Lucka se vdala!!!!!!!!

17. června 2011 v 16:16 | Péťule
Zdroj: Blesk.cz
Blesk.cz jako jediný získal exkluzivní foto ze svatby Lucie Vondráčková (31) a hokejisty Tomáše Plekance (28). Zamilovaná dvojice se před třemi měsíci v kanadském Montrealu zasnoubila a dnes v 10 hodin dopoledne na trojské vinici si řekla ANO. Nyní probíhá v pražské italské restauraci svatební hostina.
Obřad proběhl dvě hodiny před dvanáctou hodinou ve vinici nad trojským zámečkem. Lucie svatbu dlouho tajila, dokonce se spekulovalo, že se snoubenci vezmou v zahraničí. Ale nakonec se rozhodli pro Prahu.
Na veselce byl přítomna nejbližší rodina Lucie a Tomáše. Chyběla zpěvačky teta Helena Vondráčková. S tou se Lucie už několik let kvůli rodinným sporům nestýká. O svatbě nevěděl ani Lucčin manažer Dan Dobiáš. "Jsem v šoku, vůbec jsem o ničem nevěděl," řekl Blesk.cz Dobiáš, který zpívá v kapela ABBA revival.
Svatební hostina právě teď probíhá v pražské italské restauraci Mirellie. Hosty hlídá ochranka, ale překvapivě není celá restaurace uzavřena. Novomanželé a svatebčani jedí v jedné části, v ostatních jsou běžní návštěvníci.
Lucie se vdávala ve volných šatech, střížených pod ňadry. Je možné, že se snažila zakrýt rostoucí těhotenské bříško. Zatím ani jeden z nich nepotvrdil, zda je Lucka těhotná.
Lucie se s Plekancem seznámila loni v červnu na akci Jágr teamu. V dubnu prasklo, že jsou zasnoubeni. Útočník Montrealu Canadiens svoji lásku požádal o ruku. A o za pár dní už Lucka ohlásila vdavky.
Oba milenci už spolu bydlí v Montrealu. Lucie si v Kanadě dokonce našla nahrávací studio, takže se dál věnuje muzice a kariéru nepřerušila. Plekanec v létě uzavřel nový šestiletý kontrakt s celkovým příjmem 30 milionů dolarů, což je 540 milionů korun českých.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama