Červen 2011

Nikdo mi nic neodpustí

30. června 2011 v 10:26 | Péťule
Článek je z roku 1996

Proč jsem tajila svatbu?

28. června 2011 v 11:42 | Péťule
Zdroj: Blesk Tv Magazín

Jak se krášlí Lucka Plekancová Vondráčková?

27. června 2011 v 12:05 | Péťule
Stálo to hodně přemlouvání, než odtajnila svoje tipy. Z dotazníku pochopíte proč. Lucka je mezi V.I.P. kráskami jediná svého druhu - v dobrém slova smyslu.
Lucie Vondráčková
Krásná žena je podle mě: Ta, které se smějou oči.
Nikdy bych nechtěla skončit jako: Kočička v útulku. Neznám smutnější stvoření.
Když chci opravdu zazářit mám na to fígl: Začnu tancovat, a zapomenu, že chci zářit.
Největší radost mi udělala lichotka: Ten štrúdl je, Lucko, vynikající! (byl spálenej)
Když mě módní policie rozcupuje, znamená to pro mě: Vůbec nic. :-)
Kdybych si musela na těle a obličeji něco pochválit, bylo by to: To, že jsem si zvykla na svůj legrační nos.
Vím, že to mému tělu neprospívá, ale hřeším: Sem tam si udělám topinky a ty prý zrovna moc zdravé nejsou. Ale je mi to jedno. :-)
Na svém zevnějšku bych změnila: Aspoň jeden den bych si chtěla zkusit, jaké to je, mít na rukách svaly jako Madonna.
Sama sobě jsem se nelíbila: Naopak. Nevím, že bych se sama sobě někdy kór moc líbila.
Denně strávím zušlechťováním sebe samé asi: Určitě míň času než čtením a tancováním.
Doma nosím nejradši: Džíny a triko.
Nejlíp se mi usíná: V pánské košili.
Z profesionálních zkrášlovacích procedur jsem podstoupila/ podstupuji: Thajská masáž jako odměna za práci je velká lahůdka. Přála bych si nějakou roční, nebo ještě líp, celoživotní pernamentku.
Já a diety: Diety jsou dobrý akorát k tomu, aby se z vás stalo jojo. Cesta do pekla.
Ke kadeřníkovi chodím: Jen proto, že je moje kamarádka Lenka Šourková superšikovná a salon má hned za rohem. Jinak jsem spíš typ zaplavat si, otřepat se a jít.
Za jednu návštěvu kadeřníka jsem zaplatila nejvíc: Lenka je na mě hodná. Šetří mě, protože ví, že bych jinak radši chodila do knihkupectví. :-)
Právě používám parfém: Couture od Kylie Minogue. Objeven náhodou. Takové mám nejradši.
Pěstící kosmetika se mi osvědčila: Modrá indulona (k dostání naprosto kdekoli), okurka salátová (ovoce - zelenina), a když je nejhůř, tak spánek i za chůze.
Nedám dopustit na dekorativní kosmetiku: Nic takového nevedu.
Když si chci udělat radost, zavítám do butiku: Mám ráda obchůdek Cool v Praze na Vinohradský.
Nejdražší kousek mého šatníku: Nejdražší mému srdci je košile z klipu Láska umí víc. Je zapatlaná od barev a nikdy ji nikomu nedám.
Nejdražší botičky: Ty, v kterých ani po deseti kilometrech chůze nebolí nohy. :-)
Za měsíc vydám za krásu: Míň než za ovoce a zeleninu.
S kamarádkami co se vzhledu týče, nejvíc řešíme: Pěkné kluky.
Zaručený recept proti stárnutí: Hodně se smát... :-))

Soukromé fotky od Lucky

25. června 2011 v 14:31 | Péťule
Zdroj: LUCKAV.CZ
Foto: JIŘÍ VOJZOLA

Ahoj!

Všem vám moc děkuju (a Tomáš taky :-)) za spoustu krásných přání a pozdravů. Svatba byla opravdu pidi. Přesně tak, jak jsme si oba přáli. Novináři si stihli nasadit foťáky až po obřadu a než se nasoukali na různé stromy v botanické zahradě v Troji, tak jsme byli fuč:-) Všechno vyšlo přesně tak, jak jsme doufali:-)
Posílám vám pár fotek jen pro vás a ještě vám chci dát pár drobných detailových upřesnění. Protože v každých novinách to díky zmatku v neinformovanosti vychází jinak a vy máte dostat zprávy opravdu zaručené a ne jiné.

Takže:

Hostů nebylo 100, ale 25:-)
Nebrali jsme se na Trojském zámku, (i když je moc krásný, ale na mě mooooc veliký:-)) ale v krásné barokní kapličce sv.Kláry nad neuvěřitelnou vinicí.
Začali jsme přesně v 11h a svědek to stihl na minutu přesně:-)
Kytice nebyla z kopretin, ale z heřmánku:-)

Na Zlaté hokejce sice dost pršelo, ale to Varům vůbec nevadí. Až tam někdy pojedete na výlet, vezměte si sebou nějaký hrneček a ochutnejte ten blahodárný pramen:-) Jsem moc zvědavá, jestli vám bude chutnat:-) Jsem celkem zdravě žijící člověk, ale tahle chuť je na mě asi zdravá až moc:-))
Taky jsem moc ráda, že se vám líbily moje jednoduchý šaty. Tenhle střih nosím nejradši už od maturitního plesu:-)
Počasí jim vyšlo vstříc a sem tam zafoukal i vítr, tak si vyloženě lebedily:-)

Pokud někdy budete mít čas a chuť, tak se zajděte do sv.Kláry podívat. Je to tam jako v pohádce:-)

Ještě jednou moc díky za přání a vzkazy. Udělali jste nám velkou radost:-)

Jo a málem bych zapomněla. Jmenuju se teď Lucie Plekancová Vondráčková:-)

Pro vás ale samozřejmě Lucka:-)

















Co jste dělali, když Vám bylo 15?

24. června 2011 v 14:19 | Péťule

Vdavky kvůli těhotenství?

23. června 2011 v 10:16 | Péťule

Když se sna vymknou kontrole

22. června 2011 v 13:13 | Péťule

Lucka je těhotná

20. června 2011 v 11:08 | Péťule

Děda jí daroval dům

18. června 2011 v 12:47 | Péťule

Svatební noc v Karlových Varech

18. června 2011 v 10:47 | Péťule
Zdroj: Super.cz
Lucie Vondráčková se při polibku s Tomášem Plekancem.
Novomanželé Lucie Vondráčková (31) a Tomáš Plekanec (28) se na páteční svatební hostině dlouho neohřáli. Neproběhl ani svatební mejdan, který se den předtím dopřáli Alena Šeredová a Gigi Buffon. Už ve čtyři dpoledne byl pár převlečen do sportovního a jel na návštěvvu k Plekancovu kamarádovi, hokejistovi Františkovi Kaberlemu. Pak nasedli do vozu a odjeli z Prahy.
Podle informací deníku Blesk ovšem nikoli na romantické líbánky. Plekancovi vystoupili v po sedmé večer u karlovarského hotelu Pupp. Tam stojí luxusní apartmá včetně tři sta padesáti korun za parkovné zhruba osm tisíc korun na noc. Tím, že zvolili pro svatební noc právě tohle místo, spojili příjemné s užitečným.
Již dnes večer totiž splní Lucie Vondráčková svoji první povinnost jako hokejová manželka. Svého muže bude doprovázet na slavnostní večer, kde se předávjí ceny Zlatá hokejka. Ten se tradičně odehrává právě v Kralových varech.

Novomanželský polibek

17. června 2011 v 16:27 | Péťule
Na video koukněte tady:

Novomanželé Plekancovi.

Zpěvačka Lucie Vondráčková (31) má dnes svůj velký den! V deset hodin dopoledne si ve vinici trojského zámku řekla ano se svou láskou, hokejistou Tomášem Plekancem (28). V těchto chvílích je tedy "slečna Marmeláda" již vdanou paní. Lucie se snažila datum svatby před všemi utajit, ale to se jí nepovedlo. Máme exkluzivní záběry z její svatby!

V restauraci Svatá Klára v Troji se již od brzkého rána houfovali Plekancovi příbuzní. Na místě podle našich reportérů chyběla jen teta Lucie Helena Vondráčková, s kterou nevěsta není kvůli rodinným sporům v kontaktu.
Lucie měla na svatbě jednoduché bílé šaty bez závoje, ženich si pak oblékl šedivý oblek s kravatou. Zpěvačku k oltáři odvedl její otec. "Chci jen malou svatbu, o které skoro nikdo nebude vědět," prohlásila Lucie před několika dny. To už tušila, jak přesně bude její svatba v Troji vypadat.
Novomanželé spolu s nejbližšími přáteli nyní pořádají hostinu v restauraci Mirellie v Praze na Vinohradech. Hosté podniku viděli Tomáše Plekance několikrát vyjít před restauraci a telefonicky přijímat gratulace ke sňatku.
Majitelé restaurace patří mezi hokejistovy známé, proto si kladenský odchovanec vybral právě tento podnik. V něm si svatebčané pronajali celé spodní patro, odkud jednotlivě vycházejí ven telefonovat.
"Ano, probíhá tady svatební hostina, ale je to uzavřená společnost. Dovnitř vás určitě nepustíme. Žádné další informace vám k tomu neřekneme," sdělil reportérce Super.cz jeden z číšníků. Před restaurací se už vytvořil dav fotografů a novinářů, kteří nyní čekají, jestli se neobjeví venku někdo z novomanželů.

Lucka se vdala!!!!!!!!

17. června 2011 v 16:16 | Péťule
Zdroj: Blesk.cz
Blesk.cz jako jediný získal exkluzivní foto ze svatby Lucie Vondráčková (31) a hokejisty Tomáše Plekance (28). Zamilovaná dvojice se před třemi měsíci v kanadském Montrealu zasnoubila a dnes v 10 hodin dopoledne na trojské vinici si řekla ANO. Nyní probíhá v pražské italské restauraci svatební hostina.
Obřad proběhl dvě hodiny před dvanáctou hodinou ve vinici nad trojským zámečkem. Lucie svatbu dlouho tajila, dokonce se spekulovalo, že se snoubenci vezmou v zahraničí. Ale nakonec se rozhodli pro Prahu.
Na veselce byl přítomna nejbližší rodina Lucie a Tomáše. Chyběla zpěvačky teta Helena Vondráčková. S tou se Lucie už několik let kvůli rodinným sporům nestýká. O svatbě nevěděl ani Lucčin manažer Dan Dobiáš. "Jsem v šoku, vůbec jsem o ničem nevěděl," řekl Blesk.cz Dobiáš, který zpívá v kapela ABBA revival.
Svatební hostina právě teď probíhá v pražské italské restauraci Mirellie. Hosty hlídá ochranka, ale překvapivě není celá restaurace uzavřena. Novomanželé a svatebčani jedí v jedné části, v ostatních jsou běžní návštěvníci.
Lucie se vdávala ve volných šatech, střížených pod ňadry. Je možné, že se snažila zakrýt rostoucí těhotenské bříško. Zatím ani jeden z nich nepotvrdil, zda je Lucka těhotná.
Lucie se s Plekancem seznámila loni v červnu na akci Jágr teamu. V dubnu prasklo, že jsou zasnoubeni. Útočník Montrealu Canadiens svoji lásku požádal o ruku. A o za pár dní už Lucka ohlásila vdavky.
Oba milenci už spolu bydlí v Montrealu. Lucie si v Kanadě dokonce našla nahrávací studio, takže se dál věnuje muzice a kariéru nepřerušila. Plekanec v létě uzavřel nový šestiletý kontrakt s celkovým příjmem 30 milionů dolarů, což je 540 milionů korun českých.

Miminko moc chtějí...

17. června 2011 v 13:42 | Péťule

Zamilovaní.....

16. června 2011 v 10:17 | Péťule
Páteční prohra našich hokejistů v semifi nálové bitvě se Švédskem rozesmutnila celé Česko a do té doby vysmátí reprezentanti klopili hlavy. Každý z nich se musel se zklamáním vypořádat po svém.

Ragbisti a Lucka

14. června 2011 v 11:53 | Péťule


Lucka se na benzině potkala s ragbisty, kteří hráli v jejím klipu k písničce Fénix.

Impulsovi

13. června 2011 v 17:38 | Péťule
Video, ve kterém Lucka prozradila pravdu o svatbě, těhotenství a o tom, co právě teď dělá najdete tady:






Svatební cesta

11. června 2011 v 12:37 | Péťule
Loni v listopadu prosákla novina, že spolu hokejista Tomáš Plekanec (28) a zpěvačka Lucie Vondráčková (31) už dobrý půlrok chodí. V dubnu zase prasklo, že jsou zasnoubeni. Útočník Montrealu Canadiens svoji lásku požádal o ruku. A o víkendu už Lucka ohlásila vdavky. Berou to hopem, dokonce padají slova o miminku!
Hokejový nároďák vybojoval na světovém šampionátu v Bratislavě bronzové medaile, hráči stihli večeři, krátkou oslavu a rozprchli se domů. A Lucie s Tomášem se mohli vrhnout na přípravy veselky. "Ano, už máme termín a místo," řekla jen stručně pro iDnes.
Přestože se zasnoubili hned zkraje roku a slíbili si, že se vezmou do roka a do dne, svatba už musí proběhnout v létě. Že by bylo na cestě mimčo? Hmm, prý ne, Tomáš jen musí stihnout start NHL. A kemp Montrealu před zahájením soutěže začíná už v září.
"Dítě? Tak to je spíš otázka pro nějakého věštce," usmívala se Lucka tajemně. Ale šaty už má prý vybrané, to ví jistě...
Oba milenci už spolu bydlí v Montrealu. Lucie si v Kanadě dokonce našla nahrávací studio, takže se dál věnuje muzice a kariéru nepřerušila. Za Tomášem jezdila i v minulých dnech do Bratislavy a podporovala ho při zápasech.
"Pleky je zamilovaný, tak aby se mu nestýskalo, pouštěli jsme mu v kabině písničky Lucky," hecoval jeden ze spoluhráčů. Nikdo prý ale netušil, že se chystá svatba.
Oba ostatně místo tají. "Nejsem moc na velké divadlo okolo," bránila se. A Tomáš bývá ještě tajemnější. Je zamilovaný, po bronzové medaili si na krk pověsí svoji zlatou holku...



Upoutávka na rozhovor

10. června 2011 v 11:54 | Péťule
Zpěvačka LUCIE VONDRÁČKOVÁ (31) je zasnoubená s hokejistou Tomášem Plekancem a v nejbližší době plánuje utajenou svatbu a Absolutní Absurdistán...

Jak se vám žije v Montrealu?
Pokud si ráno nezapomenu šálu, čepici a huňatej svetr, tak velmi hezky. (směje se)

Co vaše tuzemská kariéra? Neutrpěla trochu vaší nepřítomností na rodné hroudě?
Pracovala jsem vždycky, i když jsem hodně cestovala. Zdá se mi, že při každé změně prostředí načerpáváte nové nápady a podněty pro další práci. Přicházejí daleko plynuleji a jsou pestřejší. Hodně věcí se na cestách o sobě dozvíte a pokud se vám něco nelíbí, můžete to daleko rychleji změnit.

Váhala jste, zda na poměrně dlouhou dobu odjet do zahraničí?
Ani chvilku. Věděla jsem, že jedu za někým, na kom mi záleží, že budu chodit do školy, pracovat na rozdělaných projektech na dálku a párkrát poletím zpátky.

Svatbu prý chcete bez zbytečných kudrlinek a divadla. Znamená to tedy, že se ji budete snažit utajit?
Jako všechno. (směje se) O tom, že jsme s Tomášem spolu, se ti, kteří nás neznají hodně dobře, dozvěděli až po půl roce, o zasnoubení o tři měsíce později, než se odehrálo. Je to tak lepší.

Prozradíte mi, jak jste se poznali? Momentálně koluje hypotéza, že prý vás seznámil Jarda Jágr…
Zpívala jsem před rokem na jedné akci Jagr teamu a při mém odjezdu jsme byli představeni. Málem jsme se minuli.

celý rozhovor je v aktuálním vydání Story!

Zdroj: Luckav.cz :-)



Lucka na Óčku v pořadu Face 2 Face

9. června 2011 v 10:09 | Péťule

Lucka se 15.6.2011 objeví jako host pořadu Face 2 Face na hudební stanici Óčko. Pokud někdo Óčko nechytáte, nebo pořad nebudete stíhat, tak možná pro vás bude zajímavá informace, že se 14. června objeví v oficiálním Android marketu aplikace pro přehrání televize Óčko na mobilech s androidem!
Více o androidu tady:
Zdroj: Luckav.cz ;))

Stýskalo se mi po živém hraní...

8. června 2011 v 12:43 | Péťule
ěsíc před festivalem Porta 2011, jehož České národní finále se s úspěchem usadilo v Lesním divadle v Řevnicích, se budou konat ještě dvě akce, které s festivalem úzce souvisí.
30. května, tedy poslední pondělí v měsíci, bude v Modrém domečku v Řevnicích otevřena výstava fotografií, na kterých Dáša Borovská zachytila Portu posledních tří let. Ten samý den se v řevnickém kině odehraje koncert, který je avizován jako Koncert pro Portu.
Proto jsme se zeptali Petra Kocmana, Jiřího Vondráčka, Tomáše Berky a také nečekaného hosta Lucie Vondráčkové, co se to na diváky chystá.
To je pokud vím první koncert, který se v souvislosti s Portou bude konat právě měsíc před samotným festivalem. To je nová tradice?
Jiří Vondráček: Člověk nikdy neví co je nebo není potenciální tradice. To se něco zkusí a ono to pak žije, nebo ne. Jako Porta. Taky si nikdo nemyslel, že v roce 1967 se zakládá naprosto neuvěřitelná tradice a že to bude trvat 45 let. A v roce 2011 to budeme slavit v Řevnicích…
Ale kdyby se koncert líbil, byl by to myslím dobrý systém, jak představit přímo v Řevnicích něco zajímavého, nebo nového a pozvat při tom řevnické usedlíky do Lesního divadla na nádherný a romantický festival, kde se nekřičí a kde si tedy mohou hudbymilovní lidé v komorním prostředí a klidu posedět u muziky, která je lahodná a chytrá. Většinou zatím na Portu přijíždí přespolní návštěvníci. Tak jako to bývalo…

Jak ta myšlenky vznikla, že Portě bude předcházet vernisáž a koncert?
Tomáš Berka : Musím se přiznat, že to je Jirkova parketa. Ke mně se ten nápad dostal od něj, ale kde je prapůvod to přesně nevím, ale je to bezva, ne?
Jirka: Vernisáž se dělá v Modrém domečku už čtvrtým rokem, od té doby, co se Porta do Řevnic přestěhovala. Vystavovaly se fotky, relikvie Porty, ale také obrázky dětí ze školy, které byly namalovány právě pro výstavu. Samozřejmě se tam i zpívalo, ale jen tak, jak se na vernisážích zpívá. Jeden ročník tady byla třeba Zuzka Michnová. Ale letos to bylo trochu jinak. Záměr udělat vernisáž fotografií v kině vznikl tak, že termín pro výstavu Porty v Modrém domečku byl již rezervovaný. Takže se začaly domlouvat prostory kina, které se nabízely jako ideální pro vystavení fotek i případný koncert. Nicméně výtvarník původně obsadivší "náš" termín, odmítl vystavovat, takže jsme byli opět osloveni, zda přeci jen naši výstavu neuskutečníme klasicky v Modrém domečku. Doprovodný koncert však byl už rozjednaný, takže bude samostatná vernisáž v Modrém domečku a koncert o pár kroků dále v řevnickém kině.
A pak už jsme zjistili, že to je vážný a že budeme muset nazkoušet celovečerní repertoár, rychleji než bylo v plánu, protože první koncert Vokobere byl naplánován až na 15. července na zámku Štiřín.
A takhle se dějí věci. Něco si naplánujete a pak je všechno jinak…:-) Najednou zůstal koncert jako samostatná jednotka. Takže koncert pro Portu je novinka. Uvidíme. Dobré je, že budeme moci na Portu pozvat řevnické publikum, pokud se dostaví. :-)

A musím se hned zkraje zeptat, jak vznikl nápad, že na tomto koncertě vystoupí Lucie, která v Čechách nevystoupila snad celý rok?
Lucie: Stýskalo se mi po živém hraní. :-) A zahrát si pár věcí tady s našimi multiinstrumentalisty a multivokalisty je vždycky radost.:-)
Tomáš: Mám důvodné podezření, že za to může Jirka. Zavolal mi a říká: "máme ještě jednoho hosta" A pak přišla Lucka na zkoušku…
Jirka: Byl to momentální nápad při práci ve studiu. A Lucka kývla, protože už jsme takhle podobně několikrát vystoupili, a bylo to moc příjemné hraní. A asi jsem se zeptal v pravý čas.  Taky možná se jí po písničkách s kytarou a sbory už stýskalo. :-)