Lucka čelí žárlivci!

20. září 2011 v 11:54 | Péťule
Článek z roku 2007

Od kšeftu ke kšeftu, od úspěchu k úspěchu. Tak vypadají letošní prázdniny Lucie Vondráčkové. "Letos se nikam ven nechystám, zůstávám v Praze, mám práce nad hlavu," říká v současné době nejprodávanější česká zpěvačka, která hraje Desdemonou v Shakespearově tragedii Othello na scéně Nejvyššího purkrabství Pražského hradu.Mezitím si však Vondráčková vychutnává hudební výsluní. Tak dlouho je v čele nejprodávanějších desek její Pelmel 1993 - 2007, který převálcoval i cédéčko Anety Langerové Dotyky.
Popularita herečky a zpěvačky od loňské premiéry Othella citelně stoupla. Dokonce tak, že při jednom představení Othella v Brně - zrušeném brzy po začátku kvůli dešti - začalo asi 1300 moknoucích diváků skandováním vyvolávat Lucii na jeviště.
"Asi po deseti minutách hraní začalo lít jako z konve. Čekalo se asi tři čtvrtě hodiny, ale pršet nepřestalo. Před diváky vyšel jeden z pořadatelů, aby se s nimi smutně rozloučil. A oni že teda jo, ale že chtějí vidět Desdemonu - Lucii. Přišla jsem je pozdravit, a kdyby nebylo tak šílený počasí, tak bych jim přidala jeden monolog na cestu," vzpomíná Lucie, která bude (alespoň na divadelních prknech) až do poloviny září milovat žárlivého Maura v podání Michala Dlouhého či alternujícího Martina Zahálky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 6:53 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama