Landa, Vondráčková a sexy krásky pózují v diáři

26. ledna 2011 v 11:18 | Péťule
Co mají společného herečka Adéla Gondíková, moderátorka Lejla Abbasová, zpěvačka Lucie Vondráčková, hudebník Petr Janda a fotbalista Sparty Bony Wilfried?

Všechny tyto různorodé osobnosti zapózovali v minulých letech před objektivem známého fotografa Jakuba Ludvíka.
diář Jakuba Ludvíka
Známé tváře v netradičním světle prezentuje Ludvík ve svém prestižním Diáři pro rok 2011. A nutno říct, že se jedná o rozmanitou plejádu osobností.

Milovníci ženské krásy se mohou kochat polonahou sexy misskou Anetou Vignerovou i herečkou Adélou Gondíkovou, která okouzluje ve svůdném prádélku. Nechybí ani temperamentem hýřící Lucie Vondráčková či Lejla Abbasová na snímku z afrického kalendáře.

Dámy si zase přijdou na své při pohledu na svalnatého sparťanského fotbalistu Bonyho Wilfrieda.

Hudebník Petr Janda dokonce zapózoval s puškou, ač se prý zbraní vysloveně bojí. Rocker Josef Vojtek zase vykukuje schovaný za sítí.

Titulní strana Diáře patří zpěváku Danielu Landovi, který stojí tváří tvář k samotnému fotografovi. V autorském Diáři Jakuba Ludvíka pro rok 2011 se každoročně objevuje skoro padesát zajímavých osobností společenského života.

"Jedná se o moji uměleckou tvorbu, přehled toho, co dělám. Část Diáře je tematicky věnována slavným osobnostem z kulturní i sportovní scény, další část pak zajímavým fotkám neznámých tváří ať už se jedná o děti, akty nebo třeba staré lidi," řekl společenské rubrice Aktuálně.cz Jakub Ludvík.

V letošním Diáři se kromě zmíněných osobností nechali zvěčnit také zpěvák Ondřej Ruml, zpěvačka a herečka Olga Lounová, moderátorka Lejla Abbasová, režisér Filip Renč, první dáma Livia Klausová, herec Jiří Krampol, zpěvačka Victoria a mnoho dalších.

V minulých letech Diáři propůjčili svou tvář například herec Karel Roden, Zuzana Paroubková, tenista Radek Štěpánek či textař Michal Horáček.

Slavností křest Diáře Jakuba Ludvíka, který vychází v limitované edici, proběhne už 26. ledna za účasti řady známých osobností.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama