Květen 2011

Všechno zlý je k něčemu dobrý

31. května 2011 v 12:41 | PéťuleTančím tak dlouho, jak dokážu

29. května 2011 v 14:31 | Péťule


Slova slavných....

28. května 2011 v 10:12 | Péťule

Škola stylu..

27. května 2011 v 12:44 | Péťule
Zase tak strašný to neni...klidně bych v tom šla ;)


V.I.P. Zprávy z 19.5. 2011

26. května 2011 v 10:35 | Péťule
Reportáž o Lucce je v 8:35


Lucka je v šoku: Tahle kanaďanka tvrdí, že Tomáš Plekanec je její manžel!

24. května 2011 v 13:39 | Péťule
Hokejista Tomáš Plekanec (28) má zapeklitý problém. Jedna z jeho kanadských fanynek totiž na facebooku tvrdí, že je s ním vdaná. Kvůli tomu tak hokejový reprezentant, který chodí se zpěvačkou Lucií Vondráčkovou (31), musí neustále vyvracet zprávy o tom, že už je zadaný.

Zpěvačka Lucie Vondráčková
"Tu ženu, která o mne tvrdí, že jsem její manžel, jsem nikdy neviděl. Opravdu se tomu musím smát," říká Plekanec o Chantal Monette, která si na facebooku dokonce přidala hokejistovo jméno do svého příjmení. Zdá se, že tou, která si přivede Plekance před oltář, bude opravdu až zpěvačka Lucie Vondráčková.
S tou hokejový útočník chodí od loňského července a už jsou spolu zasnoubení. "Známe už místo i čas svatby," pochlubila se Vondráčková, která si svatební šaty oblékne už během letošního léta. Vondráčková se s kladenským odchovancem poznala na akci Jágr teamu. "Kdyby nebylo Jaromíra, tak bysme se s Luckouvlastně ani nepoznali," směje se Plekanec.

Facebookový profil šílené kanadské fanynky, která tvrdí, že je manželkou Tomáše Plekance.
Facebookový profil šílené kanadské fanynky, která tvrdí, že je manželkou Tomáše Plekance.

Tomáš Plekanec vyvrací nesmysly o svém fiktivním manželství.
Tomáš Plekanec vyvrací nesmysly o svém fiktivním manželství.

Zvolte si český sexsymbol

23. května 2011 v 13:18 | Péťule
Češky prý patří mezi nejkrásnější ženy světa. Která z nich je ale nejvíce sexy? Kdo je současným sexsymbolem? Blesk oslovil deset lidí ze showbyznysu - ředitele televizí, producenty, fotografku i vizážistku. Podle nich je nejkrásnější Tereza Maxová a mezi muži kraluje Vojta Dyk. Ale jak to vidíte vy? Hlasovat můžete i pro Lucku http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-domaci-celebrity/153476/zvolte-si-svuj-cesky-sexsymbol.html


Budoucí paní Lucie Plekancová Vondráčková

22. května 2011 v 11:01 | Péťule
Její osudový muž má číslo 82. Ne že by stál v tak dlouhé řadě nápadníků, ale tohle číslo měl hokejista Tomáš Plekanec v průběhu šampionátu na dresu. Zatímco on střílel góly, ona zuřivě fandila a mezi zápasy si stihla vybrat svatební šaty. Budoucí paní Lucie Plekancová Vondráčková. Vrchol hokejového mistrovství světa trávila zpěvačka Lucie Vondráčková na cestách mezi Prahou a Bratislavou. Když nepracovala ve střižně, fandila snoubenci Tomáši Plekancovi, který zářil v útoku vedle Jaromíra Jágra. A když zrovna nekřičela gól, vybírala si svatební šaty. "Jsem jako každá normální holka, co našim drží palce," zaškatulkovala se, ale přiznala, že hlasivky při povzbuzování "nároďáku" nijak nešetří.


Máte ráda hokej?
Mám. Je dynamickej a nikdo se tam s ničím moc nepáře. Je určitě na pohled zábavnější než šachy. Ty ale radši hraju.

A měla jste ho ráda i předtím, než jste se zasnoubila s hokejistou?
Zasnoubili jsme se v lednu, takže ano. Zhruba od června minulého roku... (smích) Ale vážně: Vždycky jsme sledovali mistrovství světa, ale jinak jsem spíš koukala na skoky do vody, plavání a společenský tance.

Dívala jste se jako malá na šampionáty v televizi?
Jako malá jsem hltala jiný záležitosti. Klipy na MTV, Arabelu a pak jsem si šla číst Rychlé šípy, Káju Maříka nebo My děti ze stanice Zoo.

Co si myslíte o nárazovém záchvatu češství, který zemi vždy postihne při hokejových šampionátech?
Je neuvěřitelný, že v tak rozlohou nevelké zemi se rodí tolik špičkových hráčů. Celý hokejový svět nám to závidí, tak proč bychom aspoň jednou za čas nemohli být hrdí? Nejhezčí holky se rodí na Moravě a nejlepší hokejisti v Kladně. Nikdo tomu nerozumí, ale všichni už si na ten fakt zvykli.

Je tahle atmosféra srovnatelná s něčím v hudebním průmyslu?
Možná počtem lidí v hale. Ale sport je jako detektivka. Nikdy nevíte, jak to dopadne. Na koncertě u písničky můžete počítat s tím, že po slokách a refrénu přijde konec. Žádný překvapení ani napětí se nekoná, pokud nevypadne proud.

Přijela jste na Slovensko za přítelem, který po boku Jaromíra Jágra bojoval o obhajobu hokejového zlata. Šla jste mu fandit přímo do haly?
No... zůstat během zápasu před halou a fandit odtamtud by mi připadalo hodně zvláštní. Takže ano. Vstoupila jsem až hluboko do haly.

Proč je na vrabčáka?

21. května 2011 v 11:23 | Péťule
Článek je z roku 2005 ;))

Článek v MF Dnes

20. května 2011 v 10:18 | Péťule
V dnešní příloze MF Dnes vyšel dlouhý rozhovor s Luckou, kde se mimo jiné dozvíte, jaká bude svatba, jestli se Lucka ráda po těch letech boje se slavným příjmením stane Luckou Plekancovou. Jaké Lucky CDčko poslouchal Tomáš Plekanec ještě než se poznali,...

Rozhovor si můžete díky nové službě MF Dnes přečíst i online za pouhou SMSku, která vás bude stát 10 Kč. Více zde na

Po objednání jednorázového předplatného za 10 Kč pak stačí kliknout na ČÍST DNEŠNÍ VYDÁNÍ.. a vybrat z lišty periodikum Magazin DNES.. a překliknout na textovou verzi..

Zdroj: Luckav.cz

Porážce hokejistů přihlížela i Vondráčková

18. května 2011 v 10:30 | Péťule
Dorazila do Bratislavy, aby se svým přítelem a hokejistou Tomášem Plekancem sdílela radost z postupu do finále. Jenže místo toho se zpěvačka Lucka Vondráčková mračila a smutnila. Česká reprezentace prohrála se Švédskem 2:5 a v neděli si zahraje pouze o bronzové medaile.
Taková euforie kolem českých hokejistů nepanovala v Česku přesně rok! Celý národ po dvanácti měsících snil o obhajově zlatého triumfu a v ulicích nemluvil o ničem jiném. Tisíce jich fandily na Staroměstském náměstí, statisíce u televizních obrazek, hodně jich dorazilo přímo do Bratislavy.

Post Coitum

17. května 2011 v 11:06 | Péťule

Po orgasmu je člověk ve zvláštním rozpoložení. Směje se tomu, pro co by před chvílí vraždil, říká věci, o kterých by normálně nemluvil… Devět hlavních postav tuto situaci v našem filmu zažije mnohokrát, podle matematického výpočtu - čtyři muži x pět žen. Přesně dvacetkrát. Vzniká sled miniepizod, které se slévají do jednoho příběhu o lásce, intrikách a sexu. Film Post Coitum je především o vztazích, ze kterých se láska nevytratila, protože tam nikdy nebyla.
Celý propletenec vzniká díky intrice ambiciózní asistentky ředitele Sabriny (Eva Elsnerová), která cítí, že její biologické hodiny již bijí na poplach. Rozhodne se ulovit svého šéfa Zikmunda (Jiří Langmajer). Strhne tak lavinu událostí, která postupně smetává všechny aktéry příběhu. Počínaje bezelstnou Zikmundovou partnerkou Violou (Beata Greneche) a poživačným stárnoucím hipíkem, fotografem Bakchusem (Franco Nero), přes naivního Jarouška (Mira Nosek) a jeho manželku, barmanku Messalinu (Mahulena Bočanová), až po zmatenou pannu Kristýnu (Lucie Vondráčková), otrlou studentku medicíny, přivydělávající si prostitucí - Kleopatrou (Sandra Pogodová) a pak překvapivě i zdánlivě neprůstřelného bohéma, rockera Adama (Richard Krajčo).
Devět rozdílných charakterů se svými potřebami a touhami rozpoutává na filmovém plátně hru, která se zpočátku jeví jako komická fraška, ale postupně z ní začíná mrazit v zádech. Divák je miluje i nenávidí zároveň, protože každý má šanci najít ve filmu moment, ve kterém pozná sám sebe.
Chcete mít lásku za každou cenu? Tak plaťte! Účet však bývá dosti překvapivý…
Režisér Juraj Jakubisko se po dlouhé odmlce po filmu "Nejasná zpráva o konci světa" pustil do moderního kontroverzního příběhu, který zcela jistě zaujme diváky svou originalitou. Posledním filmem producentské společnosti Jakubisko Film je umělecky kvalitní a divácky velmi úspěšná "Kytice". Film je z roku 2004.

Podívat se na film můžete tady:


Království hříchů

15. května 2011 v 12:59 | Péťule

Lucie Vondráčková trpí pod ranami biče jako unesená princezna v česko-americké akční fantasy!
V dávnověké říši umírá král a jeho následník, korunní princ Alexander (Ryan McDonald), si musí při nástupu na trůn vybrat za ženu jednu z princezen unesených do stříbrných dolů. Princezna Alana (Lucie Vondráčková) a její družky jsou spoutány pásy cudnosti, vězněny, bičovány a krutě týrány hluboko pod zemí. Dobrodružná cesta za svobodou, kterou podnikne Alexander s velekněžkou Shirou (Rena Mero), se neobejde bez souboje se zlou Brianou (Daniela Krhutová). Film je z roku 2003.

Podívat se na film můžete tady:BLESKOVKA

14. května 2011 v 11:28 | Péťule
Nepočítám s velkou účastí ale tak aspoň jeden člověk by se zapojit mohl :)

1.) Tvůj nejoblíbenější zpěvák nebo zpěvačka?
2.) Tvůj nejoblíbenější herec nebo herečka?
3.) Oblíbený film?
4.) Co tě zaručeně vždycky dokáže naštvat?
5.) Děkuju za účast v bleskovce :-)
6.) Co na diplom?

Medailonek z roku 1997

13. května 2011 v 12:04 | Péťule

Nový videoklip Absolutní absurdistán

12. května 2011 v 10:53 | Péťule
Nový videoklip Absolutní absurdistán - exkluzivní premiéra nového klipu

Nový videoklip Absolutní absurdistán

stream.cz, 10.05.2011

exkluzivní premiéra nového klipu
Nový videoklip k jemně remixové verzi písničky Absolutní absurdistán najdete na stream.czNová podpiskarta

11. května 2011 v 11:45 | Péťule

Lucčino vydavatelství vydalo Lucce novou podpiskartu!
Recenze muzikálu Tajemství

9. května 2011 v 10:21 | Péťule
"Na otázce 'kdo je autorem nejlepšího českého muzikálu' by ještě nedávno kdekdo vyhořel. Tedy konkrétně do tohoto čtvrtka, kdy byla na programu pražského Kalichu premiéra Tajemství. Daniel Landa jím odstartoval novou éru muzikálu v Česku. Trumfů, kterými Landa elegantně převálcoval dosavadní domácí produkce, má Tajemství několik…. Je obdivuhodné, jak se Daniel Landa vyrovnal s propojením odlišných světů i časových rovin. Tajemství je stavebnicí, kde vše logicky zapadá a žádná součástka nechybí. Muzikál, vlastně příběh velké lásky, nezdržují zbytečnosti, má unikátní atmosféru a velmi napínavý děj. A nečekané dvojí vyústění, které všechny dosavadní činy ozáří novým pohledem. Přestože tu hraje svoji roli magie a mystika, díky autorově základní myšlence vše stojí na reálném základě." Mladá fronta DNES
"Melodie muzikálu se mohou zdát někdy až moc jednoduché, ale zato chytlavé a snadno zapamatovatelné. Hned úvodní píseň zpívaná u táboráku zaujme jak svou melodií, tak při pozornějším poslechu hlavně textem. Ten vyjadřuje základní myšlenku celého díla a jisté poselství. A tato skladba je hlavním motivem, který se jako nit proplétá celým dějem, aby vše v závěru objasnila. Mráz po zádech Vám bude běhat nejen při zuřivém tangu nebo sborových scénách." Musicalnet

Tajemství nabíjí

8. května 2011 v 12:18 | Péťule
Jak se Eliška liší od vašich dalších muzikálových postav?
Nemám jich tolik na křížku, jen Hanku ve Starcích na chmelu a Morganu v Excaliburu. Morgana byla hodně taneční a Eliška je hodně činoherní. To jsem od muzikálové role nečekala.
Diváci budou asi taky překvapení.
Měla jsem možnost zkoušet nejrůznější pekelnosti, od Shakespeara po moderní drama, například Patricka Marbera a jeho Na dotek. Ale zatím nic nebylo tak neodhadnutelné a jinotajné jako Tajemství. Přitom jsem v Rokoku hrála například Anouilhova Skřivánka, což je text plný monologů. Francouzi totiž rádi mluví a hrdinka Jana z Arku nesleze z jeviště. Když hraju Shakespeara, krade mi duši. Tajemství mi naopak dává energetické vlny, neubírá mi sílu. Něco podobného jsem zažila v Excaliburu, ale to bylo dáno velkým množstvím pohybu, který je tam základní esencí, slova přicházejí až potom. V Tajemství nic takového není. Někdy mám skoro strach, že množství síly a energie na jevišti nepřežiju.
Činoherní pasáže vás jako zkušenou herečku nezaskočily. Co bylo pro vás na zkoušení nejtěžší?
Vladimír Morávek nám při zkoušení poslední scény v Excaliburu, kde Morgana přijde o syny a sesype se, řekl, že pláč na jevišti je výsledkem maximálního soustředění, představuje vrcholy představení a bývá v jedné či dvou scénách. V Tajemství přichází první třesk už během první půlky. Tak si umíte představit, jaký je to psychický masakr. Obtížné bylo také to, že jsem dopředu netušila, kudy se budou osudy Elišky vyvíjet. Jednotlivé obrazy nám Dan nosil přímo na zkoušky. V Shakespearových hrách víte, kam postava směřuje, takže je snazší ji budovat.
Vladimír Morávek je znám jako přísný režisér. Jaká je Mirjam Landa?
Mirjam jako by dávala v několika vrstvách pláty na jednotlivé scény. Jako kdybyste si představila průhledné folie, které se vzájemně překrývají a doplňují. Nejdřív jsou kreslené jen tužkou, pak uhlem a nakonec přicházejí barvy. Pro mě bylo vždycky nesmírně překvapující, s čím přišla.

TAJEMSTVÍ - deprese a tma

6. května 2011 v 11:14 | Péťule
Název muzikálového dramatu skutečně sedí. Až do závěru totiž nevíte, oč tady běží!
A to je prý také záměr celého projektu. Hlavní postava Tajemství je Eliška, která prochází celým dějem. A až v posledních dvaceti minutách vyjde najevo, co se jí "honilo myslí". Roli opět zcela dokonale zvládla Lucka Vondráčková. Je to skutečně pravda - na co sáhne ona, je paráda.
Premiéru si nenechal ujít ani Janek Ledecký, spolumajitel divadla Kalich, kde se drama hraje. S manželkou Zuzanou usedl v první řadě na balkonu. Byl určitě zvědavý, zda je vše ok, zda nebude muset kvůli neúspěchu rychle pracovat na svém dalším muzikálu. Divadlo musí vydělávat! Při děkovačce tleskal vestoje. Úspěšnost Tajemství ukáže teprve čas.

Tajemství: deprese a tma