Duben 2011

Zásnuby jak z románu

29. dubna 2011 v 12:55 | Péťule

Reebok

28. dubna 2011 v 11:43 | Péťule

Dárek pro Lucku

26. dubna 2011 v 9:54 | Péťule
Takový parádní dárek Lucce přichystali její fanoušci :)

Chystá Lucka svatbu?

25. dubna 2011 v 10:42 | Péťule

Prsten tasil při večeři

24. dubna 2011 v 11:34 | Péťule

Sběratelka koťátek

23. dubna 2011 v 10:19 | Péťule

Nejsem v citech jako Vítr, říká zasnoubená Lucie Vondráčková

22. dubna 2011 v 11:20 | Péťule
Jednatřicetiletá zpěvačka Lucie Vondráčková sklízí úspěchy na všech frontách. Fanoušci ji ocenili prvním místem v anketě TýTý, její partner, hokejista Tomáš Plekanec zase zásnubním prstenem. "Nejsem v citech jako Vítr," parafrázuje Lucie Vondráčková v rozhovoru pro iDNES.cz svůj velký hit a připouští, že svatební zvony budou znít co nevidět.
Cítíte, že je to s Tomášem Plekancem opravdu vážné? Zásnuby, společné bydlení...
To nejsou rozhodnutí, která by člověk dělal z rozmaru. Myslíte jako, že bych řekla Tomášovi ano jen tak ze srandy? Víte, já moc neumím brát vážné věci nevážně. Nejsem v citech jako Vítr.
Takže touha po usazení se po boku milovaného člověka je v tomto případě velká?
Vy máte zvláštní otázky (smích). Pokud v životě potkáte někoho, koho si vážíte, respektujete ho, čtete podobný knížky a ještě vás dokáže rozesmát tak, že vás bolí bránice, tak se radši opravdu po boku té osoby usadíte. Čekání na ni totiž může někdy trvat i třicet let.
To je holt život. Vy to máte o to "horší", že vaši rodiče, tedy Jiří Vondráček a Hana Sorrosová, jsou spolu už dlouho, a tak se logicky nabízí, že se k tomuto rodinnému ideálu budete chtít přiblížit. Myslíte, že se to povedlo?
To vám budu moct říct za takových 34 let. Tak dlouho jsou, myslím, naši spolu.
Chápu, ale svatba je už na spadnutí. Kdy ji plánujete?
Líbí se nám období teď a tady. Co bude dál, ukáže čas.

Lucie Vondráčková
Za Tomášem létáte do Kanady. Myslíte, že právě zde zapustíte kořeny?
Je to trochu obráceně. Nelítám za Tomášem do Kanady, ale spíš někdy z Kanady do Čech. Kořeny má ale člověk podle mě tam, kde se narodí a studuje.
O tom bychom mohli polemizovat. Já se třeba narodil v Bosně, ale studoval jsem v Česku... Už máte v Kanadě přátele, nebo si připadáte opuštěně?
Nikdy jsem si nikde na světě nepřipadala opuštěně. Když nebyla láska, měla jsem velkou oporu ve svých posluchačích. Teď si vážím toho, že mám obojí.


Vondráčková: Je lepší někoho provokovat, než mu být putna

21. dubna 2011 v 12:49 | Péťule
Vyber si:
zpěv vs. láska?
Zpěv je hlavně o lásce. Aspoň teda naše písničky :)
láska vs. rodina? mezi tím je rovnítko :)
zpěv vs. herectví? herectví s hlavní písničkou filmu :)

Jak vlastně snášíš kritiku, poučíš se z ní, nebo je ti to naprosto jedno?
Představ si napaprčenou kočku, takovou, co má vystrčený drápy a naježenou srst. Tak to jsem já uvnitř. :))) A navenek poker face:))) A nejvíc mě asi štve, když má ten člověk pravdu, to je sodovka, která se dá pít jen po malých doušcích :)))

Vadí ti, že si pár lidí o tobě nemyslí nic pěkného? Nebo jsi naprosto smířená s tím, že tě každý nemůže milovat?
Někdo mi jednou řekl, že je lepší někoho provokovat, než mu být putna. Od té doby mám v duši klid, i když vím, že se najde někdo, komu vadí už jen to, že ráda pracuju :))) Je pak blbý, kdyz ti hází klacky pod nohy, ale i to ti nakonec pomáhá a posiluje tě. Síla tvého nepřítele se rovná tvé síle.

Co na sobě vlastně nesnášíš a dala by sis za to facku? Nebo jsi se sebou jako osobou spokojená?
Žádna holka se sebou není spokojená. Ale nejvíc mě na sobě vadí, že pořád hledám ve své obr tašce klíče a telefon :)))

Byla jsi někdy tak na dně kvůli odpůrcům/bulváristům, že jsi chtěla ze showbyznysu navždy pryč? Všeho se vzdát?
Někdy, když už mám pocit, že na mně nenechají nit suchou (hlavně takové ty "všechnovímeaznáme" plátky, tak si vzpomenu, že je na druhé straně snad i někdo, komu se to, co děláme, líbí, a kdo nám drží palce. Fanoušci mi v tom nesmírně pomáhají. V tu chvíli zas můžu jít dál a pracovat, protože vím, že mám pro koho.

Lucie Vondráčková
(Foto: Oficiální zdroj)


Co všechno bys byla schopná udělat s výhrou 50 milionů?
Vysázet les, pomoct útulkům pro opuštěná zvířata, podpořit děti, co neměli v životě moc štěstí, a založit krásný rododendronový park pro veřejnost. A pak bych si za zbytek natočila klip na písničku z Dárku :)

Vyhýbáš se konfliktům, nebo se raději pohádáš a ukážeš, že pravdu máš jen ty?! Jsi tvrdohlavá, nebo si uvědomuješ, že hádky jsou zbytečné?
Mám to dost naopak. Nehádám se, ale jdu na dlouhou procházku. Tam zjistím, že jsem třeba udělala velkou blbost, tak se vrátím a omluvím. A když tu chybu udělal ten druhý, tak má čas si to rozmyslet během tý dvouhoďky, co jsem pryč :)

Jaké to vlastně bylo zpívat na jednom pódiu s Helenou Vondráčkovou? A zdá se mi to, nebo už spolu tak nějak nevystupujete?

Helenu jsem vzala do pořadu Marie Rottrové jako svého hosta. Přišlo mi to tak v pořádku. Od té doby jsem měla možnost přizvat ke spolupráci spoustu dalších lidí, které mám ráda, a hodně nabídek k duetům jsem i přijala. Na Dárku je duetů habaděj. S Petrem Bendem, Zbyňkem Drdou, Martinem Písaříkem... Propojit hudební energie mi vždy připadalo dobrodružný a vzácně jedinečný.

Co bys poradila holkám, které chtějí dosáhnout toho co ty?
Ať se nevzdávají ani po tom, co jim dvacet let v kuse budou lidi kolem říkat, že mají dělat tohleto a tamhleto. Ať jdou za svým vlastním snem a nenechají si ho nikým vzít.

Podporuješ sociální sítě, jako je třeba facebook?
Nemám na to moc čas. Ale přijde mi perfektní, že můžeš najít kamarády, které jsi v životě potkala a někam se ti ztratili. Škoda každýho člověka, se kterým si rozumíš a najednou se někam odstěhuje. Stojí za to ho hledat a najít...

Už se ti někdy stal při vystoupení nějaký trapásek?
Jeden pořádnej... Vystupovali jsme na Hokejce roku v Puppu a oni tam místo podlahy měli led. Tak jsem tancovala bosa. Na generálce mi během fliku podjely nohy a já padla na hlavu jak brambora :))) Viděla jsem pak asi půl hodiny hvězdičky. Děsně trapný to bylo.

Jakou písničku bys nikdy nevyzpívala?
Největší výzvou jsou pro mne věci, které zpívá Barbra Streisand. Ta paní snad nemá hlasovej limit!!! Pořád se učím zpívat, chodím na hodiny a zvětšuju si hlasový rejstřík. Až se mi jednou podaří zazpívat něco s takovou lehkostí, jako to umí Barbra, tak budu aspoň trochu spokojená :) Jsem totiž věčný nespokojenec.

Sleduješ občas nějaké své vystoupení na youtube?
Vystoupení ne, ale hodně mi záleží na klipech. Trávíme ve střižně hodně času a makáme do noci. Pak se zpětně na nějakou naši věc podívám a často mě překvapí, jak jsme sestříhali tanec, příběh, pocit. Práci ve střižně zbožňuju a u každýho klipu znám i ten nejprťavější detail. Nejčerstvejší je teď klik Kočičí. Hodně osobní věc. Snad se vám bude líbit...

Lbum plné překvapení

19. dubna 2011 v 11:45 | Péťule

Dostala slavíka podvodem?

18. dubna 2011 v 14:38 | Péťule
Už fakt nevěděli o čem psát...

Je náročná, nebo má smůlu?

17. dubna 2011 v 10:34 | Péťule

Deska roku

16. dubna 2011 v 14:17 | Péťule

Best of English version

14. dubna 2011 v 10:31 | Péťule
Z roku 1998 ;)

V.I.P. Zprávy.... Lucka je zasnoubená

13. dubna 2011 v 14:20 | Péťule
Zpráva o Lucce a o zasnoubení je v 9:54 :))Týtý- vzkaz od Lucky

12. dubna 2011 v 10:39 | Péťule
Oficiální vzkaz od Lucky :D

Žít na plný pecky

11. dubna 2011 v 12:32 | Péťule
Písnička z muzikálu Ať žije rokenroll :))

Mr. Johnson

10. dubna 2011 v 16:26 | Péťule
Dneska ve 23:10 dávají na Nově česko-americkou komedii Mr. Johnson (The wrong Mr. Johnson).
Lucka tam hraje prostitutku Apolonii :) (její angličtina je parádní).

Obsah filmu: Dvacetiletá Veronika žije v Praze s hrubiánským přítelem Václavem. Když je muž zatčen za krádež počítače z kanceláře, kde dívka pracuje jako sekretářka, skončí on ve vězení a ona je na hodinu propuštěna. Ve snaze získat peníze na jeho propuštění obrátí se nejprve na matku, která ji však nepříliš vybíravými slovy odmítne, a nakonec na kamarádku Lucii, která se živí jako prostitutka na telefon. Ta jí sice nemůže půjčit tolik, kolik by potřebovala, ale nabídne Veronice, že jí přenechá svého příštího zákazníka, obchodníka Jima Johnsona, který má právě přiletět z Ameriky. Veronika zděšeně odmítne, protože udělat něco takového je pro ni nepředstavitelné, ale Lucie, která by ráda získala čas k návštěvě svého přítele v Amsterodamu, ji nakonec přemluví. Veronika se vydá na letiště, kde nejprve vyprovodí Lucii, a pak si vyzvedne Johnsona. Omylem však jiného muže stejného jména, černošského jazzového muzikanta, který přijel jako záskok za nemocného kolegu na evropském turné jazzového orchestru.

Ten pravý Johnson se totiž zdržel při celním odbavení a je omylem vyzvednut Soňou, kterou na letiště poslali organizátoři koncertu. Záměna není odhalena jen proto, že Američané nerozumějí ani slovo česky, a obě dívky zase neumějí anglicky. Situaci navíc zkomplikuje Václav, který je nečekaně propuštěn z vězení, a když se dozví, že si Veronika vyrazila s neznámým černochem, vydá se ji se svým kumpánem Belfagorem hledat. A zatímco bloudí ulicemi, Veronika a Jim najdou způsob, jak spolu komunikovat, a Soňa s druhým Jimem se snaží pomoci prostituce Apollonii, přizvané Jimem k milostným hrátkám, kterou nečekaně přepadne deprese. A když se nakonec všichni náhodou setkají v jazzovém klubu Agharta, je to setkání nejen dramatické a současně humorné, ale také v mnohém překvapující.

Fanklubácký chat s Luckou

9. dubna 2011 v 13:35 | Péťule
Záznam cahtu si můžete přečíst tady...když sem viděla kolik toho je přešla mě chuť to kopírovat a upravovat :D


Vzkaz od Lucky

8. dubna 2011 v 12:30 | Péťule
Zdroj: Luckav.cz

Ahoj:]

Moc vám všem děkuju za nádherná přání k TýTý a s Tomášem za gratulace k
zásnubám. Máme z nich radost. Pár spisovatelů samozřejmě napsalo, že přesně
vědí, jak vše proběhlo a kde:] Tak vám jen chci říct, že to bylo moc hezký,
v žádném připadě se ale zásnuby neodehrály v Montrealu a v té době ještě
hustě sněžilo:]

Mějte se krásně,užívejte jaro a nevěřte žádným zaručeným zprávám prosím:]

Vaše LuckaHitparády

7. dubna 2011 v 10:26 | Péťule
V hitparádě rádia Čas se písnička Kočičí v druhém týdnu dostala na krásné 1. místo!
V hitparádě, tentokrát v TOP20 na severočeském regionálním rádiu Contact Liberec singl Kočičí pomalu míří na nejvyšší příčku. V druhém týdnu se písnička Kočičí vyšplhala na 2. místo!