Bude Lucka zlatou slavicí?

25. listopadu 2011 v 22:26 | Péťule
Zdroj: Doma.cz

Blíží se slavnostní vyhlášení ankety Český slavík. Co kdyby uspěla Lucka Vondráčková, toho času s manželem Tomášem Plekancem v Kanadě?
Lucie Vondráčková
Měla jste někdy problémy s váhou - ptaly se jí zvědavé čtenářky v on-line rozhovoru. "Když do České republiky přišly hamburgery," prozradila známá zpěvačka. "Milovala jsem McChicken a dávala si ho na každé cestě do Ostravy. Tam jsem jezdila moderovat pořád, takže celkem často. Pak jsem musela začít pěkně makat, aby ze mě nebyl koblížek."
Lucie Vondráčková
Její "jídelní" krédo v posledních letech bylo: Nekoukej na diety a každý den si zacvič. To je nej!
Oblíbený Luciin citát zní: Nejlepší cesta, jak uniknout problému, je vyřešit ho. Prý už máte pro holčičku vymyšlené jméno, napsala Lucii čtenářka Kamila. "Kdo říká, že to bude holčička?" odpověděla Lucie. Nicméně na otázku, jaká se jí líbí jména, odpověděla už konkrétněji: "Mám moc ráda jméno Eliška a Šárka a pro kluky je krásných jmen asi milion..."

Lucie Vondráčková: Rodit budu v Kanadě, je to tu super
Jak to vypadá kolem ní, popsala velmi věrohodně: "Dneska už bylo zamrzlé celé jezero před naším domem. Na zahradě mi tu kradou oříšky veverky s nejchundelatějšíma ocáskama na světě. Sem tam tady přeběhne skunk a taky jsem včera videla medvídka mývala... ten vypadá jako že nic, ale je to pěkná potvora ušatá chytrá. Medvěda jsem zatím nepotkala."

Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec
Co jí v Kanadě chybí? Nemají tam tvaroh, a tak je vyloučeno uvařit si tvarohové knedlíky s jahodovou náplní...

Svatba Vondráčkové a Plekance - 2
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama