Říjen 2011

Konečně ví, co je sex

31. října 2011 v 13:45 | Péťule
V Pestrym světě se zase jednou objevil článek o Lucce...

Čím Tomáš Plekanec nejvíc učaroval Lucii Vondráčkovou? Ani penězi, ani šarmem. Pravda je šťavnatější!
Dost lidí má Lucii Vondráčkovou za "upejpavku", která raději tráví časobdivováním přírody než akrobacií v peřinách. Musel do ní vstoupit Duch Svatý, komentují její těhotenství. Zpěvačka připouští: "Já měla dlouho problém vůbec vyslovit slovo sex." Dokonce se o ní šuškalo, že je frigidní! S předchozími partnery působili jako sourizenci, o Tomášovi Vernerovi se říká, že ho víc než ženy rajcují mužní svalovci. "Z části jsme se rozešli kvůli sexu," pokyvuje herečka. Ovšem s Tomášem Plekancem, to je jiná!

Hokejista v Lucii zažehl dosud nepoznaný plamen rozkoše. Novomanželka, která za tři měsíce porodí, takové milostné eldorádo jako s ním ještě nezažila. "Nejlepší sex je po třicítce. Můj chlap je nejlepší," culí se. V posteli experimentují např. s jídlem. "Nejlepší polobek je po čokoládě," radí paní Plekancová fígl. Čím to, že jim to v ložnici tak klape? Tom je narozený v náruživém Štíru, probudit k životu "studenou" Rybu Lucku pro něj musela být hračka!

S Luckou :))

29. října 2011 v 14:54 | Péťule

S nohama na stole

28. října 2011 v 12:51 | Péťule
Pořád se nic neděje, tak sem aspoň přidám nějaký ten článek. Tenhle je z roku 2001 a je ve slovenštině, tak si aspoň procvičíte jazyk našich sousedů :D


Mám docela jasno

27. října 2011 v 10:46 | Péťule

Četla malým dětem

24. října 2011 v 10:04 | Péťule

Pro lásku a díte všechno

23. října 2011 v 11:49 | Péťule
Podle mě kariéru zahodit nechce, sama Lucka říkala, že pořád pracuje na nových projektech a CD, takže článek berte s velkou rezervou a jinak si ještě myslím, že její rozhodnutí založito rodinu bylo určitě správné :))

Táta se dívá

22. října 2011 v 14:33 | Péťule
Nic se neděje, tak přidávám aspoň článek :)

Byla to láska!

18. října 2011 v 17:04 | Péťule

Nový videoklip Byla to láska vyhrává jednu cenu za druhou! Líbí se i tobě? Klikni na odkaz a zjistíš jak rychle tahle písnička leze pod kůži!

Lucce zmizely boty

16. října 2011 v 13:43 | Péťule
Psal se rok 2003 :)
Zdroj: Luckav.cz


Pohár Country rádia - Hlasování pro JMMR

15. října 2011 v 13:13 | Péťule
Zdroj: Luckav.cz

HLASUJ PRO PÍSNIČKU JMMR
Hlasovat můžeme jen do 30.října 2011 těmito způsoby:

1) vyplněním formuláře na této stránce:www.countryradio.cz/fr12.php
jako další 2 písničky můžeme dát Kdo tě má rád, Já to nejsem

2) SMSkou ve tvaru:
CR HIT JMMR
a odeslat na číslo 900 06 03
(Cena sms je 3,- Kč včetně DPH přes jakéhokoliv operátora. Tyto sms nelze posílat ze zahraničí)

3) Dopisem na adresu:
Country Radio, Říčanská 3, 101 00 Praha 10
jako další 2 písničky můžeme dát Kdo tě má rád, Já to nejsem


FLAIR

14. října 2011 v 10:29 | Péťule

Hudební ceny Óčka - hlasujem

11. října 2011 v 14:44 | PéťuleDalší ročník ankety PURUM HUDEBNÍ CENY ÓČKA je tady! V kategorii Zpěvačka roku je nominovaná i Lucka, pro kterou můžeme hlasovat několika způsoby:

1) KAŽDÝ DEN NA INTERNETU (ZDARMA)
hlasuje se na stránkách TV Óčka: www.ocko.tv

2) SMSkami ve tvaru:
HCO 8
a odeslat na číslo:
9001109 (v České republice)
6663 (na Slovensku)

POČET SMShlasů není omezen! Navíc každý týden až do vyhlášení výsledků získá nejaktivnější hlasující divák profesionální fotoaparát.

Vyhlášení Hudebních cen Óčka 2011 proběhne již 16. listopadu v pražské Lucerně na megakoncertu.

Zdroj: ocko.tvAnketa Český slavík začíná...

10. října 2011 v 14:31 | Péťule
Zdroj: Luckav.cz
To budou opět nervy. Jak to letos dopadne?

Tato anketa je hlavně o popularitě interpretů, o tom jak ovlivnili české publikum, kolik mají fanoušků a především o tom, jak si jejich práci fanoušci váží. Vždyť kdo jiný pošle hlas než ten, kdo danému interpretovi fandí.

Lucka už několik let obhájila svoji stříbrnou pozici v kategorii Zpěvačka, získá i letos 2. místo?

I letos máme možnosti naši Lucku v této anketě podpořit a vyjádřit tím, jak si její práce vážíme. Není nic jednoduššího, než se aktivně zapojit do této ankety hlasováním :-)

JAK POSLAT LUCCE HLAS?

1) SMS Z MOBILU VE TVARU:
SLAVICE 9 VONDRACKOVA LUCIE
poslat na číslo 900 06 06
Cena SMS jen 6 Kč

2) HLASOVÁNÍ PŘES INTERNET:
Další možnost poslání hlasu je přes internet. Není nutné vyplňovat všechny kolonky - formulář zde: slavikmattoni.seznam.cz

3) OSOBNĚ HLASOVACÍM LÍSTKEM:
lze jít hlasovat přímo do kanceláře Českého Slavíka! :) vyplnit hlasovací lístek na adrese: Křižíkova 16, Praha 8-Karlín (Po-Pá od 10:00-16:00, v úterý navíc 9:30-17:00)Hlasuje se do 20.11.2011Lucie Plekancová: Nejlepší věci měho života

10. října 2011 v 10:22 | Péťule
Zdroj: Žena a život


Reklama, která lhala!? Co na to Lucka?

9. října 2011 v 16:04 | Péťule
Zdroj: Oficiální Fanweb L.V. (Děkuju)

Možná jste zaznamenali články z posledních dnů týkající se údajně klamavé reklamy na boty Easytone od Reeboku. Tváří této značky je i Lucka, která nám k tomu napsala:


Asi si pár lidí v USA myslelo, že stačí nazout kouzelný boty a pak si klidně dát 2 burgery:) Je to jako jít do tělocvičny, vzít sebou big mac menu a doufat, že zhubnete :] V easytonech chodím už dva roky, jsem chodec na dlouhé tratě a jsou to jedny z mála bot, ve kterých se cítím jako ryba ve vodě. Nazula jsem je, vyzkoušela a podpořila. A nosit je budu dál.

Mějte se hezky a ať se vám všem dobře tancuje a chodí na prochajdy ještě než napadne sníh..
Vaše
LuckaTěhotná Lucie Vondráčková: Má problémy přibrat

8. října 2011 v 13:19 | Péťule
Aha.cz (19.8.)
Těhotná zpěvačka Lucie Vondráčková (31) má problémy s váhou. Radost z počatého miminka jí totiž kazí fakt, že vůbec nepřibírá.
Mám navíc jenom čtyři kila a zatím žádné bříško," prozradila zpěvačka, která zatím stále netuší, jestli se narodí chlapec, nebo holčička. Jedno ale ví jistě: porodí v kanadském Montrealu, kam ji už brzy čeká stěhování.
Kufry definitivně sbalí už v září a odletí i s manželem Tomášem Plekancem (28) do Kanady, kde hokejista pokračuje ve své rozjeté kariéře v týmu místních Canadiens.Lucie Vondráčková pořídila Plekancovi kocoura a dostala billboard

6. října 2011 v 11:12 | Péťule
Zpěvačka Lucie Vondráčková (31) je po uši zamilovaná. A veškerý svůj volný čas v posledních týdnech tráví v zámoří u svého partnera, hokejového útočníka Tomáše Plekance. Už si spolu pořídili domácího mazlíčka.
"Máme s Tomášem spolu kocoura Barta. Miluje zimu a francouzštinu. Do Čech ho ale vozit nebudeme. Z letadla by asi moc nadšený nebyl," svěřila se Vondráčková, která v úterý 8. března slaví jednatřicáté narozeniny. A při této příležitosti dostala od svých skalních fanoušků dárek, po kterém dlouhá léta toužila.

"Připravili jsme jí trochu netradiční dárek. Lucka bohužel nikdy neměla ke svému CD pořádnou kampaň, natož billboardy. Dumali jsme nad tím, co by jí mohlo udělat radost, a co bychom nemuseli posílat do Kanady. Tak jsme jí letos jeden billboard s přáním k narozeninám zařídili," vysvětlil Jakub z jejího fan clubu.
Billboard ale není jediným dárkem, který Vondráčková k narozeninám dostala. Sama sobě si nadělila nový videoklip, ve kterém ústřední roli hraje právě kočka. Hlavní kočičí roli v klipu nemá Bart, ale jedna z koček rodiny Vondráčkových s netradičním jménem Žížala.

"Největším oříškem bylo natočit její tlapičky procházející vodou. Žížala to vzala vždy s naprostou přesností kolem. Velkým obloukem," směje se Lucie, která má ke zvířatům velmi blízký vztah.
"V naší rodině je zvykem vybírat si kočičku v útulku. Jejich osudy jsou jeden smutnější než druhý a mám pocit, že si zaslouží klid a někoho, kdo je má rád a nenechá je už nikdy ve štychu," dodala zpěvačka.

Těhotenství mě zklidnilo

5. října 2011 v 20:21 | Péťule
Zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková porodí v lednu své první dítě. V půlce těhotenství pozoruje, že s jiným stavem přišlo i velké zklidnění. Přesto si léto udělala hodně pracovní. Natáčela klip, koncertovala a zúčastnila se i charitativní akce se šmouly.
Lucie Vondráčková se svým Šmoulou
Zavřít popis
Zavřít popis
"Tahle akce značka Šmoula byla příjemně odpočinková. Patlání barev a vdechnutí výrazu téhle postavě mě moc bavilo. Jakmile jsem našemu hokejovému Šmoulovi domalovala oči, bylo mi líto, nechat ho doma samotného. Už byl živej," řekla Vondráčková.

Už v září se vrací s manželem zpět do Kanady, takže se dražby, která se koná 10.řijna, osobně nezúčastní. Věří ale, že se jejího hokejového Šmoulu podaří dobře zpeněžit. "Už tu nebudu, ale všechno budu bedlivě sledovat z dálky. Bylo by fajn, kdyby za něj mohl aspoň jeden kluk nebo hodná holka chodit aspoň rok pravidelně plavat."

Výtěžek z priodeje Šmoulů totiž putuje na nákup sportovních potřeb pro české dětské domovy.


Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková | foto: Vendula Fantová