Jsou to hezké soukromé záležitosti, říká Vondráčková o vztahu s Plekancem

13. ledna 2011 v 11:48 | Péťule
Zpěvačka Lucie Vondráčková poprvé promluvila o vztahu s hokejistou Tomášem Plekancem. Potvrdila, že jsou spolu, podrobnosti ale tají.

S Tomem
Večírkům se Lucie sice vyhýbá, ale jakmile jde o akci jejího fanclubu, neváhá si udělat čas. Autogramiáda, která proběhla v kin+ Atlas, byla určena především skalním příznivcům, o nichž se mluví jako o dobře fungující organizaci - pro svou hvězdu prý dokáží udělat maximum.

Čtvrteční akce byla sice komornější, ale pro Vondráčkovou zásadní - do světa totiž vypustila vánoční desku Dárek, na níž pracovala řadu let. "Deset let jsem o ní snila, protože zbožňuju Vánoce a vánoční písničky, a teprve teď po deseti letech přemýšlením nad tím, jak by se to dalo všechno skloubit, tak mohly vzniknout písničky, které jsou hodně nostalgicky smutné," vysvětluje zpěvačka.

Na desce najde posluchač i řadu duetů, ale spíše se zpívajícími herci, kteří jsou pro Lucii především zárukou kvalitní spolupráce. "Zpívá se mnou Filip Blažek, Martin Písařík a další. Rozhodně nedělám to, abych se podívala kdo je ve Slavíku v první desítce a oslovila ho kvůli lepší propagaci. V případě kluků znám jejich schopnosti a hlavně mi vyhovují jako lidi,  a to je důležité," doplnila.

Ať žije rokenrol
Pro Lucii Vondráčkovou je nyní očekávanou akcí sobotní vyhlášení výsledků ankety Český Slavík. Nominaci sice má, ale konečné výsledky ale konečné výsledky si nedovoluje vyslovovat. "Neodvažuji se nad tím přemýšlet. Těším se naten den, kdy se to koná. V Opeře je atmosféra, která je neopakovatelná. Vážím si nominace," uzavírá Lucie Vondráčková. 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama