Srpen 2011

Klip Labyrint

31. srpna 2011 v 12:30 | Péťule
Videoklip najdete tady:

Vypadá to na dobrej film, tak sem na to zvědavá...

Prsten budu sundávat jen při hokeji, říká ženáč Plekanec

30. srpna 2011 v 13:57 | Péťule
Jako šťastný novomanžel dorazil na vyhlášení ankety Zlatá hokejka útočník Tomáš Plekanec, který v pátek v utajení uzavřel sňatek s herečkou a zpěvačkou Lucií Vondráčkovou. Životní krok si pochvaloval, prozradil, že bude co možná nejčastěji nosit svatební prsten a že přáním obou partnerů je narození potomka.

Plekanec spojil své životní kroky s Vondráčkovou svatebním slibem v pátek v pražské Troji. "Hodně lidí, kteří o tom věděli, nám pomohlo s organizací, a bylo to super," pochvaloval si útočník Montrealu v rozhovoru s novináři. "Bylo to vysloveně jen pro rodinu a příbuzné. Kromě nich už tam byli jen dva svědci a dál už nikdo," přiblížil Plekanec.

Svatba v utajení
Přiznal však před obřadem jistou nervozitu, zda vše proběhne opravdu podle přání obou novomanželů. "Čekal jsem, jestli tam někdo bude čekat a bude klid, nebo ne, ale když jsme tam přijeli, tak tam nikdo nebyl. Byli jsme strašně šťastní, že to bylo takhle jen pro tu rodinu, jak jsme si přáli. Že se to potom provalí, to se dalo čekat, a nijak nás to neštvalo, to jsme neřešili," uvedl Plekanec.

V tom, že z něho byl po probuzení na další den "ženáč", výrazný rozdíl nevidí. "Jiné to určitě je, ale nic zásadního se nezmění. Nevidím v tom žádnou velikou změnu, ale chtěli jsme to udělat a jsme rádi, že jsme to udělali. Je to důležitý životní krok," konstatoval Plekanec. "Ani pocitově se nic nezmění, ale lépe se říká manželka a žena než přítelkyně. Hlavně v Montrealu a vůbec v Kanadě je to lepší. Nicméně budeme dělat nadále, co jsme dělali, budeme spolu, jak jsme byli do téhle doby, a jsme rádi, že to tak je," ujistil Plekanec.

Spekulace bulvárních médií o těhotenství partnerky Lucie nevyvrátil. "Budeme za to případně hrozně šťastní a rádi to řekneme, až budeme chtít a bude to aktuální. Doba je taková, že to člověk nemůže naplánovat a není to jednoduché. Budeme strašně šťastní, když budeme mít mimčo, a strašně si to oba přejeme," připustil Plekanec.

Plekancová Vondráčková
Příjmení partnerky nezměnili, jen o něco prodloužili. "Lucka pracovala hrozně tvrdě na svém jménu, které si vydobyla, a aby se dostala na tu úroveň, kde je. Myslím, že by pro ni byla škoda, aby ho neměla. Nechá si proto své jméno a bude Lucie Plekancová Vondráčková," vysvětlil. A že by naopak on přijal jméno partnerky a stal se z něj Vondráček? "Já bych to také zbytečně neměnil, protože na jménu Plekanec jsem sám také musel trošku zapracovat," smál se Plekanec.
Svatební prstýnek se chystá nosit. "Asi zapadnu do té kategorie chlapů, kteří ho nosí. Budu ho nosit, protože jsme rád, že jsme to udělali, a nemám důvod ho sundávat, snad jen do rukavice, když budu hrát hokej. Když budu moct, budu ho nosit," potvrdil Plekanec.

Zda s ním bude manželka Lucie v Montrealu i přes své pracovní vytížení, zatím neřeší. "Bude to tak, jak budeme chtít oba dva a jak bude chtít Lucka. Nebudeme se tím nijak omezovat a bude jen na nás, jak se domluvíme," řekl Plekanec. Na svatební cestu si ale oba čas najdou. "Uděláme si nejspíš nějakou dovolenou, ale zatím ještě nevíme přesně kam, řešíme to. Něco se nám určitě povede udělat," konstatoval Plekanec.

Gratulací z hokejových kruhů se již dočkal, přátelům a kamarádům chce tajnosti ohledně obřadu dodatečně vynahradit. "Kluci mi psali esemesky, ale tím, že jsme to dělali jen pro rodinu, tak s nimi ještě samozřejmě něco podnikneme. Těšíme se na to, že i s nimi posedíme a popovídáme," ujistil Plekanec.

Plakát v Popcornu a posunutí premiéry...

29. srpna 2011 v 10:42 | Péťule
V září vyjde v časopisu Popcorn plakát Lucky! :))
Jinak premiéra klipu Labyrint na stanici Óčko byla posunuta na tento týden...


Premiéra klipu Labyrint

26. srpna 2011 v 9:00 | Péťule
Dneska můžete na Óčku od 20:00 hodin vidět premiéru klipu k novému českému psycho-thrilleru Labyrint, který bude už na 100% co nevidět v kinech!!

Když hvězdy točí

25. srpna 2011 v 13:02 | Péťule
Od 8.září budou na Čt1 dávat pořad Když hvězdy točí (tím názvem si nejsem moc jistá, protože sem ho trochu pozapomněla :D) Učinkovat a uvádět to bude Lucka ještě s dalšíma hercema. Točí se tam nějakým kolotočem a diváci asi něco vyhrávaj, těžko říct :). Vypadalo to ale docela zajímavě. Čas a den ještě upřesním.


Lucie soupeří o fanoušky...

24. srpna 2011 v 10:08 | Péťule
Rok 2009

Chystám energickou bombu

23. srpna 2011 v 11:00 | Péťule
Článek je z roku 2003


Na skvosty se nezapomíná

21. srpna 2011 v 12:58 | Péťule

Slavné matky

19. srpna 2011 v 14:55 | Péťule

Lucka a její šmoulí hokejista

18. srpna 2011 v 10:46 | Péťule
Zdroj: Luckav.cz!
Autor fotek: ALV

V noci na středu se na pražském Hlávkově mostě objevily plastové podobizny pohádkových šmoulů. Za celou akcí je charita, konkrétně Nadační fond Albert. Za podobou každé sochy stojí vždy jedna česká celebrita, která se postarala o její ztvárnění. Sochy zůstaly na Hlávkově mostě přesně jeden den.

Na tvorbě soch se podílela i Lucka, která vytvořila Šmoulu hokejistu. Kromě Lucky se této akce zúčastnili: Dara Rolins, Aleš Valenta, Lenka Filipová, Dominik Hašek či skupina Elán.

Video z Hlávkova mostu: http://video.novinky.cz/video/doporucujeme/?videoId=17039


Musím říct, že na těch fotkách jí to moc sluší! Zvlášť se mi líbí na tý druhý :))


Lucka a Helena

17. srpna 2011 v 12:58 | Péťule
To už je hodně dávno...

Taková normální rodinka na TV Prima

16. srpna 2011 v 13:12 | Péťule
Zdroj: Luckav.cz

Čtyřicet let starý komediální seriál Taková normální rodinka má pokračování. A všichni žijící protagonisté se v něm opět objeví. A to včetně dvojice želviček. "Produkce nás ujistila, že jde opravdu o ty Poldinky, které se objevily v původním seriálu. Chceme tomu věřit, protože želvy jsou proslulé dlouhověkostí," svěřil generální ředitel TV Prima Marek Singer.

Z původního osazenstva se v seriálu nazvaném Rodinka, který poběží na obrazovkách od září, objeví Jana Štěpánková, Daniela Kolářová a Jaromír Hanzlík. Mezi nováčky se objeví také Lucie Vondráčková, která tak vzala poslední seriálovou roli před seznámením s hokejistou Tomášem Plekancem.

Seriál má šest dílů. Spolupracovala na něm původní autorka scénáře Fan Vavřincová, natočil ho renomovaný režisér Dušan Klein a Prima ho koupila od filmové společnosti, která se prý při prodeji rozhodovala podle kritéria, kdo víc zaplatí.

Mladá generace v podání Lucie Vondráčkové a Josefa Poláška.
Kompletní herecké obsazení seriálu Rodinka.


Točila 3 dny a 3 noci

13. srpna 2011 v 12:19 | Péťule

Nové Cd v řijnu nebude! A čeká Lucka opravdu holčičku?

10. srpna 2011 v 11:21 | Péťule
Zdroj: Luckav.cz

V minulých dnech se objevila informace, že Lucka v říjnu vydá nové album. "Teď vzniká singl a klip jako předvoj Lucčina nového alba, které vyjde v říjnu," mylně informoval Blesk své čtenáře ve článku o natáčení videoklipu Lucky a Michala Davida k písni Byla to láska. Sama Lucka nám potvrdila, že na říjen novou desku nechystá. Můžeme se ale těšit na premiéru filmu Labyrint, ve kterém Lucka ztvárnila hlavní roli. V kinech se Labyrint objeví od 6.10.2011!

ČEKÁ LUCKA OPRAVDU HOLČIČKU?
A v dnešním Blesku se zase můžete dočíst, že Lucka s Tomášem čekají holčičku. Lucka ale vzkazuje: "ani my sami nevíme, jestli to bude kluk nebo holka. Tak je moc zvláštní, že to ví Blesk :))"


Odlet do Kanady...

10. srpna 2011 v 8:00 | Péťule
Tak dneska Lucka odlétá do Kanadady...
Ani nevim, co mám dělat...mám jí ráda tolik let a zvykla sem si na to, že jí vídám v televizi a teď to najednou všechno skončí! Nebo ne? Vím, že o sobě bude dávat vědět a snad se sem taky někdy přiletí ukázat ale už to nebude ono, protože převážnou dobu bude se svojí "novou" rodinou daleko za mořem....

Brala jsem to, že jí vídám v televizi a někdy i v divadle na živo jako naprostou samozřejmost a nikdy jsem si neuvědomila, že to všechno může taky skončit. A najednou je to tady! Konec starých časů a začátek nových...

Brala jsem jí jako součást svýho života...(zní to asi trochu přehnaně) ale je to tak a s tím nic neudělám. Její písničky a všechny projekty a věci, který dělala mě nabíjeli energií. Když jsem byla šťastná, když jsem chtěla umřít v jejich písničkách jsem vždycky našla to, co jsem hledala - radost, lásku, pochopení, odvahu a sílu....tolikrát mi pomohla a ani o tom neví...
A to nemluvím o tom, když jsem jí viděla...ten úsměv a celá její osobnost vyzařovala takovou energií až jsem z toho zářila jako vánoční stromeček...

Lucka je neuvěřitelná osobnost se srdcem na dlani a plná energie a optimismu... Obdivuju na ní, že i když jí vždycky nebylo do smíchu, přesto ho stále měla na tváři a šiřila kolem sebe radost. Její pracovitost, pokora a šlechetnost jsou vlastnosti, které se tak často v dnešním světě nenajdou. Moc si jí vážím pro to, co dokázala a pro to, jaká je. Mám jí moc ráda...a doufám, že jí všichni fanoušci budou i přes takovou dálku jaká nás bude oddělovat přinášet radost a podporu...

Teď je nejdůležitější, aby Lucka byla šťastná a aby vše dopadlo dobře. Aby malé bylo zdravé a aby zkrátka všechno klaplo.... Ať cesta dopadne dobře a ať si Lucka užije klid a rodinnou pohodu...za tu dlouholetou dřinu si to opravdu zaslouží. Tak se nám Lucí opatruj a hodně štěstí...ze srdce ti ho přeju Peťula...

Nová písnička!!

9. srpna 2011 v 19:15 | Péťule
Zdroj: Luckav.cz

Při návštěvě rádia Kiss Proton Lucka přinesla svoji novou písničku! Pořad Music Story pod dohledem Vládi Jaroše si nenechte ujít. Podle upoutávky, kterou vyvěsil na Youtube, se můžeme těšit na živý zpěv, vyhlášení ankety posluchačů, k jaké další písničce má Lucka natočit videoklip a taky bude možné si s Luckou psát přes Facebook rádia Kiss Proton.

Pořad Music Story s Luckou začíná ve 20:00 v úterý 9. srpna, co je prý podle moderátora den před Lucčiným odletem do Kanady.

www.kissproton.cz


Dítě? Strašně se těším!

6. srpna 2011 v 12:12 | Péťule