanady za svým manželem, hokejistou Tomášem Plekancem (28) a zpátky se asi jen tak nevrátí. "Nikam pendlovat nehodlám. Mám teď schválně hodně pracovní léto. Takže až nastane den D, nastane pracovní klid a začne životní šrumec," odpověděla na dotaz, zda si dokáže představit, že s dítětem bude cestovat z jednoho konce světa na druhý.

Své fanoušky sice Vondráčková ujišťuje, že si na ně určitě čas udělá a že dítě jí může naopak přinést inspiraci a energii do další práce, jak ale bude vystupovat na dálku si nějak nedokážeme představit. Buď má Lucka nějaký geniální plán, jak bez cestování přes Atlanstký oceán dál působit coby česká zpěvačka a herečka, nebo si ještě svou budoucnost pořádně nesrovnala v hlavě...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama