Lucka Vondráčková se zbláznila: Moje teta Helena neexistuje

2. prosince 2010 v 13:38 | Péťule
Článek ze Super.cz

Zpěvačka a vystudovaná herečka Lucie Vondráčková (30) byla hostem interview s dvojicí Těžkej Pokondr na rádiu Frekvence 1 a mimo jiné prozradila svůj vztah k tetě Heleně Vondráčkové (63).

Lucka
"Pokud chce někdo pochopit, jak prožívám lásku, musí si poslechnout texty mých písní. O svých citových záležitostech mluvit neumím," prozradila na sebe mezi neustálým pochechtáváním Lucka. Došla však i řeč na vážnější témata.

Lucka"Jaký je tvůj vztah k tetě Heleně?" zeptala se zpěvačky dvojice moderátorů Těžkej Pokondr. "Žádný. Prostě neexistuje," odpověděla stručně Vondráčková a šlo vidět, že už se o tomto ožehavém rodinném tématu opravdu nechce bavit.

Zpěvačka tak de facto úplně "zazdila" jméno a kariéru své tety, díky které měla v minulosti velice usnadněnou cestu do náručí showbyznysu. Jelikož ale Helenu i jejího manžela Martina Michala nesnáší celá Lucčina famílie včetně jejího otce a Helenina bratra v jedné osobě Jiřího, nemůžeme od rozchechtané třicetileté zpěvačky snad ani čekat jinou odpověď.
Lucka

Vondráčková se ve studiu rádia Frekvence 1 objevila v mikině týmu svého přítele, hokejisty Montreal Canadiens Tomáše Plekance. K němu se prý hodlá časem do Kanady přestěhovat. "Myslela jsem si, že se o našem vztahu nikdo nikdy nedozví," zveřejnila na závěr Lucka naivní pochody své mysli, zatímco se v urputné snaze vztah utajit choulila do sportovního oděvu svého přítele.

Lucka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama