Svatební cesta

11. června 2011 v 12:37 | Péťule
Loni v listopadu prosákla novina, že spolu hokejista Tomáš Plekanec (28) a zpěvačka Lucie Vondráčková (31) už dobrý půlrok chodí. V dubnu zase prasklo, že jsou zasnoubeni. Útočník Montrealu Canadiens svoji lásku požádal o ruku. A o víkendu už Lucka ohlásila vdavky. Berou to hopem, dokonce padají slova o miminku!
Hokejový nároďák vybojoval na světovém šampionátu v Bratislavě bronzové medaile, hráči stihli večeři, krátkou oslavu a rozprchli se domů. A Lucie s Tomášem se mohli vrhnout na přípravy veselky. "Ano, už máme termín a místo," řekla jen stručně pro iDnes.
Přestože se zasnoubili hned zkraje roku a slíbili si, že se vezmou do roka a do dne, svatba už musí proběhnout v létě. Že by bylo na cestě mimčo? Hmm, prý ne, Tomáš jen musí stihnout start NHL. A kemp Montrealu před zahájením soutěže začíná už v září.
"Dítě? Tak to je spíš otázka pro nějakého věštce," usmívala se Lucka tajemně. Ale šaty už má prý vybrané, to ví jistě...
Oba milenci už spolu bydlí v Montrealu. Lucie si v Kanadě dokonce našla nahrávací studio, takže se dál věnuje muzice a kariéru nepřerušila. Za Tomášem jezdila i v minulých dnech do Bratislavy a podporovala ho při zápasech.
"Pleky je zamilovaný, tak aby se mu nestýskalo, pouštěli jsme mu v kabině písničky Lucky," hecoval jeden ze spoluhráčů. Nikdo prý ale netušil, že se chystá svatba.
Oba ostatně místo tají. "Nejsem moc na velké divadlo okolo," bránila se. A Tomáš bývá ještě tajemnější. Je zamilovaný, po bronzové medaili si na krk pověsí svoji zlatou holku...


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama