Mini rozhovor

12. prosince 2010 v 11:02 | Péťule
Jako další poskytla našemu webu rozhovor ohledně české neúčasti na Eurovision Song Contest zpěvačka, herečka, moderátorka a dabérka Lucie Vondráčková, kterou mnozí z Vás vidí jako jednu z nejvhodnějších reprezentantek naší země na soutěži. Jaký má názor na Eurovizi ona?

1. V České republice již proběhly tři ročníky národního kola Eurosongu a poté v televizi přímé přenosy z mezinárodní Eurovision Song Contest. Jak tuto soutěž vnímáte a myslíte si, že by Vám mohla pomoci ve Vaší kariéře a to především na zahraničním trhu?
Někomu, kdo se snaží prorazit v zahraničí to snad pomoct mohlo. Ale spíš bych to vnímala jako zkušenost, zpívat před obrovským publikem a vidět profesionální produkci v akci. Když nic jiného.

Z klipu Já to nejsem (Zlej sen)
2. Česká televize se již druhým rokem této soutěže neúčastní a nehodlá ani v nejbližších letech z důvodu, že jí Eurovision Song Contest nepřijde jako hodnotná. Tento názor ale nemá žádný jiný vysílatel v Evropě. Cítíte tak trochu z tohoto důvodu křivdu, že kvůli českému specifickému pohledu na Eurovizi přicházíte jako jediní interpreti v Evropě o možnost prezentovat svoji hudbu před více jak sto milióny diváků na světě?
Řekla bych, že záměr byl fajn, ale taky to na mě působilo jako dost drahý špás. Hodně cingrlátek a málo muziky. Radši bych ty velkolepé předkolové výdaje věnovala na důležitější věci.

3. Naše účast na Eurovizi v podobě skupiny Kabát, Terezy Kerndlové a Gipsy.cz vždycky znamenala obsazení nejnižších příček. V čem vidíte jejich neúspěch a jak byste se pokusili zaujmout evropské publikum Vy?
Učili jsme se všechno za pochodu. Ale vždycky nakonec záleží na pěkné písničce. Ty vyhrávají mezi lidmi na plné čáře.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 izabella izabella | Web | 12. prosince 2010 v 20:44 | Reagovat

skvel clanek

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama