Leden 2011

Rozhovor s Luckou o smrti...

31. ledna 2011 v 15:44 | Péťule
Tenhle rozhovor potřebuje jinej úvod než obvykle. Nemusíme například vysvětlovat, kdo je Lucie, protože Lucie je všude tam, kde je hodně lidí a kde se hodně tleská, a každej, kdo nežije v lese, ji už aspoň jednou někde viděl nebo slyšel. Vysvětlit by se ale mělo, proč s ní děláme rozhovor, protože to, že jí lidi tleskaj nebo že prodává nejvíc desek, pro nás zas takovej důvod není. A i jiný věci by se při tý příležitosti měly vysvětlit. Vezmu to popořádku.

Časopis Red way
Tady si můžete článek přečíst - http://www.redwaymag.cz/?page_id=1134

Zdroj: Luckav.cz

Lucie Vondráčková Servírkou nikdy!

30. ledna 2011 v 14:08 | Péťule
Článek z časopisu Rytmus života...

Po letech úspěšné kariéry se Lucie Vondráčková (30) se na pódiu už tolik nepohybuje. Diametrálně odlišná situace panuje v jejím soukromí, a to zejména při jedné konkrétní situaci - ve chvíli, kdy se má jít představit do rodiny svého vyvoleného! "Abych nepřevrhla čaj," komentuje noční můru zpěvačka, zamilovaná do hokejisty Tomáše Plekance (28). Paniku přitom přirovnává až ke katastrofické seznamovací scéně z filmu >Fotr je lotr<, kde dojde i na zneuctění popelu nebožtíka! A teď si představte, že by tahle dívka dělala někde čišnici a rodina jejího nastávajícího přišla třeba na oběd!

Lucka

Lucka a Filip Tomsa

28. ledna 2011 v 11:06 | Péťule
Lucka a Filip Tomsa
Spíš je to článek o Filipovi ale nevadí..Lucka je tam taky :D

Ceny Anděl...v nominacích je Lucka!!!

27. ledna 2011 v 10:52 | Péťule
Dnes byly zveřejněny nominace na Hlavní Ceny Anděl 2010. Poprvé se mezi nominovanými objevila Lucie Vondráčková.
Lůca


Hudební ceny Grammy mají ve světě velikou popularitu a jsou dlouhou řadu let uznávaným významným oceněním práce umělců a významných osobností hudební branže napříč žánry. Ceny Anděl jsou českou obdobou těchto světových cen.

Jubilejní 20.ročník udílení cen Akademie populární hudby Ceny Anděl 2010 se uskuteční v letošním roce již koncem února, a to ve středu 23.2.2011 v pražské Incheba Aréně na Výstavišti v Holešovicích. Přímý přenos slavnostního ceremoniálu odvysílá Česká televize na programu ČT1 od 21 hodin.

Více info najdete zde:

Landa, Vondráčková a sexy krásky pózují v diáři

26. ledna 2011 v 11:18 | Péťule
Co mají společného herečka Adéla Gondíková, moderátorka Lejla Abbasová, zpěvačka Lucie Vondráčková, hudebník Petr Janda a fotbalista Sparty Bony Wilfried?

Všechny tyto různorodé osobnosti zapózovali v minulých letech před objektivem známého fotografa Jakuba Ludvíka.
diář Jakuba Ludvíka
Známé tváře v netradičním světle prezentuje Ludvík ve svém prestižním Diáři pro rok 2011. A nutno říct, že se jedná o rozmanitou plejádu osobností.

Milovníci ženské krásy se mohou kochat polonahou sexy misskou Anetou Vignerovou i herečkou Adélou Gondíkovou, která okouzluje ve svůdném prádélku. Nechybí ani temperamentem hýřící Lucie Vondráčková či Lejla Abbasová na snímku z afrického kalendáře.

Dámy si zase přijdou na své při pohledu na svalnatého sparťanského fotbalistu Bonyho Wilfrieda.

Hudebník Petr Janda dokonce zapózoval s puškou, ač se prý zbraní vysloveně bojí. Rocker Josef Vojtek zase vykukuje schovaný za sítí.

Titulní strana Diáře patří zpěváku Danielu Landovi, který stojí tváří tvář k samotnému fotografovi. V autorském Diáři Jakuba Ludvíka pro rok 2011 se každoročně objevuje skoro padesát zajímavých osobností společenského života.

"Jedná se o moji uměleckou tvorbu, přehled toho, co dělám. Část Diáře je tematicky věnována slavným osobnostem z kulturní i sportovní scény, další část pak zajímavým fotkám neznámých tváří ať už se jedná o děti, akty nebo třeba staré lidi," řekl společenské rubrice Aktuálně.cz Jakub Ludvík.

V letošním Diáři se kromě zmíněných osobností nechali zvěčnit také zpěvák Ondřej Ruml, zpěvačka a herečka Olga Lounová, moderátorka Lejla Abbasová, režisér Filip Renč, první dáma Livia Klausová, herec Jiří Krampol, zpěvačka Victoria a mnoho dalších.

V minulých letech Diáři propůjčili svou tvář například herec Karel Roden, Zuzana Paroubková, tenista Radek Štěpánek či textař Michal Horáček.

Slavností křest Diáře Jakuba Ludvíka, který vychází v limitované edici, proběhne už 26. ledna za účasti řady známých osobností.

Lucka nazpívala ústřední písničku k filmu Labyrint

25. ledna 2011 v 10:14 | Péťule
Labyrint

Minulý týden byla Lucka hostem pořadu Noční proud na rádiu ČRo Regina, kde prozradila, že natočila titulní píseň k novému českému thrilleru Labyrint. Film s Luckou v hlavní roli by se měl do kin dostat 31.3.2011, pokud se opět neposune datum premiéry, jako tomu bylo doposud.

Rozhovor s Luckou v Nočním proudu na rádiu ČRo Regina si můžete posledhnout zde:Remix písničky Ty jsi ten nej!

21. ledna 2011 v 10:48 | Péťule
Hlasovat pro písničku a poslechnout si ji můžete tady:


Reportáž s Luckou z focení pro Rebook

20. ledna 2011 v 11:33 | Péťule
Lucie Vondráčková uvěřila známé sportovní značce, jejíž boty prý pomáhají formovat postavu. A rovnou se jí upsala. Nafotila s ni už druhou reklamní kampaň! reportáž zde:


Pelíšky slavných (rok 2007)

19. ledna 2011 v 15:26 | Péťule

Horoskopičiny

18. ledna 2011 v 9:23 | Péťule
Lucky vystoupeni v Horoskopičinách..písnička Julie


Lebedí si v samotě...

17. ledna 2011 v 13:14 | Péťule
Rok 2003

Lucka
Ty vlasy nebo paruka nebo co to je (to je jedno), prostě je to skvělý...chci taky takový divoký háro :D

Čeká Lucka miminko??

16. ledna 2011 v 12:10 | Péťule
Musim vás zklamat článek je z roku 2003 :D

Čeká Lucka mimčo?

Plakát

15. ledna 2011 v 10:04 | Péťule
Plakát z časopisu Bravo (rok 1999)

Plakát Bravo

Co na sebe prozradila Lucka Vondráčková?

14. ledna 2011 v 12:49 | Péťule
Takže před chvílí jsem dodělal rozhovor s Luckou Vondráčkovou a náš rozhovor si  můžete sami přečíst níže. Lucka nám prozradila něco o svém albu, o minulém roku, o  plánech do tohoto roku a další zajímavosti.

Lucka
Ahoj Lucko, jak se po svátcích máš?
Ahoj, moc hezky, děkuju. Ale mohl by ještě napadnout sníh.

Jak hodnotíš rok 2010?
Usměvavý, nečekaný, taneční, dárkový, kočičí, procházkový...

Dala sis nějaké předsevzetí do nového roku?
Jé, to jsem zapomněla. Tak zas až příště.

Lucko, tvoje vánoční album "Dárek" je vyložené vánoční záležitost. Jak tě tohle napadlo a jak dlouho trvaly práce na desce?
Asi deset let. Vážně. Já už tak dlouho chci udělat pohádkové zimní album, které si bude moct každý, kdo chce, pouštět celý rok a uklidní se při něm. V autě, doma, v ipodu... samý balady, jedna za druhou. Dalo to práci ale vypadá a zní přesně tak, jak jsem si ho těch dlouhých deset let nasnila. A nakonec je celoroční a nejen zimní.

Jsou to hezké soukromé záležitosti, říká Vondráčková o vztahu s Plekancem

13. ledna 2011 v 11:48 | Péťule
Zpěvačka Lucie Vondráčková poprvé promluvila o vztahu s hokejistou Tomášem Plekancem. Potvrdila, že jsou spolu, podrobnosti ale tají.

S Tomem
Večírkům se Lucie sice vyhýbá, ale jakmile jde o akci jejího fanclubu, neváhá si udělat čas. Autogramiáda, která proběhla v kin+ Atlas, byla určena především skalním příznivcům, o nichž se mluví jako o dobře fungující organizaci - pro svou hvězdu prý dokáží udělat maximum.

Čtvrteční akce byla sice komornější, ale pro Vondráčkovou zásadní - do světa totiž vypustila vánoční desku Dárek, na níž pracovala řadu let. "Deset let jsem o ní snila, protože zbožňuju Vánoce a vánoční písničky, a teprve teď po deseti letech přemýšlením nad tím, jak by se to dalo všechno skloubit, tak mohly vzniknout písničky, které jsou hodně nostalgicky smutné," vysvětluje zpěvačka.

Na desce najde posluchač i řadu duetů, ale spíše se zpívajícími herci, kteří jsou pro Lucii především zárukou kvalitní spolupráce. "Zpívá se mnou Filip Blažek, Martin Písařík a další. Rozhodně nedělám to, abych se podívala kdo je ve Slavíku v první desítce a oslovila ho kvůli lepší propagaci. V případě kluků znám jejich schopnosti a hlavně mi vyhovují jako lidi,  a to je důležité," doplnila.

Ať žije rokenrol
Pro Lucii Vondráčkovou je nyní očekávanou akcí sobotní vyhlášení výsledků ankety Český Slavík. Nominaci sice má, ale konečné výsledky ale konečné výsledky si nedovoluje vyslovovat. "Neodvažuji se nad tím přemýšlet. Těším se naten den, kdy se to koná. V Opeře je atmosféra, která je neopakovatelná. Vážím si nominace," uzavírá Lucie Vondráčková. 

V.I.P. Zprávy

11. ledna 2011 v 12:50 | Péťule
Reportáž o Lucce začíná v 09:48 ;)


Co bude...

10. ledna 2011 v 10:44 | Péťule
Dneska sem zastihla kousek VIP Zpráv, kde byla reportáž o Lucce. Nevim moc přesně o co šlo, protože sem to viděla tak minutu před koncem ale řikala tam, že má nejradši z CD Dárek písničku Kočičí a že lidi, kterým odešel domácí mazlíček asi vědí o čem mluví, takže mam pocit, že jí umřela jedna z koček :( no ale že si pořídila novýho kocoura a jmenuje se Bart a oblíbil si Tomáše Plekance, takže za nim běhá jako pejsek, takže ho asi Tomáš bude brát na zápasy a pak Lůca ještě řikala, že neumí moc dobře bruslit a že by nepřála Tomovi, kdyby jí to měl učit.

V úterý sem hodim odkaz ;)

S mimčem

Změna je život

9. ledna 2011 v 10:31 | Péťule
Jak bylo

Módní policie (Český lev 2005)

8. ledna 2011 v 11:02 | Péťule
Módní policie
Ty vlasy byly hustý :D

Lucka, svetr a Mlíko....

7. ledna 2011 v 9:13 | Péťule
jak šel čas