Únor 2011

Články, diplom a nefunkční blog...

28. února 2011 v 12:24 | Péťule
Protože mi pořád nefunguje vkládání obrázků tak jsem přidala pár článků do galerie, tak aspoň máte co číst :-) Potom jsem dostala krááásnej diplom s P!nk, který jsem dala taky do galerie do diplomů, tak si ho můžete prohlídnout, strašně se mi libí a děkuju za něj Kristuš :-)
Jinak jsem napsala týmu blog proč mi to nefachá a oni napsali, že je víc takových lidí, kterým to nejde takže prej se to snaží co nejdřív opravit a že to chce čas...tak čekám ale už mě to pěkně z vysoka kajdí :( ale snad to bude dobrý ;)

Ceny Anděl 2010

27. února 2011 v 11:16 | Péťule
Lucka se na cenách Anděl 2010 umístila na 3.místě (1.místo Lucie Bílá 2.místo Hana Hegerová)
Lucka předvedla remixovou verzi písničky Archanděl a k tomu super choreografii
Na cenách Anděl 2010 se Lucka objevila sama ale ...

"Má nominace mě velmi potěšila. Nejedu si dneska ale pro vítězství. Stačí mi, že jsem v nominaci ve společnosti takových úžasných dam, jakými Hana Hegerová a Lucie Bílá jsou," svěřila se Novinkám Vondráčková, která se ze zámoří, kde trávila poslední týdny se svým partnerem hokejistou Tomášem Plekancem, vrátila speciálně kvůli Andělům. Bohužel ale sama.

"Tomáš se mnou nepřiletěl. Ani bych nechtěla. On má každý den zápas, takže je dost pracovně zaneprázdněný. Ani bych po něm nechtěla, aby se mnou letěl. Navíc jsem tady ještě musela dotočit videoklip a měla jsem nějaké jiné pracovní závazky," vysvětlila Vondráčková.

V Čechách se ale dlouho neohřeje. Hned po předávání opět totiž odlétá pryč.

"Znáte mě, jsem neustále na cestách. Nechci ale prozrazovat, jestli letím zase za Tomášem, nebo ne. Trošku toho soukromí si chci nechat pro sebe," dodala zpěvačka, která ale v závěru naznačila, že opravdu letí zase za svou novou láskou.

"Už se těším, až tam zase budu," ukončila Vondráčková


Co novýho...

25. února 2011 v 11:07 | Péťule
Protože mam nějaký problémy s vkládáním obrázků, videí a celkovou úpravou článků kvůli novým změnám na blogu, musíme to tady chvíli vydržet bez obrázků atd... každopádně se budu snažit vkládat nějaký články než mi chybu opraví. Články z časopisů budou v galerii, tak si je můžete přečíst tam :) Doufám, že to opraví co nejdřív... Co u Lucky: Písnička Kočičí je nasazena v rádiích. 1.3. 2011 začíná Nnemocnice na kraji města - nové osudy, kde Lucka hraje roli Lindy

Anketa TÝTÝ - jak nominovat Lucku?

24. února 2011 v 9:52 | Péťule
JAK MŮŽEŠ NOMINOVAT LUCKU DO ANKETY TÝTÝ? Až do 6. března 2011 můžeme nominovat Lucku do televizní ankety TýTý 2010. Pokud Lucka získá od nás diváků dostatek nominačních hlasů, tak bude nominovaná mezi nejlepší zpěvačky (nebo herečky) a dostane se do 2. kola hlasování této ankety. Tady je návod, jak můžeš Lucku v nominaci podpořit: 1) POSLAT NOMINAČNÍ HLAS SMSkou: ZPĚVAČKA ROKU - tvar smsky: TT 7 LUCIE VONDRACKOVA poslat na číslo 906 15 09 a další hlas můžeme poslat v kategorii: HEREČKA ROKU - tvar smsky: TT 5 LUCIE VONDRACKOVA poslat na číslo 906 15 09 do 6.3.2011 23:59hod, počet zaslaných SMS z jednoho telefonního čísla je 30. SMS posílejte bez diakritiky. Cena SMS je 9 Kč vč. DPH 2) PŘES FORMULÁŘ NA WWW.TYTY.CZ Lucku můžeš zdarma a jednoduše podpořit přes internet v kategorii ZPĚVAČKA a HEREČKA na www.tyty.cz 3) POSLAT NOMINAČNÍ HLAS PŘES KORESPONDENČNÍ LÍSTEK: Hlasovací kupony najdeš v těchto časopisech: Týdeník Televize, TV Revue, TV Plus, TV Max, Žena a život, Claudia, Tina, Chvilka pro tebe.

Lucka na cenách Anděl 2010

23. února 2011 v 16:20 | Péťule
Dnes ve 21:00 na Čt1 dávají přímý přenos z udílení hudebních cen Anděl 2010, kde vystoupí i Lucka, tak se nezapomeňte kouknout ;)

Chci muže na celý život...

21. února 2011 v 12:16 | Péťule
Chci muže na celý život

Grilmánie - Válka růží

18. února 2011 v 11:26 | Péťule

Roztála u kamen

15. února 2011 v 11:39 | Péťule
Roztála u kamen

Poslední prázdniny

14. února 2011 v 12:24 | Péťule
Dneska na Nově ve 20:00 dávají komedii Poslední prázdniny.

V téhle komedii má svojí roli recepční Marie i Lucka, tak si film pořádně užijte!

P.S. Nezapomeňte ještě oslavit svátek všech zamilovaných Sv. Valentýna :o)

Lucka

Dcera frnkla do ciziny...

13. února 2011 v 10:29 | Péťule
Dcera frnkla do ciziny

Chytání kouzelných snů

12. února 2011 v 13:25 | Péťule
Chytání kouzelných snů (článek)
Chytání kouzelných snů (článek)
Chytání kouzelných snů (článek)
Chytání kouzelných snů (článek)
Chytání kouzelných snů (článek)
Chytání kouzelných snů (článek)

Lucka servírkou!

11. února 2011 v 9:36 | Péťule
Video souvisí s pořadem Modré z nebe, kde Lucka plnila přání mladé slečně na invalidním vozíku a právě v tomhle videu se s ní poprvé setkává :-)


Lucka je jednou z nejvyhledávanějších osobností na Seznamu.cz v roce 2010

10. února 2011 v 12:40 | Péťule
Podle výsledků vyhledávání na portálu Seznam.cz se lidé často zajímají o nové pořady a filmy, slavné osobnosti, ale také o aktuální informace, které se jich bezprostředně týkají, jako jsou například volby.

Mezi nejhledanější ženy patří Lady Gaga, Lucie Bílá, Lucie Vondráčková či Ewa Farna. Z mužů pak vedou Michal David, Karel Gott, Xindl X, ale i Rytmus.

Ze sportu uživatelé na internetu upřednostňují fotbal před hokejem a golfem. Mezi nejpopulárnější jména patří Jana, Petr, Eva, Jan, Lucie a Jiří. Ze zvířat jsou populárnější podle výsledků psi, kteří porazili kočky i koně.

Absolutní vítěze jednotlivých kategorií naleznete v následující tabulce:

Nejhledanější mužské celebrity
1. Michal David
2. Karel Gott
3. Xindl X

Nejhledanější ženské celebrity
1. Lucie Bílá
2. Lucie Vondráčková
3. Ewa Farna

Populární interpreti / skupiny
1. Lady Gaga
2. Kabát
3. Rytmus

Nejhledanější filmy
1. Avatar
2. Ženy v pokušení
3. Kajínek

Zdroj: Luckav.cz

Maminčina holčička...

9. února 2011 v 11:01 | Péťule
Maminčina holčička

Čemu říkám štěstí...

8. února 2011 v 10:43 | Péťule
Čemu říkám štěstí...

Zadek díky tátovi...

6. února 2011 v 11:10 | Péťule
zadek díky tátovi

Tancuju odjakživa na všechno, co má v sobě rytmus

5. února 2011 v 13:04 | Péťule
Kvůli bolestem po operaci nohou rok odmítala skoro všechny nabídky. Před pár týdny ale měla premiéru rodinná komedie Dušana Kleina Rodinka, v níž si zahrála jednu z hlavních postav. A objevuje se i v titulní roli tanečního muzikálu. "Jedu pořád naplno, jinak to neumím," tvrdí třicetiletá zpěvačka. "Ale už vím, co je to pauza," dodává vzápětí.
Lucka


Účinkujete teď po delší pauze hned v několika projektech. Jak jste ten čas, kdy jste se zdravotně dávala dohromady, využila? Jak vás znám, nezahálela jste.
Ale i trochu zahálela. (směje se) A taky jsem pracovala v rozhlase. To byl delší dobu můj sen a teď se mi splnil hned několikrát. Měla jsem možnost točit s panem Weinlichem, s panem Ruskem a jednou jsem měla šanci podívat se do světa Augusta Strindberga, kterého jsem zatím jen jako čtenářka obdivovala a s respektem od něj udržovala odstup.

Zdravotní problémy už opravdu odezněly?
Uvidíme. Teď jsem na takové křižovatce, ale vypadá to nadějně.

Říká se, že všechno zlé je pro něco dobré. Co vám přinesla vaše nemoc a vynucený klid? Zjistila jste o sobě něco nového?
Že přesně platí tahle věta: Odpočívej ještě předtím, než únava dosáhne vrcholu. To jsem dřív neuměla.

Šetříte se?
Když do něčeho jdu, tak naplno. To se nemění. Ale mezitím umím dělat pauzy. To slovo jsem dřív neuznávala.

Láska umí víc - Kapka naděje

4. února 2011 v 11:08 | Péťule

Nejsem žádná křehotinka!

3. února 2011 v 9:27 | Péťule
Nejsem žádná křehotinka!
Nejsem žádná křehotinka!
Nejsem žádná křehotinka!

S tetou se míjíme...

2. února 2011 v 10:03 | Péťule
Článek z roku 2006

S tetou se míjíme