Červenec 2011

Dneska zase Mr. Johnson

31. července 2011 v 9:49 | Péťule
Na nova cinema dávají ve 21:55 film Mr. Johnson, kde Lucí hraje prostitutku Apolonii :D Její angličtina je hodně dobrá, tak se koukněte :D


Může se stát

29. července 2011 v 11:46 | Péťule
Text tý písničky je neuvěřitelnej....strašně silnej, dojemnej, pravdivej...bna člověka prostě zapůsobí, zvlášť v téhle situaci...už to nezvládla ani Lůca...o to to bylo dojemnější
Je prostě skvělá...!!!!!!


tady je "normální"

Modré z neba a rozhovor s Luckou

28. července 2011 v 13:40 | Péťule

Cena Františka Filipovského

28. července 2011 v 13:29 | Péťule
Lucka je v nominaci na cenu Františka Filipovského!

Šanci získat Cenu Františka Filipovského za nejlepší ženský výkon v dabingu mají Tereza Bebarová, Hana Talpová a Lucka Vondráčková (za roli Teeny Brandonové ve snímku Kluci nepláčou). Ceny budou slavnostně předány v sobotu 17. září v přeloučské Občanské záložně, kde se uskuteční již sedmnácký ročník udílení cen za nejlepší tvůrčí a herecké výkony v dabingu..Zdroj: Luckav.cz

Televizní noviny a svatba

27. července 2011 v 9:37 | Péťule

V,I,P, Zprávy SVATBA

26. července 2011 v 10:35 | Péťule

Vyvolení

25. července 2011 v 12:24 | Péťule
Lucka v roce 3007 vystoupila v reality show Vyvolení 2 s písničkou Vítr :)


Duet s Filipem Blažkem

24. července 2011 v 18:11 | Péťule

Kde teď Lucka bude...

21. července 2011 v 12:20 | Péťule
22.7. od 20:00 hodin dávají na Markíze seriál Taková normální rodinka.
28.7. od 20:00 hodin dávají na Nově seriál Hospoda (díl, ve kterym je i Lůca).


Co teď asi bude...?

20. července 2011 v 17:44 | Péťule
No tak Lucka se už veřejně přiznala k těhotenství, termín je v lednu, takže by teď měla být ve 3.měsící. Zajímalo by mě co teď bude...počítám, že teď si bude užívat manžela a těhotenství a slehne se po ní zem. Nebo taky ne, fakt nevím. Možná bude pracovat na CD ale na nějaký koncertování to moc nevidím, ale to sou jenom moje kecy, třeba to bude úplně jiný. Každopádně je jedna paní viděla s Tomem v Praze a vypadala hodně šťastně a spokojeně a to je hlavní, takže ať už bude teď něco dělat nebo na něčem pracovat nebo si bude jen tak užívat jako budoucí mamina tak je to jedno, protože v jakymkoli případě bude šťastná a to je hlavní...!! :-)

Docela by mě zajímalo co to bude až to bude :D Holka...kluk...dvojčata :D No hlavně ať je to zdravý a podobný mamině a taťkovi :D

Co myslíte vy? Co to bude až to bude? :D


Lucka s Tomášem čeká miminko

18. července 2011 v 21:39 | Péťule
Tak teď je to zaručeně pravdivá zpráva :-)
Zdroj: Luckav.cz

Kdo se nedostal na páteční koncert skupiny Vokobere, kde jako hlavní host živě vystoupila i Lucka, tak přišel o velmi povedený koncert v romantickém duchu v krásných prostorách domu Atis a barokního zámku Štiřín. Lucka, která vystupuje převážně jen s tanečními písničkami, a trio Vokobere spolu na pódiu vytvořili tak sladěný komplet až to bylo překvapující.

Hudebníci Jirka Vondráček, Petr Kocman a Tomáš Berka excelentně nahradili tak známým písničkám jako např. Strach a JMMR živými nástroji hudební podklad, že snad nikomu nechyběl originál hudby z CD. Velice příjemně překvapila živým zpěvem i Lucka, které uvolněný, romantický, folkový styl seděl a vypadalo to, že se i Lucka cítila opravdu ve svém.

Příjemně pohodovou kulturní atmosféru v sálu Lucka ještě navíc doplnila o milou rodinnou zprávu, že spolu s Tomášem Plekancem čekají miminko. "Teď si sundám bundu, ale nekoukejte na mě.. podle bulváru bych měla být tak v 9. měsíci, ale termín bude v lednu," s úsměvem dala Lucka poprvé veřejně vědět, jak se věci opravdu mají. V záznamu z koncertu si tuto zprávu můžete také poslechnout.

Kéž by takových koncertů bylo ještě několik.

HOP HEJ
(LUCKA SE PŘIZNÁVÁ K TĚHOTENSTVÍ)

STRACH


No a je to venku :). Mám z toho radost, Lucka už má teda pořádný bříško a je na ní vidět, že je šťastná. To je hlavní. Teď nezbývá nic jinýho než jí pogratulovat k těhotenství a popřát jí hodně zdraví :-) Sem zvědavá co to bude :D Hlavně ale ať je to zdravý a šikovný jak taťka s mamkou :-)

O nápadníky nemá nouzi

17. července 2011 v 10:57 | Péťule
Článek je zase z roku 2010

Návrat Lucky Vondráčkové

16. července 2011 v 11:43 | Péťule
Článek je z roku 2010 :)


Co vás čeká a nemine na koncertě?

14. července 2011 v 11:23 | Péťule
Zdroj: Luckav.cz

NENECHTE SI UJÍT...V pátek, 15.7. 19:30 hod. na zámku Štiřín, se uskuteční jedinečný koncert tria VOKOBERE, jak si ve zkratce říkají Jiří Vondráček, Petr Kocman a Tomáš Berka.

Toto trio, které představuje písničky v provedení s akustickými kytarami a lahodnými trojhlasy, přizvalo jako hosta Lucii Vondráčkovou.

V tomto seskupení to bude již druhý a letos i poslední letní koncert, který mohou příznivci unplugget koncertů shlédnout.

A co Lucka říká na tento jemný kytarový koncert? "Moje desky jsou vždycky napůl taneční a napůl folkové, takže jim tahle kytarová forma hodně sedí. A během tanečního programu si je zazpívat nemůžu. Tam mají místo jiné písničkové vichřice :-)," prozradila v rozhovoru pro magazín www.eportyr.cz

písnička JMMR (Jestli máš mě rád), Lucie Vondráčková a Tomáš Berka


V zámeckých prostorách Štiřína zazní tedy nejen písničky Petra Kocmana a Jiřího Vondráčka, ale také Beatles, Donovana, Denvera a samozřejmě songy z několika alb Lucie, které v této akustické podobě jistě mnohé překvapí.

Podle informací nebude chybět Kdo tě má rád, Strach, Já to nejsem, JMMR, Santa Fé, Hop Hej a další..

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK
Cena vstupenek: 300,- nebo 400,- Kč
hotel.zamek@stirin.cz
tel: +420 255 736 111
www.stirin.cz


UBYTOVÁNÍ V NÁDHERNÝCH ZÁMECKÝCH POKOJÍCH
Pro účastníky večera je připravena jedinečná nabídka za ubytování v nádherných zámeckých pokojích za výjimečnou cenu 1.500,- Kč za dvoulůžkový pokoj. Pro více informací se ptejte při rezervaci vstupenek.
Jestli máš mě rád (video)

13. července 2011 v 14:00 | Péťule
Video písničky JMMR najdete tady...


Je to duet, kterej Lucka zpívá s Tomášem Berkou.


JMMR v rádiích....

13. července 2011 v 13:48 | Péťule
Rádio Impuls nasadilo 11. července do éteru písničku od Lucky - JMMR (Jestli máš mě rád).

Lucie Vondráčková: Othello, Lucie Vondráčková (Desdemona), Martin Zahálka (Othello ...
U posluchačů rádia Impuls vede hlavně Láska umí víc, Strach a Vítr. Kromě těchto písniček ve vysílání můžete slyšet ještě Úplně down, Tenkej led a z posledního alba Dárek i Kočičí a nyní přibude další baladická, zamilovaná písnička z CD Dárek - JMMR (Jestli Máš Mě Rád)

Písničku si můžete nechat zahrát i na přání
zasláním SMS na telefonní číslo: 774 999 888

PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ KAŽDÝ VEČER CCA OD 20hod
Zdroj: Luckav.cz

Best of Lucie Vondráčková (Óčko)

12. července 2011 v 8:37 | Péťule
Tak jsem včera skoukla Best of Lucky na Óčku. Byl to top 10 tak se na všechny klipy nedostalo ale i tak to bylo povedený....

1. Láska umí víc
2. Vítr
3. Strach
4. Boty proti lásce
5. Úplně down
6. Fénix
7. Absolutní absurdistán
8. Markytánka
9. Tenkej led
10. Kočičí

Bulvární sračka....!!

9. července 2011 v 12:22 | Péťule
Tenhle článek mě pobavil a zároveň nasral :D Je sice staršího data ale to ho moc neomlouvá...Jak všichni víme Lucka se už vdala, svatba se odehrála rychle a nenápadně, takže superspy (časopis, který tento článek uveřejnil) má asi hodně nepřesný zdroj (jedna paní povídala...drby, drby...že se Lucka nikdy nevdá). Zaráží mě to, že z Lucky tam dělají blbou krávu, která neví co obnáší zasnoubení...je snad jejich věc jak dlouho by byli zasnoubení, znám páry, co jsou zasnoubení 9 let a je to v pohodě, tak proč se do toho pořád někdo míchá, když o tom ví kulový. Dále mě pobavilo, že Tomáš Verner je gay....superspy s ním zřejmě bydlí a ví s kým Tomáš tráví večery a koho si vodí domů. No a třešničkou na dortu bylo že fanweb L.V. je fanatický až sektářský :D Tak a je to profláklý...FanWeb L.V. je sekta a sjíždíme se extází, pícháme si háčko a jsme děsně free, pořádáme tajný rituály a všechny nenávidíme (teď se nenavážim do sekt) ale takhle to na mě zapůsobilo. To že Lucku podporujeme jako fanoušci, posíláme jí hlasy a ona tak má stříbrný slavíky...to je snad dobře ne? Co je teda podle superspy práce fanoušků? Když ne to co dělá FanWeb L.V. Sem hrdá na tenhle fanclub, protože ho vedou bezva lidi, který jsou spolehliví a dělají svou práci dobře. Děkuju Vám. A superspy je obyčejná sračka, která ví úplný ale úplný hovno ale pořád se do všeho sere. Články píšou lidi bez kousku srdce, arogantní krysy...
Sorry, že sem tak sprostá ale tohle fakt ne...

Hodná dcera zapejkala hodiny klavíru.... :D

8. července 2011 v 10:43 | Péťule

No, ruku na srdce, kdo z nás občas něco ve škole nezapek :D Těžký úděl nás studentů :D Celkem mě překvapilo, že se odstěhovala v 17 někde jsem četla, že to bylo v 18...no to je jedno, vyjde to nastejno :D Když to ale tak čtu, přijde mi, že už doma přesluhuju, i když mi teprve táhne na 18 :D Takže se ještě budu asi válet doma

Koncert

7. července 2011 v 18:59 | Péťule


V pátek, 15.7. od 19:30 hod na zámku Štiřín, vystoupí živě Lucka Vondráčková s triem VOKOBERE. Půjde o písničky v provedení s akustickými kytarami, kde zazní mimo jiné i hity jako Kdo tě má rád, Strach, Já to nejsem, JMMR, Santa Fé, Hop Hej a další..
Další informace jako např. o vstupenkách najdeš zde na www.luckav.cz

A tento pátek můžeš opět podpořit Lucku v hitparádě T-Music Chart

popis


KDE MŮŽEŠ VIDĚT LUCKU
8.7. ČT1 15:00 Nepovedený kouzelník (repríza)
8.7. TV Óčko 19:00 T-music
11.7. 12:00 TV Óčko - Best of... Lucie Vondráčková
15.7. 19:30 Zámek Štiřín
16.7. 12:00 TV Óčko - Best of... Lucie Vondráčková (repríza)
28.7. 20:00 TV Nova - Hospoda (11. a 12. díl)

Zdroj: FANWEB TEAM Z FANKLUBU LUCKY VONDRÁČKOVÉ
LUCKAV.CZ