Co vás čeká a nemine na koncertě?

14. července 2011 v 11:23 | Péťule
Zdroj: Luckav.cz

NENECHTE SI UJÍT...V pátek, 15.7. 19:30 hod. na zámku Štiřín, se uskuteční jedinečný koncert tria VOKOBERE, jak si ve zkratce říkají Jiří Vondráček, Petr Kocman a Tomáš Berka.

Toto trio, které představuje písničky v provedení s akustickými kytarami a lahodnými trojhlasy, přizvalo jako hosta Lucii Vondráčkovou.

V tomto seskupení to bude již druhý a letos i poslední letní koncert, který mohou příznivci unplugget koncertů shlédnout.

A co Lucka říká na tento jemný kytarový koncert? "Moje desky jsou vždycky napůl taneční a napůl folkové, takže jim tahle kytarová forma hodně sedí. A během tanečního programu si je zazpívat nemůžu. Tam mají místo jiné písničkové vichřice :-)," prozradila v rozhovoru pro magazín www.eportyr.cz

písnička JMMR (Jestli máš mě rád), Lucie Vondráčková a Tomáš Berka


V zámeckých prostorách Štiřína zazní tedy nejen písničky Petra Kocmana a Jiřího Vondráčka, ale také Beatles, Donovana, Denvera a samozřejmě songy z několika alb Lucie, které v této akustické podobě jistě mnohé překvapí.

Podle informací nebude chybět Kdo tě má rád, Strach, Já to nejsem, JMMR, Santa Fé, Hop Hej a další..

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK
Cena vstupenek: 300,- nebo 400,- Kč
hotel.zamek@stirin.cz
tel: +420 255 736 111
www.stirin.cz


UBYTOVÁNÍ V NÁDHERNÝCH ZÁMECKÝCH POKOJÍCH
Pro účastníky večera je připravena jedinečná nabídka za ubytování v nádherných zámeckých pokojích za výjimečnou cenu 1.500,- Kč za dvoulůžkový pokoj. Pro více informací se ptejte při rezervaci vstupenek. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama