Lucka s Tomášem čeká miminko

18. července 2011 v 21:39 | Péťule
Tak teď je to zaručeně pravdivá zpráva :-)
Zdroj: Luckav.cz

Kdo se nedostal na páteční koncert skupiny Vokobere, kde jako hlavní host živě vystoupila i Lucka, tak přišel o velmi povedený koncert v romantickém duchu v krásných prostorách domu Atis a barokního zámku Štiřín. Lucka, která vystupuje převážně jen s tanečními písničkami, a trio Vokobere spolu na pódiu vytvořili tak sladěný komplet až to bylo překvapující.

Hudebníci Jirka Vondráček, Petr Kocman a Tomáš Berka excelentně nahradili tak známým písničkám jako např. Strach a JMMR živými nástroji hudební podklad, že snad nikomu nechyběl originál hudby z CD. Velice příjemně překvapila živým zpěvem i Lucka, které uvolněný, romantický, folkový styl seděl a vypadalo to, že se i Lucka cítila opravdu ve svém.

Příjemně pohodovou kulturní atmosféru v sálu Lucka ještě navíc doplnila o milou rodinnou zprávu, že spolu s Tomášem Plekancem čekají miminko. "Teď si sundám bundu, ale nekoukejte na mě.. podle bulváru bych měla být tak v 9. měsíci, ale termín bude v lednu," s úsměvem dala Lucka poprvé veřejně vědět, jak se věci opravdu mají. V záznamu z koncertu si tuto zprávu můžete také poslechnout.

Kéž by takových koncertů bylo ještě několik.

HOP HEJ
(LUCKA SE PŘIZNÁVÁ K TĚHOTENSTVÍ)

STRACH


No a je to venku :). Mám z toho radost, Lucka už má teda pořádný bříško a je na ní vidět, že je šťastná. To je hlavní. Teď nezbývá nic jinýho než jí pogratulovat k těhotenství a popřát jí hodně zdraví :-) Sem zvědavá co to bude :D Hlavně ale ať je to zdravý a šikovný jak taťka s mamkou :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama