Září 2011

Ta třetí

27. září 2011 v 14:17 | Péťule
28.9. dávají na ČT1 ve 22:05 filmové drama Ta třetí
Popis filmu:
V románu Ta třetí jde o niterné drama Jiřího Mánka, čtyřicetiletého pokladního v Živnostenské bance, který má umělecké nadání, vlohy hudební i malířské. Po zkušenostech z bojišť první světové války si zvolil zaměstnání, které ho velmi dobře zajišťuje existenčně, ale neuspokojuje ho v jeho ambicích. Žije osaměle s matkou, dobře si rozumí s bratrem Teodorem, s kterým ho spojuje láska k hudbě. Vzruch do Jiřího života vnese náhodné seznámení s mladou atraktivní dívkou Adélou, se kterou si, aspoň v počátku, připadá uvolněný a jakoby omládlý. Adéla je otevřená a přímá, až někdy netaktní a provokativní. Její vyzývavost a Jiřího přecitlivělost jsou stále silnějším zdrojem konfliktů, které vrcholí ve chvíli, kdy se Adélina bezděčná koketérie stává příčinou pokusu o sebevraždu Jiřího synovce. Problematický vztah s Adélou se ještě zkomplikuje, když do Jiřího života vstoupí bývalá kamarádka z dětství Milena. Jiří bezvýchodnost nedokáže vyřešit jinak než únikem ze života.


Rodinka navazuje a zavazuje

27. září 2011 v 12:25 | Péťule

Lucka se rozpovídala a nechala nahlédnout do svého bytu!

25. září 2011 v 12:58 | Péťule
Poslední rok byl pro ni jízdou v rychlíku nebo spíš letem tryskáčem. Stihla se zamilovat, zasnoubit, vdát - a v lednu čeká miminko. Porodí je v Montrealu, v blízkosti svého muže, hokejového útočníka Montreal Canadiens Tomáše Plekance. Jednatřicetiletá Lucie Vondráčková je šťastná. A krásná.

Už dávno není "ta malá holka, co roztomile zpívá". Dnes nemusí nikomu dokazovat, že "umí". V kapse má desítku cédéček, řadu divadelních rolí, muzikálů, filmů, pěknou rýhu "vydrápla" i v dabingu. Na schůzku do oblíbené pražské kavárny přišla jako vždy o pár minut dřív (měla za sebou dabing a střižnu a plánovala ještě posilovnu), holčičí triko vyměnila za žensky půvabnou halenu osvěženou neposlušnou blonďatou hřívou. A v očích a úsměvu jsem jí četla, že právě prožívá nejhezčí týdny svého života.

Když nastane, tak vás dostane
Uplynulé měsíce pokládá za hodně pracovní a hodně životní. "Necestovala jsem tolik jako v jiných letech - jen do jedné země a zpátky. Dřív jsem to dost střídala. Teď jsem musela dělit čas mezi domluvené závazky a Tomáše, což byla občas horská dráha. Ale díky vnitřní pohodě jsem zvládla oboje - vznikla cédéčka s pohádkami a Dárek, televizní seriál Rodinka, muzikál Ať žije rokenrol!, pár klipů…" S kladnými emocemi v zádech se všechno lépe daří a jen tak něco člověka nerozhází. Navíc se Lucka řídí větou: Když chcete uspět, musíte být ochotni neuspět. V Česku a v Kanadě pobývá asi v poměru padesát na padesát.

"V Kanadě zažívám větší klid na vymýšlení nových věcí a uspořádání hodnot. Učím se nebýt ve spěchu. Když přijedu sem, mám už spoustu plánů a udělám za pár měsíců tolik práce, co jindy za rok a půl. Tím pádem se mi ta doba zdá dlouhá a rušná. Hlavní je, že jsme s Tomášem pořád spolu. Odjíždíme odtud před začátkem jeho sezóny, čili koncem léta, a vracíme se na jejím konci, který je vždycky nejistý. Loni poprvé jsem byla na Vánoce daleko od zbytku rodiny. Tomáš je na to zvyklý, žije venku od devatenácti let." Lucka měla spoustu fanoušků a ctitelů, přesto ji získal právě on. Nad otázkou: Proč? pokrčí rameny.

"To se těžko vyjadřuje. Nemluví moc, ale když něco řekne, je to trefa do černého. Což se mi líbí na mužích obecně. Máme taky hodně blízký smysl pro humor a podobně srovnané životní hodnoty, to je pro mě důležité. A výborně griluje, umí velké dobroty!" charakterizuje nadšeně svého o tři roky mladšího manžela. V roli mladé paní, kterou je už dva měsíce, se Lucce moc líbí. Všechno je prý ještě mnohem hezčí, než si představovala.

"Slýchala jsem hororové příběhy o tom, jak se partneři po svatbě změní. Změna nastala, ale k lepšímu, tedy jestli to ještě vůbec jde. Užívám si velkou legraci a je mi krásně. Jako když toužíte natočit dobrou desku, a když vyjde, z pěti písniček jsou hity. Vždycky jsem vnímala svatbu jako hezkou tradici a fajn nápad. A to, co jí předchází, tedy zásnuby, je akt, nad kterým můžete mávnout rukou, ale když nastane, tak vás dostane."

foto: Michaela Feuereislová | Novomanželé bydlí v Lucčině útulném bytě v centru Prahy

Jako v pohádce
Poznali se loni v červnu na jedné akci, kde Lucka zpívala. Nebo spíš: Ona už tam po vystoupení být nechtěla a on tam dávno být neměl. "A těch pět minut sehrálo roli. Možná jen dvě. Říká se tomu láska na první pohled, nikdy se mi to ještě nestalo, ale věřila jsem na ni." Výměna telefonů se ovšem nekonala. "Tak jednoduché nic v životě není, zvlášť u dvou stydlivých lidí. Chvilku to trvalo, ale já od začátku věděla, že je jinej a chci s ním být. Zajímal mě. Kuriózní je, že asi dva měsíce předtím jsem se ptala dědy, jak poznám, že jsem potkala toho pravého. Odpověděl, že to zjistím hned: Podíváš se a jsi ztracená. Přišlo mi to hezké do pohádky, ale je to tak."

Svatbu původně chtěli až v září v Kanadě, jenže půlka rodiny by se tam těžko přemisťovala. Všechny babičky a dědečkové, kočičky a pejsci… "Takže jsem ráda, že jsme nakonec upustili od svatby daleko a bez nikoho. Na obřadu se nás sešlo pětadvacet a byl hodně emotivní. Pidi svatba přesně podle našich představ." A hlavně nedorazil nikdo nezvaný. Pár novinářů sice sedělo na stromech, ale zaznamenali už jen to, jak svatebčané odjíždějí v autech. Přísné utajení se povedlo díky spolehlivým lidem na matrice i v kapli svaté Kláry v pražské Troji. Všechny dary, které Lucka s Tomášem dostali, byly praktické, protože se zařizují.

"Obrovskou radost mi udělal děda - nabídl, abych si vybrala jakékoliv knížky z jeho knihovny. Ví, že u ní trávím fůru času." Čekalo se, že svatba zase sblíží Lucku s tetou Helenou. Nestalo se. Kdysi prý bývala pojícím článkem rodiny babička. Když někdo začal blbnout, řekla pár peprných slov a bylo. Ta už ale bohužel nežije. "Z druhé strany nepřišel žádný signál. A myslím, že to ani nikdo z naší rodiny nečekal," uzavírá téma Lucka. Zato s nadšením hovoří o rodině svého muže. "Cítím se u nich na Kladně příjemně. Tomáš je ve světě daleko známější než já, tudíž jsou zvyklí, že mají syna, který budí pozornost. A nevadí jim, že lidi v Česku poznávají i mě."

Lucka po dabingu, jak po třídenním flámu

23. září 2011 v 11:43 | Péťule
Zdroj: Luckav.cz

V sobotu bude udílení prestižních cen Františka Filipovského za dabing. Lucie je v nominaci za nadabování Hilary Swank ve filmu Kluci nepláčou.

Kontroverzní snímek se skvělými výkony a precizním dabingem možná Lucii přinese další ocenění. "Dabuju hodně a ráda. Ale tenhle film mi dal fakt zabrat. Vyšla jsem ze studia jak po třídenním flámu a brečela jsem jak krokodýl. Byla to ale nezapomenutelná zkušenost. Pár filmů, není jich moc, vás donutí dívat se na realitu z jiného úhlu pohledu. Musíte na ně myslet i pár dní potom, co jste je viděli. Film Kluci nepláčou je přesně ten případ," prozradila nám Lucka "zákulisí" dabingu.
Videoklip Byla to láska + Megatour s Michalem Davidem

22. září 2011 v 10:34 | Péťule
Tak už je to tady...videoklip Byla to láska je na světě!!

A teď pozor!!!
Lucka bude videohostem na MegaTour Michala Davida, které bude od října do prosince 2011 po celé ČR!

18.10. 2011 Budvar aréna, F.A Gerstnera 7/8, České Budějovice
29.10. 2011 ČEZ Arena, Sukova tř. 1735, Pardubice
02.11. 2011 ČEZ Aréna, Štefánikovo náměstí. 1, Plzeň
09.11. 2011 KV Arena, Západní 1812/73, Karlovy Vary
12.11. 2011 Zimní stadion Olomouc, Hynaisova 9a
15.11. 2011 Hala Rondo, Křídlovická 911/34, Brno sledujte Ticketportal.cz
17.11. 2011 Sportovní hala Euronics, U Zimního stadionu 4286, Zlín
23.11. 2011 Zimní stadion SAREZA, Čkalovova 6144/20, Ostrava-Poruba
21.12. 2011 Palác Lucerna - Velký sál, Štěpánská 61, Praha 1
22.12. 2011 Palác Lucerna - Velký sál, Štěpánská 61, Praha 1

podrobnosti na www.ticketportal.cz

Láska přijde, když jí nejmíň čekáte

21. září 2011 v 10:56 | Péťule
Rok 2009

Narodila se v rodině muzikanta Jiřího Vondráčka a textařky Hany Sorrosové, takže očekávat, že by coby pověstné jablko padla příliš daleko od stromu, snad ani nikdo nemohl. Navíc má to štěstí, že vyrůstala v harmonické rodině, kde vztahy nebyly poznamenané rozvody či rozchody. Rodina a její zázemí jsou pro Lucku Vondráčkovou důležité. Uvědomuje si to zejména o Vánocích, které tráví všichni spolu.

Během roku je totiž pracovně tak vytížená, že doma moc nepobude. Tanečnice, zpěvačka a herečka měla letos plodný rok. Zahrála si ve dvou částech cyklu 3+1 s Miroslavem Donutilem, v seriálu Strážce duší, ve filmech Labyrint a Setkání v Praze, s vraždou, exceluje v muzikálu Touha.Televizní diváci si ji oblíbili v roli Lindy v Nemocnici na kraji města III - Nové osudy. Navíc vydala nové album Fénix.

Vybavíte si svou úplně první vzpomínku na Vánoce? Umím si představit, že jste byla, v tom nejlepším slova smyslu, milované a hýčkané dítě. Vypadaly podle toho vaše rodinné Vánoce?
No, ehm… To nevím. Žádné velké ťuťu muťu se u nás nikdy moc nekonalo. Před Vánocemi jsme pěkně museli zametat schody, vyluxovat, pomáhat s večeří, uklidit si v pokoji. A po štědrovečerní večeři zase hned zlikvidovat nádobí, aby se dárky rozdávaly už hezky v klidu. Prostě normálka jako v každé rodině.

Ale u babičky jsem vždycky zdrhla do vedlejšího pokoje, schovala se pod stůl a tak jsem se vyhnula všemu tomu gruntování a pobíhání po kuchyni. To byl slastný pocit. Všichni věděli kde jsem, ale dělali, že jako nic nevědí. A brácha držel basu a nic neprozradil. Někdy si říkám, že je škoda, že už se pod ten stůl nějak nevejdu.

Čím je člověk starší, tím spíš se přípravě Vánoc nevyhne. Pečete třeba cukroví? A máte ráda klasické druhy, nebo experimentujete?
Jsem jeden z největších fanoušků vanilkových rohlíčků. Takže zřejmě v cukroví moc experimentátor nejsem a držím se klasiky. Tenhle rok jsem si ale užila tolika nových projektů a lidí, že se těším právě na to, co už tak dokonale znám. Mňam.

Máte ráda předvánoční atmosféru ve městě? Jak nakupujete dárky - pořizujete je s předstihem, nebo na poslední chvíli?
Budím se hodně brzo ráno, což má, zejména před Vánocemi, své výhody. Někdy si totiž dávám příjemnou ranní procházku, venku ještě není moc lidí, obchody jsou zavřené, ale zase je čas dívat se do výloh a přitom si vymyslet, co a pro koho. V osm hodin už je tahle magie pryč. Město začne pulsovat a klid je ten tam.
Svátky naštěstí nejsou jen o nakupování, ale také o oblíbených rituálech. Jaký je ten váš, bez něhož by pro vás nebyly Vánoce jaksepatří?
Já se těsně před Vánocemi setkávám s kamarády, které jsem dlouho neviděla. Všichni mají přes rok spoustu svých vlastních snů a cest a času na společné posezení je málo. Právě vánoční čas pro mě znamená daleko větší klid a čas na ty, co mám ráda.

A co doma? Držíte na Štědrý den půst, abyste viděli zlaté prasátko?
To jsme několikrát zkusili, ale nikdo prasátko neviděl, takže jsme rezignovali. Teď už si každý z nás uzobává, na co má chuť.

Jak se scházíte u slavnostního stolu? Je vždycky všechno perfektně připravené, nebo občas panují drobné zmatky? Máma má všechno hezky načasované. V době, kdy přijíždí děda, dobalujeme poslední kousky kapra, polévka je připravená (pokud ji nesmlsne jedna z našich koček) a salát perfektně uleželý a tak dobrý, že si pak u stolu každý přidává. Nejsme zase tak moc veliká rodina, takže se všechno zvládne bez zmatků. Ale hodně se společně smějeme. Proto taky nejím kapra. Vždycky jsem totiž spolkla kost, když jsem se něčemu hihňala.

Lucka čelí žárlivci!

20. září 2011 v 11:54 | Péťule
Článek z roku 2007

Od kšeftu ke kšeftu, od úspěchu k úspěchu. Tak vypadají letošní prázdniny Lucie Vondráčkové. "Letos se nikam ven nechystám, zůstávám v Praze, mám práce nad hlavu," říká v současné době nejprodávanější česká zpěvačka, která hraje Desdemonou v Shakespearově tragedii Othello na scéně Nejvyššího purkrabství Pražského hradu.Mezitím si však Vondráčková vychutnává hudební výsluní. Tak dlouho je v čele nejprodávanějších desek její Pelmel 1993 - 2007, který převálcoval i cédéčko Anety Langerové Dotyky.
Popularita herečky a zpěvačky od loňské premiéry Othella citelně stoupla. Dokonce tak, že při jednom představení Othella v Brně - zrušeném brzy po začátku kvůli dešti - začalo asi 1300 moknoucích diváků skandováním vyvolávat Lucii na jeviště.
"Asi po deseti minutách hraní začalo lít jako z konve. Čekalo se asi tři čtvrtě hodiny, ale pršet nepřestalo. Před diváky vyšel jeden z pořadatelů, aby se s nimi smutně rozloučil. A oni že teda jo, ale že chtějí vidět Desdemonu - Lucii. Přišla jsem je pozdravit, a kdyby nebylo tak šílený počasí, tak bych jim přidala jeden monolog na cestu," vzpomíná Lucie, která bude (alespoň na divadelních prknech) až do poloviny září milovat žárlivého Maura v podání Michala Dlouhého či alternujícího Martina Zahálky.

Rodinka

19. září 2011 v 16:37 | Péťule
Dneska na Primě ve 21:20 dávají Rodinku, tak se nezapomeňte koukat. V minulém díle Lucka nebyla ale v dnešním bude na 120% :D


Lucka Vondráčková: Praha kašle na postižené

15. září 2011 v 13:50 | Péťule
Zdroj: Šíp Plus (rok 2009)

Lucie Vondráčková po zkušenosti na vozíčku
Odložila vozík a už chodí po svých. Zdravotní stav zpěvačky Lucie Vondráčkové, která po operaci nohou byla odkázána na invalidní vozíček, se rapidně zlepšuje. Nicméně zkušenost s životem handicapovaných je pro ni nezapomenutelná.
Vondráčková otevřeně promluvila o tom, že vozíčkáři to v hlavním městě nemají vůbec jednoduché. I to je důvod, proč veškerý čas, kdy se zotavovala po operaci dolních končetin, trávila doma.

"Když je člověk na vozíčku, tak začne vnímat všechna ta protivenství, na která normálně nemá čas myslet. Třeba to, že Praha je bariérová pro lidi na vozíku. Nemohla jsem někam jet, protože být třeba v centru je hrozný problém, takže jsem byla jen doma a byla to pro mě taková nucená izolace," přiznala zpěvačka, která kvůli zborceným klenbám na nohou podstoupila před několika měsíci náročnou operaci. Tu plánovala půl roku před tím, než se uskutečnila. Teď musí chodit i ve speciální obuvi, jež jí doporučil lékař.

Zpěvačka sice už chodí, ale ne všechny aktivity jsou jí přístupné. "Běhat či jiné náročnější činnosti, kde jsou hlavně využity nohy, ještě nesmím dělat. Co se týká práce, tak trénuji i speciální choreografii, která je zaměřena hlavně na ruce. Docházím na rehabilitace a už se nemohu dočkat, až budu moct pracovat s tělem na sto procent," dodala Lucie Vondráčková.


Nezapomeň na Labyrint...

13. září 2011 v 16:06 | Péťule
http://www.luckavondrackova.cz/novinky/lucie-vondrackova-novinky.php?id_vyber=1192&ids=279
Pokud klikneš na tento odkaz dozvíš se všechno o novém psycho-thrilleru Labyrint! Články, rozhovory i videoklip, to vše najdeš pokud klikneš!! :-)

Hlasujeme pro Labyrint!!

13. září 2011 v 11:44 | Péťule
V Óčko Chart se objevil klip Labyrint tak hlasujte!
(klikni na HLASOVAT u písničky Labyrint a poté opiš kontrolní kód)


Lucky šmoula viděn v Plzni

12. září 2011 v 12:28 | Péťule
Zdroj: Luckav.cz
Vyfotila: fanynka Miruška
Místo: OC Plaza v Plzni


Rozhovor v časopisu Flair: Láska nebeská

11. září 2011 v 10:17 | Péťule
Zdroj: Luckav.cz


"Rozhovor jsme dělali v kavárně Louvre na Národní třídě. Lucie přišla včas, netrpí totiž hvězdnými manýry, objednala si horkou vodu s citronem a začala vyprávět, jak je její život naplněný láskou a čeho se nejvíc bojí, až porodí své první dítě,..." takovým odstavcem uvádí svůj rozhovor pro časopis FLAIR Libka Safr.

Časopis FLAIR vychází v září 2011 a video z focení pro tento magazín najdete zde: http://www.fashionstarstv.cz/cz/aktualne/article/302/fashion-mary-magdalene.html


Byla to láska

10. září 2011 v 9:11 | Péťule
Malá ochutnávka duetu Lucky a Michala Davida Byla to láska.....


Happy Birthday P!nk

8. září 2011 v 21:22 | Péťule
Dneska slaví své 32. narozeniny jedna z nejlepších zpěvaček současnosti, maminka malé Willow Sage Hart, ochránkyně zvířat a členka organizace PETA, drsná holka od motorek... prostě originální a za každý situace svá....kdo to je?


Klikni....!!

6. září 2011 v 16:53 | Péťule
Pokud klikneš na odkaz pod tímto článkem tak se dozvíš všechno o bnovém psycho-trilleru Labyrint, který co nevidět vtrhne do kin!! Budeš si moct přečíst rozhovor s Luckou o tom, jak se jí hrálo v podzemí a jak tam všechno probíhalo a že to nebyl žádnej med je jistý z histerických výstupů a rostoucí klaustrofóbie skoro všech účastníků.....tak jesti chceš zjistit víc klikni :-)

Těhotná Vondráčková: Jím steaky a už se špatně hýbu

6. září 2011 v 11:07 | Péťule
Lucie Vondráčková (31) přišla s Tomášem Plekancem do jiného stavu a rázem přestala být zapřisáhlým veganem. Naopak klíčky vyměnila za pořádný kus masa. "Tomáš mi dělá skvělé steaky," přiznala dívčí skupině 5Angels, která o ní točila reportáž. A prozradila také, že v pátém měsíci už začíná mít problém s pohybem.
Vondráčková přiznala, že jí pohyb dělá problém
Za zpěvačkou a manželkou hokejisty kanadského Montrealu Tomáše Plekance (28) přišly holky těsně před jejím odletem do Kanady, kde chce rodit. A strávily s ní celý půlden. Lucie zrovna v botanické zahradě v Troji fotila reklamu, o přestávkách se ale nechala zpovídat a natáčet.
Nastávající mamince samozřejmě holky přinesly dárek - plyšového medvěda a bryndák. To ale neměly asi dělat. Lucka pak odmítla dát medvěda z ruky a stále si s ním zakrývala těhotné bříško. Režisér pořadu si s tím nevěděl vůbec rady. Lucie se medvěda dokonce nechtěla vzdát ani při tanci. Dělala prostě všechno možné, aby rostoucí bříško nebylo vidět.
"Miminko má být prý vidět, až se narodí. Nám ale medvěd nevadil. Hlavně že s námi Lucka tančila," říká Nikola a pokračuje: "Moc jsme se ale bály, aby nám v tom vedru nezkolabovala. Pořád pila vodu. Bylo vidět, že jí už pohyb dělá potíže." Když se kamera zastavila a došlo na loučení, Lucka holky pozvala do Kanady a nabídla jim permanentku na hokej.
"Těšíme se na výlet. Za Lucií určitě vyrazíme," netají šťastná Nikola. A tak možná dřív než Lucie v lednu porodí, bude mít doma v Kanadě pět puberťaček. "Aspoň si to vyzkouší, jaké to je, mít doma nejenom jednu holku, ale pět," říká Vendy a chlubí se, že Lucka jim odpověděla na všechny otázky. Jen pohlaví dítěte - holčičku - odmítla potvrdit.
ROZHOVOR
Lucko, byla jsi někdy v hokejový šatně okouknout polonahý chlapy?
"Nebyla. Tam nikdo nesmí, ale můžu vám sehnat permici a můžete to jít okouknout samy..."
Jsi milovník masa, nebo vegan?
"Už dlouho nejsem vegan. Navíc Tomáš dělá super steaky."
Byla jsi někdy drzá na rodiče tak, že si třeba dostala facku?
"Radši to říkat nebudu. Kdo ale nikdy nebyl drzej, tak je divnej."
V jakém roce se chystáš být Zlatou slavicí?
"Neplánuju se stát Zlatou slavicí! Já jsem neplánovala být ani stříbrnou. Tohle se neplánuje!"
Co na sobě nesnášíš?
"Pokud na sobě něco vyloženě nesnáším, snažím se to okamžitě zlepšit."
Jak si představuješ dokonalý večer s Tomášem?
"Nemusím si nic představovat. To mám každý den."

Taková normální rodinka

5. září 2011 v 8:36 | Péťule
Už dneska na Primě ve 21:20 poběží legemdární seriál Taková normální rodinka!!!

Podle ukázek to vypadá hódně dobře, tak jsem na to maximálně zvědavá :-)

Těhotná Vondráčková sexy jako nikdy dříve: Ve čtvrtém měsíci se předvedla v krajkovém prádélku

3. září 2011 v 11:19 | Péťule
Super.cz

Lucie Vondráčková (31) nafotila v těhotenství pořádně žhavé snímky. Ve čtvrtém měsíci pózovala pro televizi Fashionstars. Fotila v sexy prádélku nebo si pod křížem zahrála na Máří Magdalenu. Lucii to neskutečně sluší a je vidět, že je po boku hokejisty Tomáše Plekance (28) neuvěřitelně šťastná.
Lucie Vondráčková si focení užívala.

Lucku pro focení oslovila návrhářka Libka Safr, která se v poslední době do povědomí veřejnosti dostala především kontroverzní kampaní s Miss World 2010 Veronikou Machovou, která na fotografiích šňupala moučkový cukr, který měl představovat drogu bohatých - kokain.

Lucie Vondráčková si focení velmi užívala. "Celý život se řídím heslem: Džíny, triko, sako. Hodně chodím po světě pěšky, takže je pro mě na prvním místě praktično a pak teprve experiment. Ale focení je něco jiného. Ráda zkouším to, co bych si za jiných okolností na sebe nevzala a pak koukám do zrcadla a nepoznávám tu holku v odraze," prozradila po focení Vondráčková, kterou nejvíce bavilo focení v nádherných modrých šatech pod křížem.

"Lucka si zahrála Máří Magdalénu módního průmyslu. Je třeba lidi šokovat, když jste umělec. Od módních návrhářů se tady čeká pouze to, že vyrobí nositelné oblečení, udělají přehlídku se známými modelkami a pak vše pověsí na ramínka do obchodu a modlí se, aby to prodali, ale já chci od módního návrhářství víc," vysvětluje Libka Safr.

"Žiju tím, každý kousek mého těla v každou vteřinu dne žije módou a uměním. A tak jsem se rozhodla nestát stranou od zahraničních kolegů a pořádně se opřít do práce. Tvořit tak, jak to cítím a ne, jak se to očekává,"uzavřela známá návrhářka.

Lucie Vondráčková si velmi oblíbila tyto modré šaty.
Lucie Vondráčková si velmi oblíbila tyto modré šaty.
Foto: Robert Smělý
Lucie Vondráčková v sexy krajce.

Jména pro miminko...

2. září 2011 v 13:53 | Péťule
Ve středu dávali TopStar Magazín a byla tam mini reportáž o Lucce a že už vybírá jména pro miminko. Má jich vybráno hned několik. Vždycky se jí prej líbilo jméno Jakub pak taky Matyáš, Filip a pro holčičku Šárka (pár jmen mi vypadlo, nestihla jsem si je zapamatovat v tom fofru jak to hlásili) :D

Mě osobně se nejvíc líbí Matyáš a sem docela ráda, že to jsou jména česká, protože v dnešní době dávaj slavný samý cizí jména...